BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Milostný trojúhelník - 5. kapitola

23. ledna 2011 v 19:19 | Amaya |  Milostný trojúhelník
MT
Po dlouhé době vám přináším další díl, napadlo mě něco skvělého, snad to oceníte, ale nevím, jestli to dost natáhnu ten příběh, že já z toho neudělala tu blbou povídku xD ae co už xD


            Poté, co Naruto došel ze schůzky se Sakurou domů, ani si nijak neuvědomil, že u něho doma je Iruka, prostě jenom okolo něho prošel do pokoje bez povšimnutí a plácl sebou na postel.
"To, nad čím přemýšlíš musí být hodně vážné Naruto, když sis mě nevšiml," řekl Iruka, když ho následoval do pokoje.
"Promiň, jsem dneska nějak…mimo," založil si ruce za hlavou a koukal do stropu.
"Aha, mám ti od otce vzkázat, že příjde později, nějaké nedorozumění má v práci,"
"dobře, děkuji," řekl a zavřel oči.
"Tak já tě tu nechám samotného, jídlo máš v kuchyni, něco jsem ti donesl, abys tu nebyl hlady," a odešel. Naruto se napřímil, když slyšel bouchnout dveře a pustil si televizi.
            Zrovna na stanici óčko běžela písnička od Nightwork.

Teplý letní den
venku samci motýlí
řekl jsem si po chvíli

Já jsem gay, jsem gay, jsem teplej
Já jsem gay, jsem gay, jsem teplej
(buď taky gay!)

            Naruto to rychle přepl na jiný kanál, tahle písnička v něm vyvolala dost divný pocit. "Já jsem gay," začal si zpívat. "NE, já nejsem gay!"
            Když to přepl na HBO, myslel, že ho omyjou. Zrovna běžela scéna, jak se dva kluci opili, usnuli spolu ve stanu a ten jeden po tom druhé vyjel. Jeden si stáhl kalhoty a ten druhý udělal hned to samé po něm. Ten první se k němu otočil zadkem a ten druhý mu ho tam narval. Naruto zaúpěl. Rychle to musel přepnout na něco jiného. V televizních novinách zase dávali, že gayové chtějí taky právo na adoptování dětí. To už nevydržel a musel to vypnout.
Co se to sakra se všemi děje? To mi jako chtějí dát najevo, že mám dát Sasukemu šanci nebo co? Zbláznili se? Já nejsem teplej!
            Raději se vydal do kuchyně, kde si ohřál jídlo od Iruky, byl to gyros s nudlemi. Asi se usnesl, že by ho Minato zabil, kdyby mu zase donesl rámen.

Z pohledu Sasukeho
            Mám plán! Jak znám Naruta, určitě si to se mnou bude chtít zítra vyříkat, pozvu ho ke mně, to nemá nikdo být doma a dám mu něco do pití, prostě, aspoň jednou si chci užít, jednou jedinkrát! Pak je mi jedno, že mě bude nenávidět.
            Rychle začal prohledávat lékárničku, co tam mají. Našel nějaké oblbováky co patřili mamce, rychle si tu lahvičku schoval a ztratil se do pokoje. Měl z toho moc dobrý pocit.

+ + +

            Fajn, vyříkám si to s ním, když už to tak dopadlo, musím to uvést na pravou míru, určitě mě pochopil, když jsem utekl, ale musím mu to říct i do očí, musím.
            Druhý den ve škole poslal Naruto černovláskovi, že si s ním potřebuje promluvit. Černovláska to potěšilo a hlavně utvrdilo v tom, že Naruta moc dobře zná, že to věděl dopředu.

           Klid, to chce klid, dýchej Naruto, dýchej, uklidňoval se, když vycházel ze školy. Sasuke jako vždycky stál opřený u brány o zeď s tím svým arogantním výrazem ve tváři. Když uviděl Naruta, mírně zvedl hlavu a trošku se ušklíbl, nedal na sobě znát žádné city.
            Copak takový led mě může milovat? Směšný.
"Ahoj," řekl skoro slyšitelně blonďáček.
"Čau," řekl černovlásek. "Hele, já vím, že ke mně asi jít nebudeš chtít, ale máti mi nedala prachy na to, abychom zašli někam si sednout a k tobě nepůjdeme."
"Dobře, nevadí, půjdu k tobě," celou cestu k němu šli mlčky. 
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Iruka sensei tvoje SBí | Web | 25. ledna 2011 v 20:10 | Reagovat

Jaj, to i děláš srandu, že mi to takhle usekneš?? O_O
Já se na to těším jak malý dítě!! Honem pokračování :-D
*hrabe prstíčkem*

2 Kamaru | Web | 25. ledna 2011 v 20:50 | Reagovat

AA, já chci pokráčko, honeeemmm!!!! :D
Bylo to upa suprový, a těším se na další díl :D

3 lolo 121 | 27. ledna 2011 v 20:46 | Reagovat

tešim se na dalisi dil tenhle dil skveli

4 Asuky=3 | Web | 6. února 2011 v 0:55 | Reagovat

Nebudu psát at´ honem napíšeš další díl ikdyž bych to šíleně chtěla xDD a navíc u mě je to samozdřejmost takže KRÁSNÝ !!!!!!!!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama