BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Zákeřná nemoc

26. března 2010 v 21:05 | Terry - Sasaki |  Povídky na přání
yaoi avatar
Zákeřná nemoc
Pár: KakuNaru
Pro: Claire-san
 pozn: připadne mi to jako blbost, začátek se mi líbí ae pak už ne, ale uvidíme, snad se bude líbit ;)


Nemoc, proč mě musela skolit zrovna, když je venku tak krásně? Zlostně jsem se otočil na druhý bok a odvrátil pohled od okna, kde svítilo slunce a venku si kluci kopali s míčem. Navíc, strašně se mi stýskalo po škole. Jo, asi jsem šílenec, ale chodím do ní rád, jen a jen kvůli jedné osobě, kterou bohužel nikdy nebudu mít.
Povzdech. Kakashi-seinsei je ale učitel a to je přece zakázané, aby měl student a učitel spolu poměr! Jenže, já si nemůžu pomoct. Ten jeho zadeček, tak pevný a krásně kulatý.
Přetáhl jsem si peřinu přes hlavu. Čím víc na něho myslím, tím je to horší. Sakra! Usrkl jsem z hrnku čaje, který jsem měl u postele, abych nemusel vylízat, a vyčerpaně jsem zase ulehl a usnul.
Po pár hodinách mě ze spaní vyrušil zvonek u dveří.
"Mmmm," zamrčel jsem a přetáhl si peřinu přes hlavu. Nechtělo se mi vylízat. Ale ozvalo se znovu zvonění.
"Mo jo, už jdu," zachraptěl jsem a vstal z postele. Krk jsem měl ovázaný šátkem a vlasy neučesané a rozčepýřené na všechny strany, takže jsem musel vypadat úchvatně. Určitě to bude jen Sakura, aby mi donesla nějaké učení.
"Ohayo, Naruto," usmíval se na mě Kakashi-sensei. Málem jsem spadl na zadek.
"O-ohayo, co vy tady, Sensei?" snažil jsem se prsty narychlo učesat své neposedné blon´daté vlasy.
"Přinesl jsem ti nějaké učení a přišel ti vysvětlit novou látku, kterou bys ve škole jen tak nedohnal," prošel okolo mě do bytu. Málem jsem fakt sebou sekl a uvědomil si, že v pokoji mám šílený nepořádek. Všude samé kapesníky, jak jsem měl rýmu, misky od ramenu a propocená pyžama. Ale Kakashi-sensei si toho nějak nevšímal.
"Pojď zpátky do postele, ať neochladneš," staral se o mě víc než Iruka-seinsei! Což mě překvapilo, protože ve škole si mě skoro nevšímal a když už, tak jen aby mě ztrapnil před třídou, ale miloval jsem ho, protože byl dokonalý. Povzdech.
Zalezl jsem si zpátky do postele a Kakashi-seinsei začal s vysvětlováním. Skoro jsem ho nevnímal a občas jen přikývl. Nemohl jsem se na něho vynadívat. Každou chvíli jsem se o něho "omylem" otřel. Kolena jsem měl pokrčené a mírně přitáhlé k tělu, aby nešla vidět vyboulenina v mém pyžamu.
Bože, jak já ho chtěl! Ale musel jsem se krotit.
"Chápeš to Naruto?" podíval se do mých modrých očí a já jen pokrčil rameny. "Ty mě nevnímáš, že," povzdechl si.
"Kakashi-seinsei, copak to jde, když jsem nemocný takhle namáhat mozek?" hájil jsem se.
"Pravda, " zavřel učebnici, "a nejlepší je, když tu nemoc vypotíš," už už se zvedal k odchodu, ale já ho chytil za zápěstí.
"A říká se, že nejlepší je, když se to vypotí na cizím těle," mohu si začít kopat hrob, tohle jsem nechtěl!
"Pravda," sedl si zpátky na mou postel a mě spadl ze srdce jeden z balvanů, které ho tížili. "Tak bychom to měli napravit, nemyslíš?" zvedl mi ukazováčkem bradu. Zamrkal jsem když jsem ucítil jeho dech na mé kůži a poté i jeho rty na mých.
Jemně se do mých rtů vpíjel. Jazykem si vybojoval přístup do mých úst, ve kterých jemně šmejdil a dráždil ten můj. Jemně jsem zasténal a bylo vidět, se mu to líbí. Přitáhl si mě na klín a chytil mě jednou rukou za zátylek a začal mi sundával šátek, který jsem měl obtočený okolo krku.
"Zavazí mi," zašeptal a olízl mi ouško. Skousl jsem si spodní ret abych nezasténal, protože mi jednou rukou proklouzl pod tričko. To už jsem nevydržel a povalil ho na postel.
"Teď tady velím já," ušklíbl jsem se a začal jsem mu rozepínat košili. Kvůli mně se dneska nějak vyfešákoval. Mučivě pomalu jsem mu rozepínal knoflíček po knoflíčku a jemně se ho dotýkal. Vyboulenina v jeho kalhotách se čím dál víc zvětšovala. Rozepnul jsem poslední knoflíček a zhodnotil jeho hrudník a bříško dlouhým pohledem. Prsty jsem mu jezdil přes vypracované břicho, které mě úplně dostávalo.
Chytil mé tváře do dlaní a přitiskl na mé rty ty jeho, které byli tak jemné a měkké. Postupně jsem polibky mířil ke krku, kde jsem mu nechal pár červených flíčku a pokračoval dále na jeho vypracovaný hrudník. Zastavil jsem se u jedné bradavky, kterou jsem jemně vzal do úst a začal jí jazykem dráždit. Viděl jsem, jak zatnul pěsti do peřiny a snažil se nevykřiknout.
Ale tímhle moje nadvláda skončila. Přetočil si mě pod sebe, stáhl ze mě tričko a jemně mi přejel rukou po rozkroku, ve kterém se rýsovala krásná vyboulenina. Zalapal jsem po dechu. Rty mi sjížděl po hrudníku až dolů k pupíku, který mi obkroužil jazykem až došel k lemu mých kalhot. Dalo mu dost práce nedotknout se mého ztopořeného penisu.
"Netrap mě," zaskuhral jsem a chtěl si už stáhnout kalhoty, ale byl rychlejší. Rukou mi přejel po mé nemalé chloubě a údivem hvízdl. Nenechal se dvakrát moc pobízet a pohltil celou mou nádheru do svých úst.
Začal hlavou pomalu, opravdu pomalu až přímo mučivě pohybovat. Zajel jsem mu tedy do vlasů prsty a začal si udávat své tempo.
Po chvíli jsem vyvrcholil. Všechnu bílou tekutinu spolykal a ještě můj penis očistil od zbytku spermatu.
Ale mě tohle ještě nestačilo. Přitáhl jsem si ho blíže k tělu a přetočil se s ním. Aby mu nebylo líto, že já jsem se udělal a on ne, stáhl jsem mu prudce kalhoty a začal si rukou hrát s jeho chloubou a mezitím jsem ho vášnivě líbal. Dravě se se mnou rval o nadvládu s jazykem, ale pokaždé jsem prohrál. Celkově jsem prohrál.
Po jeho vyvrcholení jsem se ocitl zase dole. Chytil mi obě ruce za zápěstí jednou rukou a mírně mi roztáhl nohy. Pronikl do mě nejprve jedním prstem, postupně přidával, až mě roztáhl dírku čtyřmi prsty, Dráždil mě abych si to co nejvíce užíval.
Moc dlouho jsem to nevydržel. Popadl jsem ho za tu jeho sexy pevnou a kulatou prdelku aby konečně už pronikl do mě. A taky tak učinil. Nejprve přirážel velmi pomalu, ale postupně zrychloval. Až cítil, že vyvrcholil, uchopil můj penis a začal si s ním hrát tak, že jsme oba ve stejnou chvíli vyvrcholili.
Jelikož už byl večer a já usnul v náruči senseie, připadl jsem si zdravý. Už jsem se necítil jak přejetý parním válcem, připadl jsem si svěží a plný energie, jen ta bolest hlavy mě nějak nepřešla.
Horký dech senseie jsem cítil na zátylku, takže jsem uznal že spí. Oddělal jsem jeho ruku, co měl hozenou přes můj bok, vstal jsem a zamířil do koupelny, kde jsme se vyvalil do horné vany.
Celé mé tělo obklopovala ohromná kupa pěny a já si v ní vyloženě liboval. Horná voda byla jak kdyby chladící účinek po vášnivém doučováním. Abych pravdu řekl tohle jsem nečekal.
Nejspíš jsem usnul, protože když jsem se probudil, voda byla úplně studená a na kraji vany seděl Kakashi-sensei. Šíleně jsem se lekl.
"Tys mi utekl?" koutek úst mu pobaveně cukal.
"Potřeboval jsem si dát horkou vanu, teda spíš studenou," zašklebil jsem se.
"Aha," sáhl po kohoutku a začal připouštět teplou vodu a tu studenou nechal do půlky odtéct.
"Co chcete dělat, sensei?" zamrkal jsem překvapeně, když jsem viděl, jak leze za mnou do vany.
"Pomazlit," usmál se. "Víš Naruto," přitáhl si mě na klín a podíval se mi pořádně do očí. "už dlouho se mi líbíš, jsi jiný než ostatní studenti," začal svůj proslov. Nikdy jsem Senseie neslyšel tak moc mluvit, kromě v hodinách, kdy toho nakecal až moc (jako každém jinej učitel xD) "máš v sobě takovou pozitivní energii, pořád se směješ, i když máš špatnou známku či se do tebe někdo naváží,"
"To sám samozřejmě vím, hodně lidí, hlavně Sasuke, mi tuhle povahu závidí," začal jsem se chválit, ale včas mě zastavil, přiložil mi prst na ústa abych už mlčel a nechal mluvit jeho.
"A tak jsem si tě začal všímat, i když, ty sis toho nevšiml." Usmál se.
"Všímat? Mě spíš připadlo, že jste si na mě zasedl," dělal jsem uraženého.
"Ale no tak, Naruto, ty seš na mě díval zas jak na boha!" rozhazoval rukama Kakashi až voda stříkala všude možně po koupelně.
"Však vy jste bůh, můj!" zčervenal jsem. Na to mi nic už neřekl a začal mě líbat. Vášnivě a s láskou.
"Aishiteru Naruto," zašeptal mi do vlasů. Aishiteru? On to opravdu řekl? Přitáhl jsem si ho za zátylek a byl úplně šťastný.
"Já tebe taky," už jsem mu začal tykat, vykání se mi nelíbilo.
Nakonec jsme zkončili oba v posteli do dvou dnů, protože se Kakashi taky nakazil tou chřipkou a to prej se vypocením na cizím těle léčí, kecy! xD
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Claire-san | Web | 26. března 2010 v 23:17 | Reagovat

Hehe, nechci říkat po sto padesáté to samé, páč už jsem ti svůj názor na tuhle povídku řekla.. ale stejně: je naprosto úžasná, dokonalá, překrásná a já ti za ňu moc moc děkuju^^

2 May Darrellová | Web | 27. března 2010 v 14:49 | Reagovat

Jéé, to je pěknáá povídečka, moc se ti povedla ;-)

3 Jana | Web | 27. března 2010 v 18:39 | Reagovat

opravdu zákeřná nemoc xD super

4 Karii Sumire | Web | 27. března 2010 v 20:27 | Reagovat

hezuu

5 Mia-san | 28. března 2010 v 19:17 | Reagovat

Tobě se líbí jenom začátek? CožeO_O ?
Tak to s tebou musím nesouhlasit.
Celou povídku jsem hltala a tvářila se jak sluníčko na hnoji...
Moc se ti povedla...
A jak se Naruto díval na Kakashiho jako na Boha, tak takhle jsem se dívala/dívám/a budu dívat na tvou BOŽSKOU povídku :-)

6 Mia-san | 28. března 2010 v 21:11 | Reagovat

Nemáš mi zač děkovat. Proč bych tě neměla chválit???? :-) To bych byla velký sobec, který si uchová svůj názor pro sebe :-) A to nechci... prostě píšeš poutavě a krásně. TEČKA :-D A neboj se... nezpychneš :-) Pouze nabudeš štěstí, že tvá tvorba má své fanoušky :-D A já se řadím mezi ně :-D Nepodceňuj své schopnosti, když to tak není... Můžeš být hrdá na své spisovatelské schopnosti 8-)

7 Mia-san | 29. března 2010 v 12:29 | Reagovat

Ahojky, Terry-Sasaki :-D Promiň, že píšu až teď, ale to víš, musela jsem jít brzo spát :-D
Vůbec mi nevadí si s tebou dopisovat :-)
Mail: bubla777@seznam.cz a nebo ICQ 394489446 (ale tam tak často nejsem, ale stačí napsat mail a budu tam v cuku letu :-D ) Takže zatím papa 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama