BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Dvojčata

30. května 2010 v 16:33 | Terry |  Povídky podle abecedy
PPA
Po dlouhé době přináším zase něco z originálních povídek xD A hlavně z Hetero skupiny xD Tak snad se vam to bude líbit ^^
Píšu jí od 23.1. tohoto roku, taky dobré co xD Tak hezké počteníčko (asi začnu psát hetero zase častěji xD) 
jinak, všimla jsem si, že povídku od písmene D mám už na blogu, ale nevadí, aspoň budou dvě xD

"Segy, nevidělas moje kraťase?" volala na mě z pokoje Lucka. stála jsem v koupelně a očima jsem sjela po svém oblečení. Měla jsem oblečené kostkované kraťase z lehké látky.
"Promiň, já si je půjčila!" zavolala jsem zpátky.
"Tak si vezmu něco od tebe ze skříně, no!" šlo slyšet, že byla naštvaná. Byli jsme dvojčata a rodiče, než aby nám kupovali všechno oblečení dvakrát, protože jsme měli s Luckou stejný styl oblékání, jsem si oblečení půjčovaly. Tyhle kraťase nosila celý minulý týden, tak snad nám na ně teď právo já.
Řasy jsem si ještě jednou přejela řasenkou, na rty nanesla jahodové labelo a vlasy si stáhla do czlíku na temeni hlavy. Měly jsme se ségrou blonďaté vlasy, a byli jsme tařka k nerozeznání, teda až na pár vyjímek. Já byla tak trochu mrcha. Měla jsem tetování na krku a piercing v pupku. Máma s tím moc nesouhlasila, ale nemohla se mnou nic udělat. Miluji nebezpečí a motorky. Moje sestra je zase šíleně zastaralá. Nikdy s nikým nechodila, jen doma leží v romantických knížkách a přemýšlí nad svým vysněným princem. Několikrát jsem jí říkala, že v knížce si asi těžko najde kluka, ale ona mě neposlouchá.
Ve škole jsem chodila snad s každým hezkým klukem, co tam je, ale všichni byli nudní. Ať už byli starší, nebo mladší.
Po škole jsem byla venku s kámoškama. Ségra seděla na zahradě a v ruce mlě aknížku od Lenky Lanczové Letní něžnosti. Zase se utápěla v romantice.
"Nechápu tvou ségru, proč s námi nezajde někam kalit?" prohodila jen tak v konverzaci Sára, jedna z největších pařmenek ze školy, se kterou jsem se kámošila, protože mě pokaždé na nějakou párty propašovala.
"Ta je stracený případ," mávla jsem nad tím rukou.
Po hodině se zvedla a odešla do domu. S holkama jsm ještě seděli venku a pak se rozloučily. Ségru jsem našla u noťasu sedět v pokoji.
"Dívej!" zavolala hned na mě, když mě viděla projít po chodbě. Protočila jsem panenky a podívala se na obrazovku, co mi chce ukázat. Málem mi oči zůstali přilepené na obrazovce.
"Ten je sladkej co?" rozplývala se nad fotkou jednoho hezou, který byl fakt úžasný.
"K-kdes ho vyhrabala?" byla jsem úplně mimo.
"Na seznamce," usmívala se. A tu se mi v hlavě zrodil plán.
"A co s ním chceš dělat?" vrátila se mi moje kyselost.
"Nevím, asi si s ním začnu psát," byla fakt zasněná.
"hm," a odešla jsem. Takže psát jo? Štěstí, že ségra mám na noťasu uložené heslo k ICQ, když bude dělat nějakou jinou aktivitu, budu si s ním psát a randit, takového krasavce musím mít.
Týden utekl a ségra šla na rande s tím krasavcem. Po rande mi všechno vyprávěla.
"Je tak úžasný! Milý, hodný a upřímný!" rozplývala se. "Hotový kluk snů!"
"Fakt?" snažila jsem se zastřít můj zájem.
"Fakt! Prý nečekal, že mu napíše taková křehká víla jako já," hihňala se. "Jen mě mrzí, že zítra nemám čas, mohla jsem za ním jít zase," posmutnila. Super! Večer ségra na net nechodí, protože tam jsem já, takže si s ním budu psát! Domluvím si další den rande s ním a klofnu ho! Já jsem ale zákeřná, prolétlo mi myslí.
Začala jsem si s ním tedy večer psát. Byl fakt rozkošný. Domluvila jsem se s ním tedy na 5 hodinu, to ségra chodí na jógu. 

+ + +

"Ahoj lucko!" zavolal na mě ten sladký kluk z netu. 
"Ahoj Marku," oslovila jsem ho, jak jsem se dozvěděla jak se jmenuje od sestry.
"Vypadáš výborně," pochválil mi můj outfit, který se skládal z mini černé sukně, bílého tílka a botů na podpadku.
"Děkuji, kam půjdeme?" zeptala jsem se ho a zahákla se mu za ruku.
"Co třeba ke mě na film?" mrkl na mě.
"Tak fajn," a odvedl mě k němu domů. film, pch, to si to s ním, hezky rozdám, prolétlo mi myslí.
Vyštrachal nějakou romantiku, protože ségra mu včera nakecala, že je šílená romantička, blázen. Lehli jsme si k němu na postel, jenže já v pulce filmu ho přerušila. Sedla jsem si na něho obkročmo a začala ho líbat. 
"Co blbneš?" snažil se mě odtrčit.
"Vidím jak mě chceš, tak to pojď udělat." začala jsem mu rozepínat košili.
"Promiň, ale je to na mě moc rychle," odstrčil mi ruce a posadil se. Sakra!
"Dobře," usmála jsem se na něho sladce a dala mu poslední pusu, poté jsme se dokoukali na film a já šla domů. Zase nic, grrr.
A tak to šlo celý měsíc. Pořád jsme se se ségrou střídaly i když ona o tom nevěděla jen jí vždycky bylo divné, proč Marek mluví o předešlém dnu, když se s ním neviděla, ale nepřišlo jí to podezřelé.
"Segy, budeš mě krýt? Jedu s Markem na víkend k nim na chalupu a našim jsem řekla že ty a já budeme spát u Sandry,"
"Ale jo," usmála jsem se a dál datlovala do notebooku. 

Z pohledu Lucky
Skvělé! Ségra mě bude krýt, to bude skvělý víkend! Rychle jsem se začala balit věci. Ještě večer mi přišla SMSka, že se na mě moc těší a že si to určitě užijeme. Jak já ho miluju, čumáčka jednoho mého. 
Ráno jsem nemohla dospat. Sbalila jsem si své saky paky a u domu mě vyzvedl Marek. Naši naštěstí nebyli doma, takže to bylo v pohodě.
"Tak co lásko, co budeme celý víkend dělat?" sáhl mi na stehno v autě.
"Nevím čumáčku, to nechám na tobě," mile jsem se na něho usmála.
Po celou cestu jsme si povídali a když jsem přijeli na chatu, dokonce mě jako gentleman pomohl s taškama dovnitř. Dokonce uvařil oběd! Udělal fantastické boloňské špagety a jelikož jsme byli na horách, kde se rychleji stmívalo, po skouknutí jednoho filmíku jsme se přesunuli do krásně připravené postele.
"Ani nevíš, jak moc po tobě toužím, Lucko," šeptal mi vzrušeně do ucha a jedním pohybem mi rozepnul podprsenku. 
"Marku," zašeptala jsem jeho jméno, když jsme oba byli úplně nazí.
"Opravdu to chceš? Nebudu na tebe naléhat, jestli ještě ne," byl tak ohleduplný.
"Chci to, moc!" zašeptala jsem a přitáhla si ho blíže pro vášnivý polibek. Z nočního stolku vytáhl jahodový kondom, který rázem provoněl pokoj. Mírně mi roztáhl nohy a pronikl do mě. Něžně a ochranitelsky se mě dotýkat, vůbec mě to nebolelo. Pomale začal přirážet a postupně nabíral na intenzitě a přitom mi něžně hladil prsa, čímž mě dostával ještě víc do extáze.
"Marku!" Nikdy v životě bych nečekala, že hned poprvé prožiji svůj orgasmus. Slastně jsem se prohla v zádech a tiše vykřikla jeho jméno, prsty jsem mu zaryla do zad.
"Lucko, to bylo nádherné," šeptal mi do ucha, když jsme společně leželi vedle sebe.
"Bože," dech jsem ještě měla zrychlený a pořád se ještě nevzpamatovala z mého prvního orgasmu. "Takhle jsem si to ani ve snu nepředstavovala," něžně jsme ho políbila na rty.
"Jsem rád, že jsem předčil tvé očekávání, miluji tě Lucko, šíleně moc,"
V neděli jsem se vrátila totálně vyšťavená, ale šťastná.
"Podle tvého výrazu typuji, že ses s ním vyspala," konstatovala ségra od mého notebooku.
"To bylo úžasný! Byl tak něžný a -" nenechala mě domluvit.
"Dobré, nemusíš mi tvou pohádku teď povídat, být tebou, raději se osprchuji a oblečení hodím do prádla, voníš jeho voňavkou," smála se.Úplně jsem zapomněla na naše. Rychle jsem zapadla do koupelny, kde jsem nechala teplou vodu tančit po mém nahém těle.
Ještě ten samý večer mi přišla SMSka na dobrou noc.
BYLO TO UZASNE LASKO, PRISTE SI TO MUSIME ZOPAKOVAT, PREJI DOBROU NOC A SLADKE SNY, TVUJ MAREK. To je můj mazlík. S úsměvem na tváři jsem usnula.
Druhý den jsem dostala měsíčky, takže mi bylo špatně. Vždycky mě šíleně bolí břicho a hlava. Dala jsem si ibalgin a zůstala doma, ani do školy jsme nešla. Ani nevím kam se ségra po škole ztratila, ale bylo mi to celkem jedno. 
"Ségra, průser," přiletěla moje milovaná sestřička celá odýchaná do pokoje.
"Co se děje?" zvedla jsem zrak od noťasu, na kterém jsem si kontrolovala zrovna poštu.
"Já... já..." rozbrečela se.
"Kláro, co se sakra stalo?" byla jsem mírně podrážděná.
"Já ... asi jsem ti zkazila vztah..." brečela. Její dokonale namalované černé linky se jí roztekly. 
"Cože?" nechápavě jsem na ní koukala.
"Tajně jsem se scházela s Markem a vydávala se za tebe, a dneska to nějak prasklo. Snažila jsem se mu vysvětlit, že jsem to dělala naschvál, ale on mě neposlouchal. Bojím se... bojím se, že jsem to mezi vámi pokazila, to bych totiž nechtěla!" pevně mě obejmula. 
"Ty jsi tajně chodila za Markem a vydávala se za mě?" vyděšeně jsem na ní zamrkala. "Jak jsi mi to mohla jen udělat?" zlostně jsem jí od sebe odstrčila.
"Lucko, promiň! Já nechtěla!" chtěla mě chytit za zápěstí, ale vysmekla jsem se jí.
"Nesahej na mě!" štěkla jsem zlostně po ní a nevnímala intenzivnější bolest hlavy. Oblékla jsem se a vyběhla ven. Sakra, kde ho mám hledat? Vytočila jsem jeho telefonní číslo, ale nebral mi to. Sakra! Blbá ségra! Rybník! To je jeho nejoblíbenější místo. Rozběhla jsem se tedy za město k rybníku. A udělala jsem správně. Seděl na jeho oblíbené lavečce a házel kamínky do vody. Klidným krokem jsem se k němu vydala. Když jsem stála za ním, položila jsem mu ruce na ramena.
"Nech mě, dělili jste se o mě jak o hračku," odstrčil mé ruce.
"Marku, já o tom neměla ani páru!" řekla jsme zoufale.
"To ti mám jako věřit jo? Pch!" odfkl si.
"Marku!" zlostně jsem se na něho podívala.
"Já tě miluju, copak sis toho nevšiml?" do očí se mi drali slzy.
"Lucko, promiň," stáhnul si mě na klín a začal objímat. "Omlouvám se, já jen..." 
"Pšššt, tiše, hlavní je, že mě miluješ ty, ségru nějak potrestám," usmála jsem se na něho. Vlepil mi něžný polibek.
"Doufám, že si mě už nebudete prohazovat," škádlil mě. Dloubla jsem do něho a smála se. On je můj princ na bílém koni. A ségra? Tu si nějak zpacifikuji, a nebude to mít holka lehké.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana | Web | 30. května 2010 v 18:10 | Reagovat

hetero moc často nečtu, ale tohle se mi líbilo x)

2 Taychi | Web | 31. května 2010 v 13:39 | Reagovat

[1]: Protože seš na YAoi njn xD..
Povedený ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama