BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Život vlkodlačí slečny

19. března 2010 v 13:30 | Terry - Sasaki |  Jednorázovky
cat
Ohayo!

Tuhle povídku jsem psala už kdysi dáááávno xD Asi tak rok. Měla jsem jí na svém starém blogu, ale jelikož někteří z vás ju asi nečetli, tak pro obnovu ju sem dávám ^^ snad se bude líbit, i když není na téma Yaoi/shounen-ai, ani anime ani na mangu...

Hezké počtení ^^


Stmívalo se a já běžela rychle do lesa. Běžela jsem a jen jsem dopadla nohou na kraj lesa. Začalo se ze mě trhat oblečení. Skočila jsem a ve vzduchu se ze mě stal velký šedý vlk. Oklepala jsem se a šla na jednu mýtinu v lese. Okolo mýtiny ve stínu stromů leželo asi deset vlků mého druhu. Pokynula jsem hlavou na pozdrav. Odpověděli mi asi jen čtyři, ostatní mi nevěnovali pozornost.
Ello, kde ses toulala, Už tady na tebe čekáme jak dlouho. Promluvil Sam, starým vlkodlačím jazykem.
Promiň, zakecala jsem se s Jess. Sklopila jsem uši jako provinilec. Jen zakroutil hlavou. Sedla jsem si vedle něj a čekala, co se bude dít. Nejstarší Derick promluvil.
Milý vlci a vlčata, již zítra v noci se na naše území mají dostat upíři. Podle našich zdrojů se jedná o jakousi rodinu Raylových. Když vyslovil to jméno, málem jsem i jako vlk sebou sekla. Zalapala jsem po dechu. Sam vedle mě se znepokojeně postavil a promluvil ke mně.
Ello, ty je znáš? Naprázdno jsem polkla a přikývla. Tato rodina tady žila před několik desítky lety. Jsou roztroušení po celém světě a je jich přibližně kolem třiceti. Na našem území žila Elleanor, Stephen a jejich syn Mark. Mark chodil semnou do třídy, byl milý, dokonce jsem se do něj zamilovala a jeho rodinu jsem měla ráda a vy chcete, abych proti nim bojovala? Při posledním slově mi vlčí hlas přeskočil. Viděla jsem, jak ostatní vlci začali dávat pozor, co říkám. Dean ke mně přispěchal.
Ale Ello, oni mají upíří děti a jejich jed je mnohem silnější než obyčejných upírů. Jedno dítě může vyhubit půlku zeměkoule. Zvýšil na mě hlas a já provinile sklonila hlavu.
Sezení se ruší, všichni přece víte, jak bojovat proti upírovi. Roztrhat jej a spálit. Ale pozor na upíří děti! Řekl Derick a já jsem se pomalu ploužila pryč. Ello, potřebuji s tebou mluvit. Pronesl klidným hlasem. Zastavila jsem se a usedla za měsíčního svitu doprostřed louky. Naklonila jsem hlavu, jako že poslouchám.
Ello, vím, že to pro tebe bude těžké, ale skus prosím tě bojovat s námi, budeme tě potřebovat. Jen jsem přikývla. Můžeš jít.
Toulala jsem se ještě lesem, dokud opět slunce nevysvitlo. Přemýšlela jsem, jestli se Mark změnil v chování, a nebo jestli zůstal takový jakého jsem ho znala. Posadila jsem se u potoka, tlapy namočila jsem do vody a koukala jak v ní plavou rybičky.
Nad obzorem se začaly prodírat první paprsky slunce. Vstala jsem a utíkala k vykotlanému starému dubu, kde jsem vytáhla z listí igelitku, kde jsem měla náhradní oblečení. Vyběhla jsem proti slunečním paprskům, skočila a dopadla na lidské nohy. Brr, zima. Popadla jsem oblečení a oblékla se a vykročila zpátky do La Fiesta.
* * * *
Byla už tma a já netrpělivě jako vlčice přešlapovala na hranicích našeho území. Bála jsem se, co se stane, až Marka uvidím. Vyběhnu mu naproti nebo ho na místě zabiji? Nevím, doufám, že ta druhá možnost.
Uplynuly hodiny, když jsem konečně ucítila v mém nose sladkou vůni. Hm, takhle voní jen upíři. Zaujala jsem bojovnou pozici. Slyšela jsem kroky, pomalé, dlouhé. Čekala jsem. Najednou mi někdo funěl za krk. Trhla jsem sebou.
Srazila jsem se čumákem se Samem.
Jdeš mi pomoct? Zašeptala jsem. Jen přikývl a zabručel. Nenechám tě tady samotnou. Je jich jak jsi říkala kolem třiceti. Zbytek smečky je kousek od nás.
Otočili jsme se zároveň. Mé oči zaostřily lidské rysy, ale nebyli to klasické rysy, ale…dětské. Pohled na to dítě mi málem vyrazilo dech. Musela jsem zatřepat hlavou, abych neoslepla tou krásnou. Ello, to je kořist, tou se nemůžeš kochat. Napomínala jsem se a dělala jsem správně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama