BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Osudová srážka

5. dubna 2010 v 18:02 | Sasaki |  Povídky na přání
yaoi avatar
Osudová srážka
Pár: ItaNell
Pro: Nelliel
pozn: hetero mi nejde, takže s enedivte, žeje to pěkná blbost xD ale nevadí ^^


"Já tu Tsunade-sama zabiju," brblala si sama pro sebe Nell-chan, dcera páté Hokage, která na příkaz matinky nesla hromadu knih, přes které vůbec neviděla.
Vycházela schody, když se s někým srazila a všechny knihy jí popadali.
"Který te-" nedořekla větu, protože se její oči střetli s pohledem Itachiho Uchihi, kterého už dlouho obdivovala a milovala.
"Omlouvám se," odíval se na ní sladce Itachi a Nell měla co dělat, aby se nerozplynula.
"T-to nic," usmála se a sbírala knihy.
"Pomůžu ti je odnést," vzal zhruba polovinu a pomohl jí odnést knihy k Tsunade-sama.
"Nechápu, na co tolik knih potřebuje," nervozita z Nell opadla a nyní byla už uvolněná, dokonce si s Itachim povídala.
"Tak jako lékařský specialista potřebuje hodně studovat, i když, tohle by už měla vědět, jak tak koukám na knihy,"
"Pravda," usmála se Nell a otevřela dveře do kanceláře Tsunade-sama.
"No konečně Nelliel!" štěkla po ní, ale hned poté si zakryla ústa, protože spatřila Itachiho. "To je od vás hezké, Itachi, že pomáháte mé dceři," usmála se na něho. Když položili knihy, vyhnala je z pracovny.
"Viděls to?" nechápala Nell.
"Že byla nějaká milá, že?" taky se divil Itachi.
"Přesně," přitakala.
Ještě dlouho poté si povídali, dokonce jí Itachi pozval na ramen, což s radostí přijala. Povídali si o všem možném. O rodině, o tom, jak jí Tsunade pořád uhání, jak nemá chvíli klid atd. A nebo se bavili o jeho rodině, Sasuke, a tak, prostě zajímavá debata.
Když se přemístili k Itachimu domů (ani sama nevím jak jsme se tam dostali xD), seděli naproti sobě a popíjeli saké, chytil Itachi Nell za ruce.
"Nell, musím se ti k něčemu přiznat," držel jí a hledal slova, jak se vyjádřit. Upřímně se jí podíval do očí. "Už dlouho po tobě pokukuji, jsi strašně hezká holka," (možná to nabralo rychlý spád, nevadí xD) Nell ztěžka polkla.
"V-vážně?" vykoktala ze sebe rozpačitě.
"Ano, až moc hezká," nahnul se k ní, prstem jí přejel po lícní kosti a zašeptal jí to do ucha. Pod jeho dotekem se celá zachvěla a slastí zavřela oči. Rty si vyhledal ty její a jemně jí vtiskl polibek. Využila situace a prsty mu vjela do vlasů.
Jazykem si probojoval přístup do jejích úst a šmejdil, až Nell uteklo slastné "ah". Odtáhl se od ní a přešel k ní, vzal jí do náruče a za stálého líbání odnesl do ložnice.
Položil jí na postel, která měla povlečené Uchiha klanu, samé jejich znaky a znaky Konohy. Povlečení bylo ze saténu, takže krásně bylo lesklé.
Prsty jí jezdil od krku, mezi prsy až k lemu riflí a zase zpátky a během toho jí vášnivě líbal. Pomale jí začal vyhrnovat tričko, co měla na sobě a rukou jí přejížděl po těle, které se pod jeho dotyky chvělo.
Byl něžný a opatrný, jako kdyby pracoval s porcelánovou panenkou, která by se při větší síle rozlomit. Za pomoci Nell se oba zbavili triček. Přitáhl si Nell na klín, hladil jí po zádech až mu prsty zbloudili k zapínání podprsenky, kterou hravě rozepnul a odhodil na druhou stranu pokoje.
Jemně jí masíroval prsa až se slastně prohýbala v zádech. Rukou mu zašmátrala v rozkroku, jemně mu přejela po přirození a i přes látku cítila, jak je vzrušený. Pomalým, mučivým pohybem rozepínala jeho kalhoty a prsty mu přejížděla přes naběhlý penis.
"Ráda trápíš," zašeptal jí do ucha, když mu znovu přejela po penisu, tentokrát už ne přes látku.
"Strašně," zašeptala mu a přitáhla si ho blíže, aby ho mohla vášnivě políbit. Itachi už to nevydržel, sundal jí rifle a odhodil je též na druhou stranu místnosti. Prstem jezdil po lemu jejich krajkovaných tang s křiklavě černavou barvou.
Roztáhl jí víe nohy, a rukou jí pomale sjížděl od ňader přes pupík až k podbřišku. Laskal jí prstem, poté dvěmi a nakonec zabořil hlavu mezi její stehla.
Nell se slastně prohýbala, kroutila, sténala, vzdychala, až začala prosit černovláska, aby jí už netrápil. Jemně do ní vstoupil a začal přirážet. Pomaleji a poté rychleji, přitom jí hladil prsa a vášnivě líbal.
Když se blížil k vrcholu, přisál se jí ke krku kde jí udělal nemalý cucflek. Pokojem se rozléhal dvojitý výkřik, plný slasti a vzrušení.
"T-tak t-to b-bylo něco…" vykoktala ze sebe Nell, když se vedle ní Itachi svalil.
"To teda jo," pohladil jí po tváři a přitáhl si jí blíže k sobě. "Aishiteru," zašeptal jí do ucha a hrál si s pramínkem jejich vlasů.
"Já tebe taky," odejmula ho a zabořila se do jeho hrudi. Jemně jí hladil po zádech a přemýšlel, co bude dál. Nakonec oba usnuli.
Ráno se Nell vzbudila a byla v posteli sama. Nejprve si neuvědomila, kde je, ale pak jí došlo, co se včera stalo. Bolela jí hlava, z toho, jak moc včera asi vypila saké, ale to nějak neřešila, protože si do detailu vybavovala, co se v noci stalo. Usmála se nad tvou vzpomínkou.
"Dobré ráno," pozdravil jí známý hlas. Otočila se po něm a zůstala na něho koukat s otevřenou pusou.
V ruce držel podnos, na kterém byla snídaně a na podnosu také ležela rude růže, ty, které tak milovala.
"D-dobré ráno," snažila se vzpamatovat. Itachi se posadil na kraj postele.
"Jak ses vyspala?" pohladil jí po tváři a dal jí jemný motýlí polibek.
"Dobře," usmála se a natahovala se k talířku s čerstvýma palačinkami.
"Jen si vem, dalo mi práci je udělat," usmál se a sledoval, jak jí.

****

"Já se bojím, Itachi," couvala Nell, když chtěli jít za Tsunade-sama a oznámit jí, že se budou brát, protože spolu chodili už víc jak rok a půl.
"Nevím čeho, ona nás nekousne," přemlouval jí, ale Nell trvala na svém.
"Ty mámu neznáš, ona je šílená, jsem myslela, že mě zakousne, když jsem jí oznámila, že s tebou chodím," sklonila hlavu.
"Ale prosím tě, o to víc by na to měla být připravená, pojď," chytil jí za ruku. S povzdechem se ho chytila a mířili do kanceláře Hokage-sama.
Poslušně zaklepali a až se ozvalo "dále" neochotně Nell vstoupila společně s Itachim.
"Hokage-sama," začal Itachi.
"Itachi! Copak máte na srdci?" usmívala se na ně, což Nell nečekala.
"No, víte," začal být nervózní Ita a to si to doma tolikrát nacvičoval, jak jí to řekne. Tsunade si podložila bradu a pozorně poslouchala, co má na srdci. "Chtěl bych si vzít vaši dceru za ženu," vyhrkl najednou. Tsunade jen pozvedla obočí a koutky úst jí vyletěli ještě výš.
"To je skvělé! Už jsem myslela že vás to nenapadne!" vyhrkla.
"Ty nám to povoluješ?" vložila se do toho Nell.
"Nelliel, máš na to věk a navíc, s Itachim jsi dlouho, takže je to naprosto přirozené, nevím,proč bych ti měla bránit," vstala a přistoupila k oknu Tsunade. "Nebudu jako moje matka," špitla dost nahlas, aby to oba slyšeli.
"Děkujeme, Tsunade-sama!" zaradoval se Itachi.
"Díky mami," odejmula jí Nell a vlepila pusu na tvář.
"Ale prosím tě," mávla nad tím rukou, ale to už Nell a Itachi byli venku a radovali se, že už budou konečně svoji až nadosmrti.…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jana | Web | 6. dubna 2010 v 17:26 | Reagovat

není to blbost, mě se to líbilo, ikdyž na to šli celkem rychle xD

2 Karii Sumire | Web | 7. dubna 2010 v 8:42 | Reagovat

jo bylo to celkem rychlý.....ale blbost to určo nenii :) náhodou hezký....^^(ikdyž yaoi je lepšíí....xD)

3 Nelliel | Web | 7. dubna 2010 v 17:09 | Reagovat

bylo to kawaiii...ale vážně rychlý jako.... :-P  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama