BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Zakázané polibky|12. díl

7. března 2010 v 17:06 | Terry - Sasaki |  Zakázané polibky
Poslední díleček téhle kapitolovky, to nejlepší na konec se říká xD Takže si hold kluci trošku pohrají muhehe ^^ já jen doufám, že se vám kapitolovka líbila ^^


Konec dobrý, všechno dobré ^^

Druhého dne se Naruto probudil v náruči černovláska, který se k němu dost tiskl. Jednu ruku měl hozenou okolo jeho pasu, pravou nohu zaklíněnou mezi jeho stehny. Celým tělem mu projelo vzrušení, když ucítil jeho teplý dech na svém krku. Trošku se zavrtěl.
"Ještě spinkej, Naru-chan," zamumlal Sasuke a ruku,kterou měl okolo Narutova pasu víc stiskl.
"Už je ráno, pusinko," zašeptal Naruto.
"Ještě chvilku," škemral Sasuke a nikam ho nepustil. Naruto se ztěží otočil k Sasukemu obličejem.
"Však taky vstavat nemusíme," mírně se usmál. Černovlásek rozlepil své tmavé oči a spatřil ty růzračně modré oči, které tak miloval.
"To máš pravdu," dal mu pusu a bleskurychle si na něho obkročmo sedl, ruce mu chytil za hlavou jednou rukou a druhou štrachal v nočním stolku tak dlouho, dokud nenašel pouta.
"Už zase?" zaskuhral Naruto a snažil se vymanit z pout.
"Tohle bude mnohem zajímavější," připoutal ho a odběhl do kuchyně. Za chvíli se vrátil s táckem, na kterém měl dvě misky. Blonďáček zvědavě nakukoval, co v nich má. "Nech se překvapit," napomenul ho černovlásek a vzal jednu misku. Nejprve však blonďáčka zbavil veškerého oblečení a skousl si spodní ret, jak mu tělem projel elektrický proud při pohledu na jeho nahé tělo.
Černovlásek se posadil na kraj postele, těsně vedle Naruta a začal mu z misky po těle roztírat šlehačku. Nejdřívě na obě bradavky a poté čárou k pupíku. odložil misku, sedl si na Naruta obkročmo, ale tak, aby nezavadil o jeho chloubu a začal pomale slízávat šlenačku.
Blonďáček slastně usykal, když si černovlásek dával tu práci pečlivě slízat šlehačku z jeho jedné bradavky. Nežně jí stiskl mezi zuby a laskal jí jazykem. Naruto jen slastně sténal. To stejné udělal i s jeho druhou bradavkou. To už měl Naruto opravdu co dělat, aby se udržel, neurval pouta a nevzal si černovláska.
Sasuke mu jakyzem jel až k pupíku a všechnu šlehačku slízal, poté se vrátil k ústům blonďáčka a vášnivě ho políbil. Jazykem dráždil ten jeho a prozkoumával každou skulinku jeho úst.
"Sasuke," zašeptal Naruto, když černovlásek rozmazával šlehačku po podbřišku a okolo jeho chlouby. Černovlásek jemně roztáhl blonďáčkovi nohy a začal slízávat šlehačku. Užíval si hrátky s ním, obzvlášť když mu jazykem zajel co nejníž to šlo a laskal jeho varlata, necitlivější místo Narutova bezchybného těla. Blonďáček se slastně vspíral a pouta se mu i přes látku zařezávaly do rukou, jak se snažil vyškubnout.
Poté ho už černovlásek nechtěl trápit, odhodil ze sebe spací tepláky a nasedl na blonďáčka. Chvíli setrval, aby si na něho zvykl a pak se začal pohybovat. Nejdříve pomalu kroutil pánví a chvílemi vysedal. Naruto se prohýval slastně v zádech a jeho dech se zrychlil. Černovlásek se vpil do blonďáčkových rtů tak vášnivě, jak snad ještě nikdy předtím. Oba slastně vzdychali a Sasuke přirážel víc a víc, dokud Naruto nevyvrcholil.
Sasuke odepnul blonďáčkovi pouta, ten po něm vystartoval a překulil se přes něho tak, že černovlásek byl dole a Naruto ho pevně svíral.
"Změna rolí," ušklíbl se a teď pro změnu zase připoutal černovláska k posteli on. Přešel k tácku, kde byla druhá miska a ušklíbl se, když si všiml, co v ní je. Teplý med.
Sedl si na Sasukeho obrkočmo, dále od jeho chlouby, nabral na lžičku med a kreslil jím po hrudníku obrazce. Teda spíš jedno velké srdce. Odložil misku a začal srdce pomalu slízávat. párkrát do medu zabořil rty jen tak, aby mu jeho sladkost mohl Sasuke zulíbat pryč.
"Pořád říkám, že jsi sladký," usmál se a vášnivě ho políbil. Naruto roztáhl Sasukemu doširoka nohy, mírně si ho nadzedl a nejprve do něj pronikl prsty a poté celým penisem.
Blonďáček si dával na čas. Přirážel pomalu, čímž černovláska mučil.
"Prosím..." uteklo Sasukemu z úst a zkousl si spodní ret.
"Nepros," pohladil ho po tváři Naruto a přidal. Když cítil, že vyvrcholí, vzal do ruky Sasukeho ztopořelý úd a začal ho rukou laskat. Oba ve stejnou chvíli vyvrcholili. Pokojem se rozezněl jejich křik. Kolemdoucí by si mohl myslet, že někoho nahoře vraždí, jak to byl pronikavý křik, ale tohle nebyl jen tak ledajaký křik. Křik plný lásky, blaženosti a uspokojení. Naruto se svalil vedle Sasukeho, jednu ruku mu odpoutal a druhou si musel odpoutat sám, protože si s tím nedělal starosti. Zajel mu prstama do vlasů a přivoněl si k jeho kůži. Voněl všemi vůněmi, ale nejvíce přírodou. Nasál tuhle vůni a vychutnával si jí.
"Jsem tak šťastný, že tě mám, Naruto," zavrněl mu do ouška Sasuke.
"Já bych radostí klidně lítal," usmál se a přitulil se k němu.

****

Během raního dovádění u Naruta doma, Miya seděla v cele, kolena přitažená k tělu obejmutá rukama a brečela. Snídaně, kterou jí přinesli stráže byla nedotknutá. Vše, co milovala se jí zhroutilo pod rukama. Chtěla skončit tento hnusný život, život bez lásky, pochopení a utrpení. Jenže neměla čím ho zkončit. Všechny její zbraně jí sebrali.
Najednou si však vzpomněla, že měla ještě jednu zbrań, kterou jí nesebrali. Zalovila ve svém výstřihu, tedy spíš v podprsence a vytáhla malý uzlíček.
"Jedové kuličky," zašeptala, otřela si oči hřbetem ruky, na kterém jí zbyli jen černé čmouhy od řasenky. Rozbalila uzlíček a podívala se na tři velké kuličky fialové barvy.
Už nemám pro co žít. Řekla si. Ten blonďatý bastard mi vzal mou lásku, mou útěchu, můj sen...Rodina mě zavrhla, když jsem potratila, opravdu nemám proč žít.
Vložila si do úst jednu kuličku a zkousla. Z kuličky se uvolnil velmi silný jed. Projel jí během minuty celým krevním oběhem a zastavil srdce.
"Sbohem, Sasuke," byla poslední slova, co řekla. její bezvládné tělo se svalilo na zem.

****

"Báby Tsunade, co bude s Miyou?" zeptal se v kanceláři Hokage Naruto Tsunade. Prsatá blondýnka dělala, že to "báby" neslyšela a odpověděla mu.
"Nevím, zatím je ve vězení, ještě nevím, co s ní udělám," povzdechla si. "Nejspíš jí vyženeme, za vlastizradu." Jenže najednou se silně rozletěli dveře kanceláře a do místnosti vtrhla stráž.
"Hokage-sama," vykrkl jeden. "Miya je mrtvá!" vykoktal ze sebe a vydýchával se z dlouhého věhu. Sasuke, Naruto a Tsunade na nic nečekali a rozběhli se do věžení.
Stáž měla pravdu. Tsunade se skláněla nad nehybným tělem Miye.
"Vzala si jedové kuličky," pronesla tiše a zavřela jí oči.
"Takhle to dopadnout nemělo," zašeptal Sasuke,který cítil vinu. "Můžu za to já," sklonil hlavu tak,že mu vlasy spadly do obličeje.
"Nesníš se vinit," chytil mu tváře do dlaní Naruto. "Nesníš," podíval se mu zhluboka do očí. V jeho temných očích byla vidět lítost, vina.
"Ale Naruto, přiznej si to, můžeme za to," oddělal Narutovy ruce ze svého obličeje a přešel k Tsunade.
"Je mrtvá teprve asi hodinu, její tělo není zcela studené," pronesla tiše. Sasuke si přidřepl a vzal do náruče její tělo.
"Odneseme ji odsud," a odcházel s jejím tělem v náruči.

****

Za dva dny po sebevraždě Miyi proběhl pohřeb. Rodina truchlila a nenáviděla Uchihu. Ale Sasukemu to už bylo jedno. Naruto ho přesvědčil, že udělal dobře, že si jí nevzal,protože by trpěl. Řekl mu pár informací, které věděl od Sakury. Sakura Miyu znala a dost se s ní kamarádila, ale nedávala ani Narutovi, ani Sasukemu vinu, že zemřela.
"Už na to nemysli," stiskl blonďáček své lásce ruku. Sasuke se na něho usmál a odcházel společně s Narutem domů.
Od té doby je nic nerozdělilo. Sasuke a Naruto si společně koupili větší dům a plánovali, že si adoptují nějakého malého kloučka. Sasuke vždycky chtěl obnovit svůj klan, i když by ho neobnovil pokrevně, aspoň by svého "synka" považoval za opravdu svého...

THE END
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Sčítání anime maniaků xD

klik xD

Komentáře

1 Karii Sumire | Web | 7. března 2010 v 18:01 | Reagovat

arigato..a vph..se stane xD

2 nana-sama | 7. března 2010 v 21:21 | Reagovat

jé to bylo tak hezké mocinky se mi to líbylo no bylo to kawaiiiiiiiiii :-)

3 Jana | Web | 8. března 2010 v 17:02 | Reagovat

krásný konec! moc se mi to líbilo

4 Nelliel | Web | 8. března 2010 v 17:24 | Reagovat

wrauuu...sukéé konec :D

5 akouš | Web | 6. června 2010 v 19:44 | Reagovat

krásne

6 Asuky=3 | Web | 6. února 2011 v 0:21 | Reagovat

Takže kde mám začít :D máš úžasnej blog a právě jsem si ho prohlédla ... Chtěla jsem napsat pár komentářů u jednorázovek ale prostě nešlo odtrhnout oči:-DD píšeš vážně moc krásně!! Né blbost!! Přímo dokonale zformované příběhy xDDD Dokonalost sama ;-) jen tak dál :D

7 Cimbelina | E-mail | Web | 27. února 2011 v 0:53 | Reagovat

krásnýýýýýýýýý

8 bla bla | 6. listopadu 2011 v 19:10 | Reagovat

Moc hezký, ale pokud tě smím trochu pozlobit, ty a pravopisná čeština nejdete moc k sobě, co? Na tom ale nezáleží. Opravdu se ti to moc povedlo a máš úžasný blog!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama