BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Milostný trojúhelník - 4. kapitola

2. ledna 2011 v 13:49 | Amaya |  Milostný trojúhelník
MT
Po dlouhé době vám zase přináším další díleček Milostného trojújelníku, asi byla chyba, že jsem z toho udělala kapitolovku, protože už u 4. dílu, což je tento, jsem neveděla, jak psát abych to protáhla xD takže nejspíš bude málo dílů no T_T

Tak snad se vám to bude líbit ^^


"Já vím, Naruto, já vím," utěšovala ho, ale jemu to stejně nestačilo.
"Prostě … já chci … já nechci jeho Sakuro, mé srdce touží po někom jiném," sklonil zrak, opřel se lokty o kolena a schoval svou tvář do dlaní.
"A koho tvé srdce si žádá?" zeptala se opatrně Sakura.
"Tebe," vzhlédl k modré obloze a nebyl schopný se na ní podívat, protože si byl jistý, že mu jednu vrazí. Po chvíli na ní vzhlédl, ale nedívala se na něj a nečekala, až se otočí a ona mu bude moct dát ránu. Jenom se dívala na své prsty, se kterými si hrála vždycky když byla nervózní. "Sakuro? Slyšela co jsem ti řekl?" řekl sotva slyšitelně.
"Slyšela, Naruto, moc dobře slyšela," nepodívala se na něj. "Já nevím co ti na to mám říct," povzdychla si. "Bavila jsem se se Sasukem, že mě nechce, že chce tebe, protože tě šíleně miluje, radovala jsem se z toho, ale na druhou stranu mě to bolí, protože já ho mám ráda, strašně, ale ty taky nejsi špatnej, seš milej, dokonce i hezkej, vtipnej, dokonce bych řekla, že bych se dokázala do tebe zamilovat." Usmála se do těch blankytně modrých očiček, které se na ní dívali tak nějak, jinak.
"Dobře," vstal Naruto. "Promiň, už budu muset jít, zítra ve škole se uvidíme, ano?" a pohladil jí po tváři, i když věděl, že by to možná dělat neměl, ale nemohl si pomoct. Když zmizel, Sakura se jen mírně usmála a pomalým krokem šla domů.

Z pohledu Sasukeho
            Po tom, co blonďáček utekl z jeho domu, nevěděl, co má dělat. Svezl se po dveřích na zem a aniž by to nikdo do něj neřekl, po tvářích mu začali stékat slzy. Najednou se ozvalo zaklepání.
"Brácha, můžu?" zeptal se Itachi, když Sasukeho trošku pošťouchl ode dveří dál.
"Jo, můžeš," vstal, otřel si oči a otevřel bráškovi dveře.
"Stalo se něco?" zeptal se Itachi, když viděl, že má černovlásek červené a skelné oči od pláče.
"Nic s čím bys mi pomohl," řekl s povzdechem a sedl si na postel.
"Dobře, já jen, že máma chce pomoct s úklidem půdy, tak jestli bys mi šel pomoct," usmál se na něj brácha.
"Jasně, aspoň příjdu na jiné myšlenky," usmál se a už lezl po žebříku na půdu, odkud mamka chtěla odnést nějaké krabice.
"Nejdříve je ale prosím kluci protřiďte, podívejte se co v nich je, jestli tam bude nějaké harampádí, co je sto jet za opicema, odnoste to dolů a já se na to podívám, co by se s tím dalo dělat, třeba by to ve starožitnictví koupili," pohladila je oba po tvářích a zmizela z půdy dolů.
            Kluci se dali do práce. Probírali různě velké krabice, dívali se dovnitř, co tam je.
"Jé, dívej!" zavolal Itachi, když z jedné krabice vytáhl malé bleděmodré dupačky se znakem jejich klanu. "Ty bývali tvoje," usmál se.
"Hele, a tady je tvůj dudlík," řekl se smíchem Sasuke, "teda, ten je okousaném, že s nestydíš brácha," smál se.
            Ještě hodnou chvíli vzpomínali na dětství, když nacházeli staré oblečení. Nakonec Sasuke našel větší krabici, ve které jak později zjistil, byli staré fotky. Vytáhl velké fotoalbum a začal jím listovat a mírně se usmál.
            Už od malička byl s Narutem kamarád, jezdívali spolu na dovolenou, protože Kushina a jeho matka si spolu dobře rozumněli. Podíval se na jednu, kde byl vyfocení Naruto jenom v plavkách v jeho oblíbené oranžové barvě jak v ruce má zmrzlinu, směje se a je krásně opálený. Dřív všechno bylo tak jednoduché … Přejel prsty po fotce a raději fotoalbum zavřel, než by se mohl znovu rozbrečet, jako ho bolelo srdce.
            Slezl z půdy a šel do koupelny se umý, protože už věchy krabice poodnášeli a on byl úplně zaprášený a špinavý od rezavých tyček a dalšího harampádí.

Little Naruto
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 miro-smajda-daily | Web | 2. ledna 2011 v 13:51 | Reagovat

Do Nového roku Ti přeji jen to nejpozitivnější, aby pro tebe byl mnohem lepší, než ten minulý! :-*

2 Newinná^^ | Web | 2. ledna 2011 v 13:54 | Reagovat

je mi líto, že nemám si přečíst tvojí povídku,ale až mít čas budu, tak se určitě vrátím :) Jinak mě fascinuje tvůj design

3 Johana | Web | 2. ledna 2011 v 13:59 | Reagovat

Pěkný...

4 Jana | Web | 2. ledna 2011 v 14:38 | Reagovat

pěkný díl

5 Hanako | Web | 2. ledna 2011 v 15:15 | Reagovat

Supr díl .. ^__^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama