BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Emily 2/?

20. listopadu 2010 v 21:15 | Sasaki |  Povídky podle abecedy
PPA
Tak po dlouhé době přidávám další část této povídky, snad se vám bude líbit, :)
Jo jsme hrozná, zase v mé povídce jde vidět na co myslím, ale to je jedno :) Snad se bude líbit.

Mám v plánu napsat ještě jednu nebo dvě části, teď ještě nevím, :)

Tuhle části, vlastně celou povídku bych chtěla věnovat své čtenářce a kamarádce Hope, která musí trpět mé neustálé psaní povídek z anime a ne žádnou originální, tak tady aspoň jednu máš Hopí :)

Ale teď už pěkné počteníčko a prosím KOMENTY! Děkuji :)


Připadla jsem si jako v pohádce, všichni se o mě náramně starali. Kadeřník Franchesco, jak mi prozradila teta mi vlasy nějakým zázrakem narovnal a dokonale promelíroval, čímž jsem vypadala o hodně líp.
"Emily!" ozvalo se mi za zády, jsem zkoumala mé dokonalé nalíčení.
"Blaire!" usmála jsem se na svou sestřenici.
"Copak copak, mladá dáma se uráčila vrátit domů?" ušklíbla se teta.
"Ale mami, vždyť víš, že pracuji," políbila jí na tvář. "Teda sestřenko, tobě to sluší," uznala upřímně.
"Děkuji," i přes ten make-up šlo vidět, že se červenám.
"Kdybys jí viděla tak před 3 hodinama!" sepjala teta ruce. "Lekla by ses, jaká ošklivka byla."
"Ale už není, to je to nejdůležitější ne?" usmála se. "Pojď, vybereme nějaké šaty, takže vyrážíme nakupovat!" zajásala a táhla mě ke svému kabrioletu.
"Ale já nemám peníze," posmutněla jsem.
"Na ty kašli, mám platinovou kartu, můžeme utrácet do haleluja, nedělej si s tím starosti, chci si tě převychovat," a už jsme jeli do výru velkoměsta.
            Za několik hodin jsme nakoupili Hromady a hromady oblečení. Nové sexy rifle s nízkým pasem, sexy tílka, nové spodní prádlo, luxusní a drahé šaty, boty na podpadcích, na kterých já neumím chodit, ale Blaire mi slíbila, že mě to naučí.
            Vyčerpáním jsem padla na postel. "To byl teda den," řekla jsem si sama pro sebe a než byste řekli švec, spala jsem.

+ + +

"Běž rovně! Pořádně kruť tím zadkem! Dělej menší kroky!" už jsem toho měla plný zuby. Blaire se ze mě snažila udělat modelku.
"Já ti už na to kašlu Claire!" vztekle jsem odešla z mola. "Já nejsem žádná modelka! Nikdy se tím život nebudu!" vyzula jsem si osmicentimetrové jehli a obula si své milované tenisky.
"Fajn, dělej si co chceš," vzdala to Claire.
"Dík," řekla jsem a vzala si věci a odešla pryč na ulici. Bylo mi jedno co si myslí. Prostě chtěla jsem se projít domů sama.
            Už zítra jedu domů, hurá, končí prázdniny, což mě šíleně štve, ale za ty dva měsíce, to jsem tady, jsem se toho hodně naučila. Jak se oblékat, chovat ve společnosti, protože mě teta brala mezi slavné lidi.
"Emily, pojď, nasedni, ať nejdeš celou cestu domů pěšky." Řekl Nick, kamarád Claire,byl jen o něco starší než já, Claire není zas tak stará, je jí kolem dvaceti, teď si nejsem úplně jistá, ale to je jedno.Byl to ten Nick, který s námi chodil na zkoušky chození po molu. Vždycky v sobě dusil smích, jak mi to nešlo, ale dobře se mi s ním kecalo, byl v pohodě. Cítila jsem se s ním děsně fajn a docela se mi i líbil. Zastavil a já si sedla vedle něho do jeho auta.
"Vezmu tě na jedno mé oblíbené místo, jo?" usmál se na mě a šlápl na plyn. Mírně jsem se bála, kam mě vezme, ale měla jsem pocit, že s ním se mi nic stát nemůže.
Jeho delší černé vlasy mírně vlály ve vánku když jsme stáli společně na pláži a dívali se na západ slunce. Nemohla jsem se odtrhnout pohledem od jeho hezké tvářičky. Měl hnědé oči a černé vlasy. Tělo mírně vypracované, krásný zadek a božský úsměv.
"Bylo to krásné léto," konstatovala jsem poslední dva měsíce, co jsem tady strávila.
"To jo, jsem rád, že jsem tě poznal," usmál se na mě Nick. Pohlédl na mě tím smým kakaovým pohledem a já myslela že se rozpustím. Za celé léto jsem si vůbec nevzpomněla na Adama, toho mého idola ze školy. Nějak jsem se zamyslela, vůbec jsem si nevšimla, že mě Nick chytil okolo pasu a něžně políbil na krk.
"Nechci abys odjela, bude mi tu šíleně smutno," líbal mě po krku až na tvář a domáhal se polibku na rty. Svolila jsem. Vůbec jsem nevěděla co dělám. Začala jsem se s ním líbat..
"Zamiloval jsem se do tebe, Emily," řekl tím svým rozkošným francouzským přízvukem. Mírně jsem zčervenala. "Jsi krásná, Em, děsně moc, nechci abys odjela, umřu tady," posmutnil.
"Tak to si musíme uchovat nějakou krásnou vzpomínku na nás, abychom nezapomněli." A dala jsem mu pusu. Začali jsme se vášnivě líbat. Pohrávala jsem si s jeho vlasy a rukama mu přejížděla po zádech. Postupně jsme se sunuli k zemi do písku.
"Nicku…" zašeptala jsem jeho jméno tak něžně, když mi zajel rukou pod tričko a sáhl mi na prsa. Nick nic neříkal a jen mě líbal dál. Postupně jsme se svlékali až jsme oba byli nazí.
"Emily," řekl tím svým rozkošným francouzským přízvukem a slíbával mě z krku přes hrudník a bříško až dolů. Začal si se mnou hrát jazykem a já myslela že zešílím. Bylo mi v tento okamžik všechno jedno. Jedno jestli nás někdo uvidí, jestli dělám chybu a ostatní věci. Chtěla jsem si tenhle poslední večer užít a zatím to probíhalo dobře.
            Byl dokonalý, přesně věděl co se mi líbí, jak na mě má jít: něžně. Když mě poprvé dohnal k orgasmu, vyštrachal z kapsy riflových kraťasů kondom, který jsem mu nasadila na jeho ne zrovna malý úd. Na chvíli jsem se zadrhla, protože jsem měla pocit, že něco tak velkého se do mě přece vejít nemůžu, ale Nick byl něžný a ohleduplný. Pronikal do mě pomalu a stále mě líbal.
            Slastně jsem vzdychla, když začal pomale přirážet, vůbec to nebolelo, jak jsem se toho neustále děsila. Postupně zrychloval a zrychloval. Chvílemi jsem mu zarývala své nehty do jeho zad a já lítala v sedmém nebi. Bylo to dokonalé. Přirážel tak dlouho dokud nevyvrcholil a poté ještě dodělal mě, aby mi to nebylo líto. Lehl si vedle mě do písku a přitáhl si mě blíž.
"Tak tohle si určitě zapamatuji navždy," zašeptala jsem mu do ucha a políbila ho na tvář.
"Miluji tě Em, a nejspíš tě odsud nepustím," jeho objetí zesílilo. Cítila jsem se v bezpečí.
"Miluji tě, Nicku," ani jsem nepřemýšlela co říkám, najednou to ze mě vypadlo.
            Leželi jsme spolu ještě asi půl hodiny na pláži a líbali se, ale pak jsem už měla výčitky, že bude o mě jak Claire tak teta strach. Nick mě odvezl domů a na rozloučenou jsme se ještě vášnivě políbili.
"Přijedu se s tebou ještě zítra rozloučit, naposledy tě vidět," řekl a pohladil mě po tváři.
"Dobře, budu tě čekat," usmála jsem se a vystoupila.
"Em, kde ses toulala?" přišla ke mně Claire, když jsem stoupila do domu.
"Byla jsem s Nickem," řekla jsem ledabyle. "Koukali jsme na západ slunce a pak si ještě povídali, jak ty prázdniny rychle utekli," usmála jsem se.
"Aha, já jen, že jsem měla o tebe strach víš," pohladila mě po tváři.
"Jdu si lehnout, ať jsme na zítřek vyspaná a taky si dobalit věci, dobrou," a odešla jsem do svého velkého pokoje s obrovskou postelí s nebesy. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope | Web | 20. listopadu 2010 v 22:51 | Reagovat

strašně moc děkuju za věnování =o) potěšilo mě to =o)
bylo to úžasné =o) já nejspíš nikdy nedokážu něco takového napsat =o) prostě já a takové scény, to nejde k sobě a proto obdivuju, že ty to svedeš =o) moc se těším na další díleček a doufám, že to skončí happy endem =o)

2 »Sakura | Web | 21. listopadu 2010 v 14:09 | Reagovat

Moc hezká povídka :)

3 Hanako | Web | 21. listopadu 2010 v 14:36 | Reagovat

Pěkný .. :)
Ale na můj vkus moc romantický :)

4 Jana | Web | 27. listopadu 2010 v 11:30 | Reagovat

krásný, je dobrý číst zas pro změnu něco, co nemá s anime nic společného

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama