BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Ochránce

31. ledna 2010 v 18:10 | Sasaki |  Yaoi/shounen-ai povídky
Tak vás zase zdravím ^^
Dneska jsem se nudila, protože mamka mi zasedla pc T_T, tak jsem skoušela psát povídku. Tenhle děj je úplně vymyšlený, aji postavy, takže se to nevztahuje k žádnému anime/maga, ano? ^^ Ale je trošééénku krátká ^^
A je to Shounen-ai, takže je to přístupné 15 +
Ale i tak doufám, že se vám bude líbit.
Sasaki ^^


"Ichijo, pozor!" zlý Hirashi se po mně vrhl, srazil mě k zemi. Pamatuji si jen posledních pár okamžiků, než mi klesly víčka.
Haruka, který ležel na zemi daleko ode mě, ale blízko meči a Hirashiovi a z posledních sil se pro něj natáhl a pomocí meče se postavil. Celou nohu měl od krve, ale postavil se, s námahou.
"Za tohle zaplatíš," o jeho očích byl hněv a nenávist. Vší silou co mu ještě zbyla se rozmáchnul a zasáhl zády k němu otočeného Hirashiovi do zad. Meč mu projel tělem skrz na zkrz. S obrovským křikem se zkroutil k zemi. Poslední pohled jsem věnoval Harukovi, který se ztěžka usmíval.
Otevřel jsem oči. Pokoj byl čistý, bílý. Tělem mi projela tupá bolest od ramene. Ztěžka jsem se posadil a chytil s ovázané rameno.
"Dobré ráno," usmíval se Haruka, který k mé posteli dokulhal s vyždímaným hadrem.
"Co se stalo?" optal jsem se ho.
"Hirashi byl zabit," usmíval se spokojeně.
"Zranil tě!" všiml jsem si další zavázané rány, a to na ruce. Obvaz byl skoro celý krvavý. Starostlivě jsem mu ho dovázal a dal mu nový. S jednou rukou to bylo těžké ovázat mu poži, když moje levé rameno bylo zraněné.
"Neměj o mě takovou péči, Ichijo," usmál se Haruka a pohladil mě po tváři. Obejmul jsem ho.
"Děkuji ti, Haruko," začali mi téct slzy, odtáhl jsem se od něho a podíval se na něho. Prsty mi setřel slzy z tváře. Přiblížil se k mé tvaři.
"Musel jsem to udělat," sklonil hlavu. "Nemůžu si dovolit, tě ztratit," jeho černé vlasy mu spadly do obličeje. Vzal jsem ho za bradu a otočil ho svým směrem. Přiblížil jsem se těsně k němu a naše rty se spojily. Rukou jsem mu zajel do vlasů. Haruka mě obejmul a vášnivě líbal.
"Nechci tě ztratit," podíval jsem se mu hluboce do očí, "nikdy. Pokud bych tě ztratil, zabil bych se," řekl jsem pevně.
"Já vím, Ichijo, já vím," zašeptal. Prudce jsem ho srazil na postel. Čekal to.
"Ty potvůrko," smál se a trošku se mračil. Sedl jsem si na něho obkročmo, aby mi nemohl utéct. Začal jsem mu rozepínat košili s krátkým rukávem. Haruka mi pomohl sundat triko, do kterého mě před několika hodinami nakoukal. Prsty jsem mapoval jeho vypracovanou hruď. Sesedl jsem z Haruky a začal mu sundávat kalhoty. Líbal jsem ho u toho a párkrát jemně kouksnu do krku. Slastně mu uteklo pár vzdychů.
Když se mi povedlo i přes zranení mu sundat kalhoty, sjížděl jsem s polibky níž a níž do jeho klína. Vzal jsem do úst jeho vztyčený úd a začal si s ním hrát. Haruka jen slastně vzdychal. Když vyvrcholil, všechno jsem poslušně spolikal. Podíval jsem se mu do očí, byly měkké, plné lásky a vášně. Vrhl se po mě tak, že mě svalil na postel a serval ze mě spodky. Tělem mi projelo vzrušení jako elektrický proud. Vzal můj úd do úst a stejně jako já si s ním začal hrát. Slastí jsem mačkal polštáře pod hlavou a měl jsem co dělat abych nezačal křičet. Po chvíli jsem dosáhl vrcholu. Všechno polknul a olízl se.
"Ty draku," zašeptal jsem mu do ucha, když se vyčerpaně svalil vedle mě a obejmul mě.
"Ty ďáble," smál se. S úsměvem a v objetí jsme oba usnuli.
Haruka mě chránil, aby mě Hiroshi nezabil. Je to můj milovaný ochránce, kterého se jen tak nevzdám a doufám, že on mě taky ne.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hanako | Web | 31. ledna 2010 v 18:15 | Reagovat

Krásné! ^^

2 _j.a.n.i.k_ | 2. ledna 2012 v 19:20 | Reagovat

krása

3 TerKa | 9. prosince 2012 v 23:42 | Reagovat

*w*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama