BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Prokletý klan

12. dubna 2010 v 16:21 | Sasaki |  Yaoi/shounen-ai povídky
NaruSasu avatar
Prokletý klan
Původně to měla být kapitolovka, ale nakonec jsem z toho udělala jednorázovku, trošku delší xD
 Snad se bude líbit ^^
Ve wordu má necelé 4 A4 xD


"Tak se uvidíme večer, Narů-chan," dal mi poslední polibek Itachi, když jsem od něho ráno odcházel. S Itachim jsem chodil už víc jak měsíc a půl a strašně moc jsem ho miloval. Nerad jsem od něho odcházel, připadalo mi, jako kdyby mi sebrali kus sebe. Plouživým krokem jsem šel do školy. Itachi byl starší, takže na školu k nám už nechodil.
Cestou jsem si pobrukoval svou oblíbenou písničku a usmíval se. Tu mě někdo uhodil do zad.
"Kibo!" zaklopýtal jsem, že jsem málem spadl na zem.
"Sorráč Naruto," smál se hnědovlasý klučina s červenými trojúhelníky na tvářích a bílím pejskem po boku. "Zase jdeš od Itachiho?" zašklebil se.
"Jo, problém?" nadzvedl jsem obočí.
"Ani ne, díval ses do zrcadla?" zasmál se. Projel jsem si prsty ve vlasech. Měl jsem je zacuchané! "To musela být vášnivá noc," div se nedusil smíchy. Praštil jsem ho do zad.
"Vtipný," ušklíbl jsem se.
Ve škole na WC jsem se zkulturnil a obvazem si zavázal krk, na kterém jsem měl nemálo cucfleků. A já mu přesto tolikrát říkal, ať mi je nedělá. To je jak mluvit do dubu.
Ve třídě jsem si sedl vedle dalšího Uchihy, tentokrát Sasukeho, Itachiho mladší bratra. Pozdravili jsem se jen pokynutím hlavy. Jako pokaždé, před začátkem hodiny jsem si dal sluchátka do uší a poslouchal své oblíbené písničky, abych nemusel zase poslouchat ty blbé kecy holek a to jejich věčné hihňání.
Konečně jsme se dočkal začátku hodiny. Došel náš třídní Kakashi-sensei. Začal nám vykládat látku a já ho zase, jako obvykle neposlouchal. Myšlenkami jsem byl v domě Uchihů, repetivě v Itachiho posteli.
"Narů-chan," šeptal mi do ucha vzrušeně dlouhovlasý černovlásek a líbal mě tak dravě, jak jen bylo možné. V posteli byl neuvěřitelný ďábel. S ním jste v posteli měli pocit, že se rozkoší rozplynete a přejete si, aby to nikdy nezkončilo.
"Itachi," šeptal jsem roztouženě mu do ucha a mírně ho tahal za vlasy. Itachi mě laskal jak nejlépe uměl. S mýma bradavkami si tak dokonale hrál, že jsem málem lítal blahem. A nejhorší bylo, když mou chloubu pohltil do úst, které uměli tak fantasticky líbat.
Bože, na tohle bych neměl ve škole myslet, napomenul jsem se, když jsem cítil, že bych mohl mít problém. Sasuke se jen vedle mě tiše uchechtl. Nejspíš si toho všimnul, pacholek.
"Itachi má určitě pro tebe po škole dáreček," pošeptal mi Sasuke. Zprvu jsem mu nevěřil, protože Itachi mi nikdy nic nedal, ale nasadil mi brouka do hlavy.
Hned po škole jsem mířil k němu. Byl jsem netrpělivý. Jestli měl Sasuke pravdu, tak se nehorázně teším!
Otevřel jsem dveře domu Uchihů, vyzul si sandále a pokračoval chodbou do Itachiho pokoje. Pár metrů přede dveřmi jsem se zastavil, protože z pokoje vycházeli steny a vzdechy. Zamračil jsem se. Slušně jsem zaklepal a otevřel. Tenhle pohled bych nikdy nikomu nedoporučoval.
Přímo přede mnou na Itachiho luxusní posteli ležel můj černovlásek s nějakou blondýnkou, teda blonďákem ,co vypadala jak ženská.
"Ty hajzle!" rozkřiknul jsem se na něho.
"Promiň Narů-chan," pokrčil rameny, což mě ještě víc naštvalo. Choval se, jako kdyby mu to bylo jedno, že se mi právě rozpadlo srdce na milion kousíčků, když ho vidím, jak mě podvádí s jiným klukem. "v posteli jsi sice dobrej, ale už mi nestačíš, promiň,"
"Bastarde!" zařval jsem na něho. "Toho budeš litovat!" byl jsem mimo, nevěděl jsem ani co říkám. Slzy se mi hrnuly do očí. Zlostně jsem zabouchl dveře a utíkla pryč. Pryč z tohoto domu, co ve mně vyvolávalo tolik vzpomínek.
U dveří jsem se málem srazil se Sasukem, co právě přišel ze školy.
"Kam tak valíš?" nechápavě se za mnou otočil. Neodpověděl jsem mu a pelášil jsem pryč. Hřbetem ruky jsem si otíral uslzené oči. Doběhl jsem až na hlavy všech pěti Hokagů a sedl si na hlavu svého otce. Zhluboka jsem se nadechl a přehrával si v hlavě ten nechutný pohled, co mě skoro zabil.
Itachi ohýbající se nad tělem jiného muže, kterého líbá a šuká. Znovu se mi spustili slzy a stiskl svou pravou ruku v pěst na straně, kde mám srdce. Teda, měl jsem. Itachi mi ho rozdrtil, pošlapal, poflusal.
Slunce už zapadalo a já se díval na místi naoranžovělou vesnici. Tam dole je zrádce, kterého jsem miloval. Miloval jem ho šíleně moc. Dokonce jsem mu dal své panictví a on toho takhle nechutně využil. Připadnu si jako odkopnutý prašivý pes, kterého nikdo nechce. Zase jsem zůstal sám. Bez lásky.
Uslyšel jsem za sebou kroky. Rychle jsem si otřel oči a otočil se. Přímo za mnou stál Uchiha, jenže ne Itachi ale Sasuke. Dřepnul si ke mně a obejmul mě ze zadu. Překvapeně jsem zamrkal.
"C-co blbeš Sasuke?" nechápal jsem, co to dělá.
"Je mi to tak líto, Naruto," stiskl mě ještě víc, takže jsem zalapal po dechu. "Tohle Itachimu nedaruji," zavrčel. "Já bych ti tohle nikdy neudělal," podíval se na mě smutnýma očima. "Bolí to, viď?"
Nechápal jsem ho. Jen jsem přikývl a do očí se mi nahrnuli slzy. Obejmul mě a utěšoval mě, že to bude v pohodě. Najednou jsem byl rád, že tady se mnou někdo je.
"Pojď, půjdeme na pořádnou porci ramenu, zvu tě," pustil mě Sasuke a nabízel mi ruku, že mi pomůže vstát. S úsměvem jsem vstal a nechal se pozvat na ramen.
"Tři extra misky ramenu!" poručil jsem si, jakmile jsem vstoupil do Ichiraku ramen.
"Jak je libo, mladý pane," usmál se a začal mi do misky nandával nudle.
Snědl jsem víc, tři misky byli málo. Sasuke byl rád, že jsem se začal usmívat, takže mu ani nevadilo, že musel platit za tolik misek.
"Jsem rád, že se zase usmíváš," řekl mi Sasuke, když mě doprovázel domů.
"To jo, musím se odreagovat a nemyslet na to, jenže, jak se znám, celou noc nebudu spát a budu nad tím uvažovat, ale co už, tak čau zítra," plácl jsem ho do zad a zmizel v bytě.

****

"Čau," přistala mi rána na zádech. Málem jsem se zapotácel a spadl na zem.
"Sakra Kibo, pořád mě nemlať," osopil jsem se na něho. "Je dost, že mě mlátí Sakura!" zašklebil jsem se.
"Sorráč kámo," couvl Kiba. "Slyšel jsem, že prej ti Uchiha dal kopačky, je to pravda?" Povzdychl jsem si. "Takže jo," podrbal se ve vlasech. "Hele, kdybys něco potřeboval, řekni mi, pomůžu ti a rád," usmál se na mě.
"Dík Kibo jsi fakt kámoš," dal jsem mu taky ránu do zad. Akamaru zaštěkal. "To bylo přátelsky," usmál jsem se.
Ve třídě jsem zaplul k Sasukeho do lavice.
"V poho?" podíval se na mě.
"Jo, sice jsme nevyspalý, ale nevadí," dneska jsem si nenasadil sluchátka a povídal jsem si se Sasukem. Uklidňovalo mě, že mu na mě záleží, na rozdíl od jeho bratra.
Po škole jsme šli se Sasukem do parku a blbli jsme. Sasuke mě totiž mučil, mě lehtal. Jsem myslel, že ho zabiju. Ale na druhou stranu mi s ním bylo fajn.
****

"Narutoooooooooooo!" šíleně jsme se lekl, že jsem sebou škubl.
"Sakra, Sasuke!" naštvaně jsem odhodil knížku, kterou jsem držel v ruce.
"Promiň Narů-chan," usmál se a vlepil mi pusu. "Mám pro tebe dáreček," pod nos mi strčil krabičku. Vzal jsem si jí do něho a zahrkal s ní. Bylo v ní něco těžkého. Nedůvěřivě jsem se na něho podíval a rozvázal oranžovou stužku přes krabičku. Oddělal jsem víko a málem jsem spadl na zem smíchy.
"Ty seš baka, Sasuke," smál jsem se a vytáhl z krabičky oranžová pouta.
"Malá pomůcka," usmíval se Sasuke.
"Ty zvrklíku!" chytil jsem ho za tričko a stáhl si ho na klín. Sasuke mi položil ruce na ramena a políbil mě. Jazykem mi přejel po spodním rtu a vydobyl si přístup do mých úst. Jazykem dráždil ten můj, až jsem zavyl. Rukou mi zajel do rozkroku a to už jsem roztáhl úplně.
Asi se divíte, jaktože najednou jsem se Sasukem. Tak nějak jsme se sblížili a Sasu mi vyznal lásku, že prý byl do mě zamilovaný už dlouho a na svého bratra žárlil, že se mnou může spát a on ne.
S vášnivými polibky jsme se společně s pouty přesunuli ke na postel. Navzájem jsem se svlékali a neustále se dráždili jazyky. Rukou jsem černovláskovi zajel pod kalhoty a laskal rukou jeho chloubu. Slastí mi zavyl do ucha a mírně mě kousnul do ušního lalůčku. Mírně mě od sebe odtrčil, sundal kahoty, připoutal mě novými pouty k posteli a začal si se mnou hrát.
Jazykem mi nejprve putoval na krk, kde mi nechal pár cucfleků, v tomhle se s Itachim nějak moc vyžívali, dále postupoval na hrudník a začal dráždit jednu mou bradavkou. Mým tělem jako kdyby projel elektrický proud. Slastně jsem se prohnul v zádech a měl chu´t mu zajet prsty do vlasů, ale nemohl jsem.
Až mě dostatečně vydráždil, přemístil se k jinému citlivějšímu místo, k mému penisu. Jemně ho oblízl jazykem a kousl do špičky.
"Aaaaah," uteklo mi slastně z úst a zaryl jsem prsty pout. "N-netrap … mě," zašeptal jsem roztouženě. Můj černovlásek neváhal a pohltil celý můj úd do úst. Začal nejprve pomalu a mučivě pohybovat hlavou, sám jsem musel doprošovat aby zrychlil, až jsem nakonec vyvrcholil. Sasukeho ústa se zaplila mým semenem, které poslušně spolykat a přemístil se zpátky k mým ústům, takže jsem měl možnost ochutnat sám sebe.
Během polibků mi Sasuke sundal pouta,přetočil si mě na břicho, nebo spíš postavil na všechny čtyři. Naslinil si prst a jemně mi s ním obkroužil dírku, do které posléze pronikl. Postupně přidal další dva prsty.
Když si myslel, že jsem dost připravený na vstup "velkého zvířete", vstoupil do mě. Mírně jsem se bolestí zašklebil, ale bolest se postupně změnila v rozkoš. Chytil si mě za boky a začal přirážet.
"Ah, ah aaaaah…" vzdychal mi do ucha a po chvíli uchopil můj znovu ztopořený penis a začal mi ho honit tak dlouho, dokud jsme oba nevyvrcholili.
"To bylo úžasné," přitáhl si mě na hruď Sasuke, věnoval mi dlouhý polibek a obejmul mě. Políbil jsem ho a usnul na jeho krásné vypracované hrudi.

****

Ani ne o týden později, když jsem se vracel ze školy a Sasuke byl doma už dřív, protože si musel něco zařídit, takže nešel do školy, jsem letěl k němu domů. Itachiho jsem od té doby, co jsem ho načapal s Deidarou nenašel, protože se s ním odstěhoval z Konohy pryč za co jsem byl šíleně rád.
Běžel jsem, co mi nohy stačili, tak šíleně jsem se na svého černovláska těšil. Bylo mi bez něho smutno, totálně jsem na něm za ty tři měsíce se stal závislým.
"Sasuke?" zavolal jsem, když jsem vstoupil do jejich domu, ale nepřišla mi žádná odpověď. Připadlo mi to podezřelé a tak jsem se vydal do Sasukeho pokoje. Měl jsem špatný pocti, že bych sem chodit neměl, ale vidět Sasukeho jsem prostě musel.
Prošel jsem celý dům až na druhou stranu k pokoji Sasukeho. Zastavil jsem se přede dveřmi, protože jsem znovu, jak tenkrát uslyšel v pokoje vzdechy a steny. Zatnul jsme ruce v pěst. Už už jsem se otáčel, že odejdu, když se dveře pokoje otevřeli. Zkoprněl jsem.
"Oh, ty nejspíš budeš Naruto," oslovil mě cizí hlas a já se ohlédl. Přímo přede mnou stál vysoký muž, který měl vypracované tělo s mírně opálenou kůží a ručníkem okolo pasu. Jeho delší hnědé vlasy mu padali přes obličej. Tohle nebyl nikdo z vesnice.
"Naruto," objevil se muži za zády Sasuke. "Přišel jsi nějak brzo,"
"Přišel a co nenajdu, zase mého kluka v posteli s cizím, a já ti tak věřil!" štěkl jsem po něm. "Ty bastardek! Jsi stejný jako tvůj bratr!" odplivl jsem si a utekl pryč.
Stál jsem na hlavě svého otce a díval se do vesnice. Znovu, už podruhé mi bylo zlomeno srdce a tak nelidským způsobem. Už jsem ani nebrečel, ale bolelo to, moc to bolelo. Připadl jsem si, jako kdybych se měl za chvilku rozpadnout na miliony kousíčků. V ruce jsme svíral kunai a chtěl se pořezat, ale někdo mě zadržel.
"Nedělej to, Naruto," zašeptal mi do ucha moc známý hlas. Povzdechl jsem si.
"Nech mě Kibo," vyškubl jsme se mu a chtěl se doopravdy pořezat. Zastavil mě.
"Proč? To ti ti zkrvení Uchihové zase zlomili srdce?" mračil se.
"Jo," řekl jsem s povzdechem. "Už nikdy žádnému klukovi nebudu věřit, nikdy, vlastně, jsem tu nepotřebný," otočil jsem se směrem do vesnice. "Vždyť mě tu skoro všichni přehlížejí…" vánek mi cuchal vlasy.
"Ale nejsi," snažil se mě utěšit Kiba a položil mi ruku na rameno. "Hodně lidem bys chyběl,"
"Například?"
"Například mě, jsi super kámoš a takového bych marně hledal," usmál se.
"Dík Kibo," usmál jsem se. Kiba využil situace a sebral mi kunai.
"nic nebude, hezky tady budeš, já ti nějak pomůžu se z toho vyškrávat," mrkl na mě, chytil mě okolo krku rukou a odváděl pryč ze skály a já doufal, že se snad tohle už nikdy nebude opakovat.

KibaNaru
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Sčítání anime maniaků xD

klik xD

Komentáře

1 Mia-san | 12. dubna 2010 v 16:36 | Reagovat

Yatáá... první :-D Konečně jsem se té povídky dočetla a jako obvykle skvěláááá... tleskám ručičkama :-D

2 Mia-san | 12. dubna 2010 v 16:37 | Reagovat

*dočkala* né dočetla :-D

3 Jana | Web | 12. dubna 2010 v 16:54 | Reagovat

sugoi! chudák Naruto, ale bylo to úžasný!

4 Claire-san | Web | 12. dubna 2010 v 20:53 | Reagovat

Rozhodla jsem se zrušit affs. Některé nechodí ke mně, k některým nechodím ráda já, tudíž pouze z povinnosti, že sem s nimi spřátelila blog. Nechám si pouze blogy oblíbené, které můžu dát kdykoliv pryč, nebo naopak přibírat nové, bez toho, abych se jich ptala. Zkrátka pokud chceš, můžeš si mě ze spřátelených blogů vymazat ;).

5 Karii Sumire | Web | 12. dubna 2010 v 21:25 | Reagovat

hezkéé

6 nina58 | 13. dubna 2010 v 9:11 | Reagovat

Chudák Naruto :-( Ale teď může začít chodit s Kibou,který douuufám,že není jen jeho kámoš jak řekl Narutovi(já vím,že spolu v povídce nic nemaj,ale já je musím dát k soběxDDDD) :-D

7 Tina-chan | Web | 13. dubna 2010 v 16:27 | Reagovat

hoj, ráda budu nadálě tvým sb...a jak že ses to předtim jmenovala? xD

8 Cimbelina | E-mail | Web | 26. února 2011 v 22:01 | Reagovat

krásný

9 Lului | Web | 14. ledna 2012 v 13:31 | Reagovat

Velmi krásné... Uchihové jsou zmetci (ačkoli Itachiho mám ráda, ale tohle dělat neměl) =| =D =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama