BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Zakázané polibky|7. díl

21. února 2010 v 18:00 | Terry - Sasaki |  Zakázané polibky
Tolik lásky...

"A teď seš můj," ďábelsky se začal smát Sasuke.
"opravdu?" jemně kousl Naruto Sasukeho do ušního lalůčku.

"Ano, a nikomu tě nedám," zašeptal a olízl Narutův krk. Naruto si Sasukeho přitáhl blíže k tělu. Sasuke odhodil tričko, svlékl si i kalhoty a seděl na Narutovi jen v trenclích. Naruto po přejel mezi nohama. Sasuke si zkousl spodní ret.
"ďáble," uchechtl se Sasuke. Byli oba rozpačití, protože to mělo být jejich poprvé a ani jeden nevěděl, co dělat. Sasuke se odhodlal. Stáhl Narutovi trencle, jel rukou po jeho vypracované hrudi až k jeho chloubě. Když je dotkl jeho penisu, Naruto zkousl spodní ret a utekl mu tichý sten. Sasuke ještě párkrát obkroužil rukou okolo jeho chlouby. Pak ho ale něco napadlo.
"Vydrž," slezl z postele, oblékl se a běžel pro něco domů.
Po pár minutách byl zase zpátky a v ruce držel růžové pouta. Naruto dostal záchvat smíchu, že málem spadl z té postele.
"Když už mi je Orochimaru dal," usmíval se Sasuke.
"Nehodláš je na mně použít, že ne?" pochopil jeho záměr Naruto. Sasuke jen přikývl. "Né!"
"Ale ano," došel k němu Sasuke. Posadil se na kraj postele a chytil Naruta okolo pasu, protože mu chtěl utéct. Měl větší sílu, takže ho spoutal k posteli.
"Prevíte," sykl Naruto zoufale.
"Neboj, bude se ti to líbit," naklonil na stranu hlavu Sasuke. Rychle se zase svlékl a zohnul se k Narutově chloubě. Nejprve si začal s ním hrát rukou.
Když viděl, že Naruto je naruto dost vydrážděný a že už to chce mít za sebou, roztáhl mu nohy, a pronikl do něj nejprve jedním, dále dvěmi a třemi prsty aby si na to zvykl. Poté do něj pronikl na doraz. Naruto se prohl v zádech a chtěl Sasukeho si přitáhnout blíže k sobě, jenže pouta mu to nedovolovali.
Začal přirážet. Nejprve pomalu, poté začal zrychlovat. Nechtěl to urychlit, takže jejich soulož přerušoval, aby si jí lépe vychutnali oba. Sasuke střídavě přirážel a hrál si s Narutovým penisem.
"Ne...trap...mě..." usykával slatně Naruto a snažil se nevyvrcholit dříve než Sasuke.
"Nebudu," vášnivě ho políbil. Začal znovu přirážet, tentokrát až do konce.
"Aaaaah..." uteklo Narutovi, když do něho Sasuke vyvrcholil a on zase Sasukemu do klína. Sasuke samozřejmě všechno slízal, čímž zase Naruta vzrušil.
Sasuke nechtěl být krutý, proto Narutovi sundal pouta.
"Už jsem se bál, že mě takhle necháš," ulevilo se Narutovi. Využil chvilky, kdy Sasuke nedával pozor, svalil ho na postel a tentokrát on jeho spoutal k posteli.
"Grr," zavrčel Sasuke a bouchal pouty o postel.
"klid zvířátko, nebo ti budu muset dát uklidňující injekci," smál se Naruto, když seděl na Sasu.
"Mi to oplácíš jo?" zamračil se na oko Sasuke.
"Bude to horší," šibalsky mrkl. Začal Sasukeho líbat od krku po jeho svalnaté hrudi a rty zabloudil až k jeho jedné bradavce. Jazykem si s ní chvilku hrál a pak za ní jemně zatahal. Sasuke sténal jak jen to šlo. Moc se mu to líbilo. Naruto ale však pokračoval dále s polibky. Jel mu po břichu dolů až k podbřišku, ke se snažil aby se nedotkl jeho penisu.
"Trápíš mě..." zašeptal Sasuke.
"To je účel," usmál se Naruto. Vzal jeho chloubu do úst a začal ho jazykem oblizovat. Jemně mu okusoval špičku. Poté roztáhl Sasukemu nohy, aby on jediný nebyl sám. Nebyl tak ohleduplný jako Sasuke, pomalu do něj pronikal. Viděl však na Sasu že ho to bolí, tak rychle přestal. Když si na sebe zvykli, začal přirážet.
Přirážel víc a víc, hrál si se Sasukem a oba vystoupili na vydchol zároveň. Naruto psolušně všechno slízal. Odpoutal ho. Sasuke neváhal. Povall Naruta na postel, chytil mu ruce za zápěstí a držel mu je u hlavy.
"Tos nečekal, co?" šibalsky na něho mrkl. Nakonec ho pustil a lehl si vedle něho. Naruto se k němu přitulil, hlavu si položil na jeho hrudník a poslouchal tlukot jeho srdce. Sasuke ho objal.
"Bylo to krásné," zašeptal mu do ucha Sasuke, ale Naruto mu neodpověděl. Pdole oddechování konstatoval, že usnul.
Ráno se probudil první Naruto. Vylezl z postele a šel udělat snídani. Koukl do ledničky, a prázdná. Byl v ní jen kousek sýru.
"Sakra," sykl. Oblékl se, naškrábal Sasukemu vzkaz, že šel nakoupit a vyrazil.
Vracel se už z nákupu, ale před domem se na něho vrhli čtyři chlapy. Byl oproti nim bezmocný.
Sasukeho probudil hluk z venku. Vykoukl z okna a zděsil se. Rychle se oblékl a utíkal dolů. Ale bylo pozdě. Černí ninjové se rozprchli od bezvládného těla blonďáčka.
"Naruto!" popadl ho do náruče a utíkal s ním do nemocnice...
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jana | Web | 21. února 2010 v 19:59 | Reagovat

chudáček naru :( rychle dál, ať vím jestli je v pořádku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama