BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

ItaSasuNaru

4. března 2010 v 13:40 | Terry - Sasaki |  Yaoi/shounen-ai povídky
Konnichiwa!

Moc moc se omlouvám, jela jsem Hanako doprovodit až skoro domů a pak jela s mamkou nakoupit, jinak by tady ta naše společná Hanako-Sasaki povídka byla ^^ ale já jsem hodná, a právě to napravuji, takže doufám, že se vám bude líbit. Psala jsem jí v čera dneska jsem jí teprve dopsala xD

Varování: Při čtení nejezte ani nepijte. Mohli byste mít újmu na zdraví. Předem upozorńujeme, že je to HARD YAOI a bude to zahrnovat i sex! Za následky nebereme zodpovědnost.

Sasaki & Hanako

       zelená - Sasaki, oranžová - Hanako       

"Proč?" hlesli Itachi. smutně se zadíval na dlouhovlasého blonďaťoučkého muže. zmiňovaný se na černovláska jen zašklebil a pohodil kšticí vlasů.
"Už mě to s tebou nebavilo. Sex s tebou je nudný a ohraný. Chtěl jsem změnu," pokrčil rameny a odebral se z místnosti.
Itachi úplně cítil, jak se jeho srdce rozpůlilo. nehodlal brečet ani se uzavřít do sebe. V srdci totiž nosil ještě někoho. Dalšího modrookého chlapce s blonďatou kšticí. Sbalil si svých pár věcí a aniž by někomu něco řekl, zmizel. Směr měl jistý. Šel k vesnici, ke vyrůstal, do Konohy.
Když procházel branou, zaterasili mu cestu Izuma a Kotetsu. Moc si jich nevšímal, a zamířil k bytu, teda pokud si dobře pamatoval kde bydlí, Naruta.
Zatímco Itachi mířil k Narutovi domů, probudil se po jeho boku Sasuke.
"Krásné ráno, prdelko," zašeptal Sasuke blonďáčkovi do ucha a víc si ho přitáhl k tělu.
"Sasu, nech mě spát," zavrtal se ještě více do postele blonďáček.
"Nene, jen hezky vylez," mírně ho kousl do ucha a odešel do kuchyně.
"Že seš to ty," líně se zvedl z postele a zamířil do koupelny, ale hned jak Sasuke zmizel z dohledu, opět se nátáhl do postele. Černovlásek si vzpomněl, že zapomněl doma pár věcí, takže se pro ně rozběhl. Nechal si přivřené dveře, aby pak nemusel zvonit. Prosvištěl těsně vedle Itachiho a vůbec si ho nevšiml.

Kam tak pádí? Proletělo Itachimu hlavou. Nechal to být a proklouzl dveřmi dovnitř. Našel Narutovu ložnici a potichu otevřel dveře.
"Přišel jsi nějak rychle ne?" zeptal se ospale Naruto. Pomale se protáhl a otevřel své oči bavy oblohy a zděšeně chtěl vykřiknout. itachi ale rychle zareagoval a zakryl mu ústa.
"Pšt, hlavě klid, Naruto," usmál se. Vytáhl z kapsy injekci a nenápadně mu jí vpíchl a pak jen sledoval, jak upadá do bezvědomí. Poté vzal papír a tužku.

Milý Sasuke,
mám tvého blonďáčka. Určitě nechceš, aby se něco tvému plyšáčkovi stalo, viď? Skus si ho najít. Jestli to dokážeš, uznám, že jsi schopný všeho.
Tvůj nii-chan.

Uchechtl se a podil si přes rameno blonďáčkovo bezvládné tělo.
Sasuke se vrátil s pár věcma v náruči.
"Naru?" zavolal do bytu, ale nikdo se mu neozval. "Naru?" rozrazil dveře do ložnice.
Postel byla neustlaná a na blonďáčkové půlce byl kus papíru. Sasu si jej přečetl a zalapal po dechu.
"Naru..." upustil papír na zem.
Co s ním chce dělat? vztekle zatnul ruce v pěst. Musím ho najít, hned! a vyběhl z bytu.
Branou Konohy jen profrčel, až Izuma zvedl hlavu se slovy: "Tady je dneska provoz,"
Jediné místo, které Sasukeho napadlo, kam mohl Itachi odnést Naruta. byl vodopád.
Ať si mě nepřeje, perverzák jeden! byl tak rozzuřený, že ani neměl vymyšlený plán.
"Už si jde pro tebe," zašeptal Itachi blonďáčkovi do ucha, který byl připoutaný k jedné straně postele, roušku v ústech a měl na sobě jen trenýrky.
"Určitě mu nebude vadit, když si s tebou trošku pohraji," jemně ho kousl do ucha. Naruto se na něho vražedně podíval, protože měl v ústech roubík, tak mu nemohl něco říct.
"Nejprve se tě ale chci na něco Zeptat. Opravdu nechceš moje city opětovat? Byl bych na tebe hodný, milý," usmál se a pohladil ho po obličeji. Naruto sebou cuknul a zakroutil hlavou v záporu.
"Když to nepůjde po dobrém, tak tocpůjde po zlém," ušklíbl se Itachi a sundal mu trenýrky. "Nemáš na výběr. Budeš prostě můj," zašeptal roztouženě a pohladil ho po vnitřní straně stehen. Na to blonďáček rychle zareagoval a srazil kolena k sobě.
"Nezlob, nebo ti ty nohy připoutám k posteli," varoval ho a roztáhl mu nohy. Pohladil ho po přirození a silně stiskl. Blonďáčkovi začali téct slzy po tvářích ponížením. Slzy Itachi přehlížel a jazykem putoval po břiše ke krku a poté k ústům, ze kterých mu vytáhl roubík a které hladově políbil a přitom mu strčil jazyk skoro do krku. Neměl moc rád předehry a tak pohltil do úst Narutův penis a začal rychle zvedal a klesal hlavou. Netrvalo dlouho a blonďáček vyvrcholil.
Itachi se usmál a vše spolikal. poté se přesunul trochu níž a mírně si svého nedobrovolného milence nadzvedl, aby do něj poté bez přípravy proniknout. Kdyby Naruto mohl křičet, slyšeli by ho možná i v Konoze. Ale takhle mohl jen zatnout ruce v pěsti a brečet. Hrozně ho to bolelo, ale Itachi si toho nevšímal. Nyní se staral je o sebe a svoje uspokojení. Rychle přirážel a hlasitě při tom vzdychal. Po chvíli se prohl a vyvrcholil. Vysunul se z něj a spadl na něho. Poté se vydýchal, oblékl se a nechal chudáka Naruta na posteli spoutaného a znásilněného. Odešel a naposledy se na něj usmál.
Naruto se cítil ponížený. Sasuke, kde jsi? Proč mě nechráníš? Prolétlo mu hlavou a zavřel uslzené oči a usnul.
Sasuke doběhl k vodopádu.
"Itachi!" zařval. Nikdo se neozval. "Vím, že jsi tady!" zakřičel znovu. Ozval se smích. Sasuke sebou trhl a v ruce držel kunai.
"Vidím, že jsi opravdu přišel." naproti němu stál Itachi a měl aktivovaný sharingan, který stejně nepoužil.
"Kde je Naruto?" štěkl po něm Sasuke.
"V bezpečí, neboj," uchechtl se Itachi. "Jen se trošku zdráhal, musel mu pomoct," ušklíbl se.
"Ty prevíte!" vrhl se po něm, ale Itachi jedním chmatem Sasukeho kolil a píchl mu injekci do krku.
Kde to jsem? rozlepil oči Sasuke. Proč jsem svázaný? zatahal rukama a všiml si vedle sebe sebe spícího blonďáčka.
"Harnuto!" zahuhl přes roubík v ústech. Ale blonďáček se neprobral. Jeho tělo bylo také přivázané k posteli, ale narozdíl od Sasukeho, který měl na sobě trenýrky, byl nahý.
"Á hrdlička se nám probudila," zašeptal mu Itachi těsně u ucha a přejel mu prstem po nahé hrudi. Sasuke se začal vzpírat, že ať na něho nesaná, nebo ať si ho nepřeje. "Nevyhrožuj, bratříčku," kousl ho jemně do ucha a natáhl se pro injekční stříkačku, ve které měl speciální sérum pro ty dva. "Nebude to bolet," uklidňoval Sasukeho a píchl mu injekci.
Sasukemu se začali dělat mžitky před očima, až nakonec usnul. Itachi udělal to stejné i s Narutem, který už dávno spal.
Když se blonďáček probudil, tiskl se k němu Sasuke. Itachi je během jejich spánku odpoutal. Pohladil ho po vlasech a dal mu pusu na čelo. Takže to byl jen knusný sen? prolétlo mu hlavou.
"Chci tě," zašeptal Sasuke a obkročmo se na něj posadil. Narutovi se zdál nějaký divný, ale sám se taky necítil dobře. Ovládala ho touha, touha po sexu.
Že by to byl Itachi? Proběhlo mu hlavou a poté ucítil Sasukeho ruku na svém přirození. Hlasitě vzdychl a zaklonil hlavu. Když mu Itachi něco píchl, přišlo mu to ještě víc vzrušující než normálně, a to si myslel, že to už víc ani nejde.
"Sasuke," zašeptal, když mu černovlásek putoval po hrudi jazykem a rukama po bocích. Naruto se taky chtěl zapojit a tak mu rukama přejížděl po hrudi a stiskl mu obě bradavky. Sasuke byl nadmíru vzrušený a ani pomale nevěděl co dělá. Přiblížil se ke krku a udělal mu nemalý cucflek. Poté se přesunul na Narutovy rty a začali se vášnivě líbat. Při tom mu blonďáček pořádně stiskl půlky.
Naruto se překulil nad něj a přesunul se nad jeho klín. Mučivě pomalu mu zpracovával jeho penis a nechal Sasukeho udávat si svoje tempo..
"Naruto, prosím," zaskuhral roztouženě černovlásek a dlouze zasténal, když mu blonďáček pohltil celý jeho úd.
"Ale ale, pročpak jste na mě nepočkali?" ozvalo se ode dveří a když se tam oba oklédli, uviděli Itachiho v kimonu. Černovlásek dlouho neváhal, svlékl si kimono a klekl si za Narutovu zadnici.
"Kde je vystrčeno, tam je dovoleno," zamumlal a plácnul blonďáčka po zdku. Poté nasměroval svůj úd do jeho dírky a prudce do něj vnikl. Naruto zpracovával Sasukeho úd a tak ani nevykřikl.
Naruto neustále zrychloval a Sasuke víc a víc zabořoval ruce do peřin, div nevykřikl. Prohl se v zádech a vyvrcholil Narutovi do úst. Blonďáček všechno pečlivě spolikal a slízal ze Sasukeho teď už povadlého údu. Když Itachi viděl, že Sasuke už je hotový, začal víc a víc přirážet v Narutovi, a když cítil, že už bude, uchopil Narutovu chloubu a začal ho uspokojovat rukou, aby ve stejnou chvíli vyvrcholili.
Jenže Itachimu to nestačilo, sklonil se k údu Sasukeho a Naruto pronikl do Itachiho.
"Ah, ah, aaaaah," vzdychal slastně Sasuke při bohybech vlastního bratra. Itachi měl v obličeji slastný výraz, když Naruto začal víc a víc přirážel a tiskl si ho ke svému klínu. Sasuke vyvrcholil již poněkolikáté za ten den přímo Itachimu do úst, který vše spolikal a ústy si razil cestu po jeho hrudil ke krku, kde mu udělal hodně velký cucflek a vášnivě se s ním líbal. Prsty se proplétal jeho černými vlasy apři láskyplném polibku si vyměňovali vzrušené pohledy.
Mezitím Naruto popadl Itachiho úd a začal udávat tempo, se kterým oba vyvcholili zároveň. Poté se udýchaně svalil vedle Sasukeho na postel a vydýchával se.
Po chvíli všichni tři znaveně usnuli.
Další den ráno se jako první probudil blonďáček. Protřel si oči, a poté se mu z včerejší noci vše vybavilo. Vyděšeně koukal na dva černovlásky tulící se k němu. Ale pak si říkál, že mu to vlastně nebylo vůbec nepříjemné, spíš naopak.
Oba měl rád, teda moc rád a nechtěl se jich vzdát. Na včerejší znásilnění Itachiho si už ani nevzpomněl.
Jak tak dumal a vzpomínal na minulou noc, nevšiml si, že už oba Uchihové jsou vzhůru a pozorují ho. Všiml si toho až tehdy, když cítil tlak na svém údu a polibky na jeho hrudi. Cítil se příjemně, tak nějak plně. Poddal se jim a všichni zažili další krásné milování. Od té doby jsou pořád spolu.
END

Doufám, že se vám ta povídka líbila, moc jsme si s ní dali práce (obzvlášť já, když jsem jí musela 2x přepisovat, protože mi ji jednou blog neuložil ^^)
 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jana | Web | 5. března 2010 v 15:33 | Reagovat

úžasný! to jsem teda nečekala

2 .. | 6. března 2010 v 22:52 | Reagovat

:-D

3 Mori-chan | 25. září 2010 v 18:05 | Reagovat

páááni....omj.... :-D

4 Kayleigh McCamyo | Web | 21. května 2011 v 19:51 | Reagovat

... oh... oh... *rozdýchává* ...wow... *ovívá se rukou* sakra, holky... dáváte Dr. Zlounovi zabrat xD Jo, mám jednu poznámečku, POLYKAT se píše s ypsilon.:) ale jinak paráda

5 Caroll - Furïku | E-mail | Web | 6. ledna 2012 v 23:07 | Reagovat

Měla jsem se držet tvým varováním a nepít, chudák poprskanej monitor :D Kawaiiii!! :D

6 Kimo-chan | E-mail | 30. září 2012 v 21:30 | Reagovat

Wow....uzasna povidka...ale cekala bych jiny konec...ale i tak se mi libi...^.^

7 Tobi-chan | E-mail | 18. ledna 2014 v 20:54 | Reagovat

*Perverzní výraz* Om nom nom... velmi hezké a skvěle napsané...Škoda jen že čtu nejdřív příběh a až potom dodatek co je na začátku (málem se udusila kafem, který pila) až na to že většinu času co jsem četla mě museli lidi kolem mě rozdejchávat to bylo vážně fajn.. Chyby tam ani moc nebyli, jenom překlepy. Pokračuj v psaní podobných (čti:hooodně perverzních) povídkách!

8 eery | Web | 27. září 2016 v 14:48 | Reagovat

nabídky konsolidace půjček :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama