BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Rock star - 16. díl

5. září 2010 v 22:32 | Sasaki |  Rock Star
RS
Tak dneska vám přináším poslední díl téhle kapitolovky ^^ Je poměrně dlouhé xD 2 A4 xD snad se bude líbit :) Jinak mám v plánu udělat novou, ale ještě nevím jakou xD to se časem podá ^^ ale teď už nebudu napínat, zde máte poslední díl!!


Ve zprávách zrovna byla o mě reportáž.
"Naše rocková hvězda Naruto Uzumaki, který se zotavuje v nemocnici z autohavárie, kterou zavinilo selhání brz, by se již brzy měla vrátit a zahájit své turné po Japonsku," řekla reportérka a otočila se k Jiraiyovi. "Myslíte, že to pan Uzumaki zvládne po takové těžké autonehodě?"
"Ano, jsem si zcela jist, že to zvládne, nechtěl bych, kdybych musel všechny ty turné rušit," Naruto televizi zlostně vypnul.
"Ty jsi úplně zešílel Jiraiyo!" rozkřikl jsem se na něj.
"Víš o kolik peněz bysme přišli, kdybys nevystupoval, kdybys všechny ty slíbené turné neobjel? Víš jaký bychom si udělali trapas?"
"Možná, ale já se nechci zničit!" řekl jsem rázně. "A teď vypadni!" Jiji se nenechal prosit, prostě odešel.

+ + +

Za pár dní jsem byl propuštěný z nemocnice. Sasuke ještě v ní zůstal, ještě nebyl pořád fit, ale rozhodl jsem se, že ho budu každý den navštěvovat.
            Rovnou z nemocnice jsem zamířil k sobě domů. Sotva jsem otevřel vchodové dveře do bytovky, otevřel poštovní schránku ze které se na mě vysypala hromada dopisů. To se fanoušci asi zbláznili, protočil jsem jen panenky a snažil se všechny ty dopisy posbírat. Když se mi to povedlo a donesl jsem je do bytu, kde jsem usedl do kuchyně ke stolu a začal pomalinku všechny pročítat.
            U některých jsem se dokonce skvěle pobavil. Stálo v něm, že moje fanynka se tak šíleně psychicky zhroutila z mé nehody, že jí museli převést aj do nemocnice.
"Crrr", rozezvučel se mi celým bytem zvonek. Podíval jsem se na hodinky a zjistil, že jsem u těch dopisů usnul. Šel jsem se tedy ke dveřím podívat kdo se dožaduje mé pozornosti, ale nikdo tam nebyl, jen jsem pode dveřmi našel obálku.
            Udiveně jsem jí vzal, rozlepil a začal číst její obsah. Byl do další z výhružných dopisů, který byl napsán z výstřižků z novin a časopisů.

Tak vidím, že jsi přežil, to je škoda, měl jsem s tím autem udělat ještě něco víc, abys to nepřežil ty zmetku blonďatej. Ale už mám dost té naší hry, jestli chceš zjistit, kdo jsem, přijď dneska v 22h na hlavy Hokagů.

Dneska? Sakra, kdo to může být? Už mě tahle hra taky štve, aspoň budu vědět, kdo se mě snažil zabít. Schoval jsem dopis zpátky do obálky.

+ + +

            Nastal čas, kdy jsem měl jít se sejít s tím tyranem. Popadl jsem bundu a nervózně se rozešel k hlavám hokagů.
            Bylo přesně 22h a můj tyran nikde. Takže to byl jen blbý vtip. Čekal jsem dalších 5minut, ale furt nic, už už jsem se chtěl vydat zpátky, ale zapraskalo pár větviček a já uviděl postavu v černém. Jeho silueta byla mohutná. Někoho mi připomínala, ale sakra koho?
"To je dost, že jdete, myslel, jsem si, že je to blbý vtip," byl jsem naštvaný.
"Jsem rád, že jsi sem přišel, Naruto," řekl hodně hlubokým hlasem, takže jsem nemohl identifikovat, kdo to je.
"Tak ven s tím, proč mi tohle všechno děláte? Proč? Co jsem vám udělal?" najednou se postava pohnula ze stínu a já jí uviděl do tváře.
"T-to snad ne…." Nevěřil jsem svým očím.
"Vzal jsi mi všechno Naruto, všechno! Myslel jsem, že tě vezmu pod svá ochranná křídla, že ti splním sen nahrát písničku, ale nečekal jsem, že tak uchytí, že se staneš slavným! Vzal jsi mi slávu!" rozkřikl se na mě Jiraiya. Než jsem se nadál, stál mi za zády a pod krkem jsem měl nůž. "Teď za všechno zaplatíš," přitlačil více nůž na můj krk. V tu chvíli se mi před očima objevil Kiba.
"Neboj Naruto, zachráním tě, nenechám ti ublížit, už stačilo, že on zabil mě, že mě od tebe oddělil, neboj, postarám se o to." Řekl a zase se rozplynul stejně jak se objevil. Najednou Jiraiyovi byl nůž vyražen z ruky.
"Co to -" nestihl říct, protože neznámá síla do něj tak silně strčila, že spadl z hlav hokagů. Já se jen zhroutil na sem a s vytřeštěnýma očima koukal na místo, odkud Jiraiya spadl.

+ + +

Probudil jsem se zase v nemocnici, tentokrát jsem ale na své posteli těsně vedle ruky uviděl černovláska. Mírně jsem cuknul s rukou.
"Naruto! Díky bohu, jsi vzhůru!" obejmul mě z vozíčku Sasuke.
"Co se stalo?" nechápal jsem, jak jsem se sem dostal.
"Včera v noci, nevím jak se to stalo, ale zjevil se mi Kiba a řekl, že už je všechno v pořádku, že už budeme mít klid od toho neznámého vyděrače, který ho zabil, ale že bych měl někoho poslat na hlavy hokagů pro tebe." Tvář měl ještě bledší než obvykle.
"Tak i tobě se zjevil?" udivil jsem se.
"Ano, nedalo mi to, zavolal jsem ti domů, ale nikdo to nebral, tak jsem zavolal sestřičku Sakuru, které končila služba, aby se tam šla podívat a rychlou tě dovezli sem v bezvědomí." Tu do pokoje vstoupila policie v čele s Ino.
"Ahoj Naruto," usmála se na mě. "Sasuke, prosím, mohl bys nás nechat s Narutem osamotě, musíme vyšetřit, co se včera v noci stalo," Sasuke jen přikývl a za pomoci Sakury odjel z pokoje.
"Tak Naruto, co se včera v noci stalo? Proč jsme našli Jiraiyu mrtvého pod hlavami hokagů?" byl klidná, nenaléhala na mě, dávala mi čas.
"Dostal jsem včera další dopis, ve kterém stálo, že se v 22h mám dostavit na hlavy hokagů, kde můj pronásledovatel ukončí naši hru. Když jsem tam ale došel, měl zpoždění, což by mi zas tak nevadilo, jenže mě překvapilo, že to byl Jiraiya. Mluvil něco o tom, že jsem mu sebral veškerou slávu, že to nechtěl že se mě chtěl zbavit. Držel mi nůž pod krkem, ale pak se mi zjevil Kiba, můj bývalý milenec, kterého zabil. Řekl mi, že to bude pořádku, že se o to postará a pak z nějakého záhadného důvodu Jiraiyovi vypadl nůž z ruky, couvnul a spadl z hlav, já se ho ani nedotkl!" řekl jsem celou výpověď.
"Dobře Naruto, děkuji, přijdu ti pak říct rozsudek, ano?" usmála se Ino. "Ještě si vyslechnu Sasukeho." Poplácala mě po ruce a odešla.

+ + +

"Takže, nebyl jsi obviněný z vraždy, byl si jen oběť, raduj se!" řekla Ino, která vstoupila do pokoje.
"V-vážně?" nevěřil jsem svým uším.
"Ano, Jiraiya už dlouho měl v rejstříku napsáno vyhrožování a napadení, ale odnesl si jen podmínku, kdyby žil, byl by odsouzený za vydírání a vraždu asi na doživotí." Ozvalo se zaťukání.
"Dále," řekl jsem a hypnotizoval dveře.
"Oh, Konnichiwa Ino, už jsi mu to oznámila?" řekl můj milovaný černovlásek.
"Ano, a teď vás nechám samotné, máte si určitě co říct," a odešla s úsměvem z pokoje.
"Naruto, jsem rád, že už je to za námi," řekl Sasuke, který z vozíku přelezl ke mně do postele.
"Já taky," přivinul jsem si ho k sobě, když byl u mě na posteli.
"Zítra mě pustí do domácího ošetření a tebe dneska propustí, takže mi to u tebe doma nějak zkulturni, budu u tebe zase bydlet," políbil mě na rtíky něžně.
"Vážně? To je skvělý!" málem jsem ho rozmačkal radostí. "Jo a Sasuke?" změnil jsem tón hlasu.
"Hn?" vzhlédl na mě.
"Končím s hudbou," řekl jsem pevně.
"Panebože, proč?" nechápal můj černovlásek.
"Jako hvězda bych mohl mít další problém a to já nechci, chci mít klidný život, klidný s tebou," políbil jsem ho na rty. Náš něžný polibek se proměnil ve vášnivé líbání…
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mizore-chan | Web | 6. září 2010 v 7:25 | Reagovat

bezav škoda že to takhle skončilo, já sem měla jirayu hodně, ale hodně ráda a furt ho mám, měla si tam dát třeba nejiho, to by se hodilo víc :-D
P.S:
hlasni pro mě prosím zde:
http://napo-povidky.blog.cz/1009/sonb-2-kolo

2 Nina58 | Web | 6. září 2010 v 15:55 | Reagovat

WoW,je to Jiraiya,to by mě nenapadlo,můj favorit byl NejixD

3 Nelliel | Web | 6. září 2010 v 20:35 | Reagovat

Kááááwáááááiii, chci další řadu aby ti to bylo jasný xD Jinak mrkni ke mně, je tam vyhlášení té ankety :)))

4 Arisu-sama | Web | 7. září 2010 v 13:56 | Reagovat

*__* Skvělý konec skvělé povíky. Rozhodně se těším až vymyslíš další povídku. Určitě totiž bude tak dobrá jako takhle. :-) ;-)

5 terkic | Web | 8. září 2010 v 21:54 | Reagovat

pěkné zakončení a jsem moc zvědavá na další tvou tvorbu:-)

6 Jana | Web | 12. září 2010 v 15:55 | Reagovat

krásný konec, dobře to dopadlo

7 Taychi | Web | 13. září 2010 v 22:24 | Reagovat

ÁÁÁ!§ jiji to přece enmohl být T_T..

8 Cimbelina | E-mail | Web | 27. února 2011 v 1:36 | Reagovat

krásný konec! :-)

9 Keiko | 12. června 2011 v 18:08 | Reagovat

Podle mě si tím duchem uplně zkazila celou povídku,gomene,ale opravdu si to ukončila hrozně!!Jinak předchozí díly se mi líbili...

10 Mitsuki | Web | 6. srpna 2011 v 21:46 | Reagovat

jů, to byla skvělá povídka, fakt se mi moc líbila :-) ale jsem ráda že to dopadlo takhle :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama