BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Milostný trojúhelník - 7. kapitola

21. února 2011 v 19:07 | Amaya |  Milostný trojúhelník
MT
Vím, jsem úžasná, že po dlouhé době píšu další díl MT :)
Snad se vám bude líbit, je v něm hodně zvratů, ale to nejlepší vás ještě čeká, muhehe :D ale to si nechám na příště, tak te´d už honem se dejte do čtení ^^


Aniž by chtěl, začali mu stékat slzy po tvářích. Takhle to nechtěl. Miluje Sakuru, ne žádného svého teplého kámoše! Bože! Zanadával si v duchu.
"Naruto? Jsi v pořádku?" ozvalo se starostné zaklepání po dvaceti minutých, které Naruto proseděl na studené podlaze u vany a brečel.
"Jo, v pohodě," otřel si hřbetem ruky slzy a rychle se oprchoval. Snažil se ze sebe dostat Sasukeho doteky a jeho sperma, ale pořád měl pocit,  jako kdyby se podotýkal a teplá voda co mu stékala po těle mu připadalo jako právě vystříknuté sperma. Musel okamžitě vylést, jinak by zešílel.
Toho večera mu nebylo vůbec dobře, strávil ho u záchodové mísy, jak se mu zvedal žaludek z toho, co dělali dneska. Otci se vymluvil, že mu nesedl oběd ve škole, což nebyl moc daleko od pravdy, ten oběd byl fakt odpornej.
Druhý den na to byl naštěstí víkend. Naruto byl z prozvracené noci celý bledý a unavený. Proto se docela divil, když v poledne našel svého otce doma, který normálně pracoval i přes víkend. Ale netrvalo moc dlouho a zmizel.
Neuplynula ani minuta a už se rozezvučel celým bytem domovní zvonek. Blonďáček měl chuť dotyčnou osobu zabít, ale když viděl kdo za dveřmi stojí, nebyl toho schopný.
Ani se nestihl nadechnout na pozdrav a už mu jedna přistála.
"Ty Debile!" rokřikla se na něho růžovovlasá dívka, která se mu v zápětí zhroutila do náruče s brekem. "Měla jsem o tebe strašný strach! Slíbil jsi mi, že mi napíšeš, až se vrátíš od Sasukeho!" vzhlédla na něho s uslzenýma očima. "Víc co to bylo za hrozný pocit, vědět, že se ti něco stalo?"
"Promiň Sakuro… já… neměl jsem na to náladu, bylo mi hrozně," pohladil jí po vlasech a odvedl do obýváku.
"Stalo se snad něco? Jsi celý bledý," vztek a smutek najednou v její tváři vystřídala starost.
"Um… un," bylo jediné co ze sebe dokázal dostat.
"Naruto," řekla něžně, ale zároveň i tvrdě.
"Fajn, ale to nic nemění na tom, že tě stále miluji, jo?" řekl aby věděla předem na čem stále u něho je. "Vyspal jsem se se Sasukem." Řekl to na jeden nádech a zavřel oči. Bál se jejího výrazu, reakce, rány co mu určitě přistane.
"Jak… vyspal?" vykoleně na něho koukala a nechápala.
"Prostě jsme se spolu … víš co…" bylo mu to trapné.
"To tě jako znásilnil? Pokud jo, měl bys to jít ohlásit na policii," řekla rázně a už už ho chtěla tahat, že tam musí jít.
"Ne, bylo to …. Divné." Řekl pouze.
"Tak jak to bylo? Neboj, snesu i detaily,"
"Dobře," přitakal. "prostě jsem šel k němu po škole, protože neměl prachy na to jít někam do hospody, což pochybuji, jen využil situace. No a cestou jsme si to vyříkali. U něho doma jsme si pak ještě povídali a on mi nabídl pití. Souhlasil jsem a pak se to stalo. Musel mi do něho něco nasypat, protože to není možné, abych jen tak z ničeho cítil horkost po celém těle a jak jsem na to měl strašnou chuť."
"Takže si myslíš, že to udělal schválně jo?" pochopila to dobře růžovláska, asi jí všichni křivdíme, ale není zas tak hloupá.
"Jo,"
"Tak fajn, jdeme si to s ním vyříkat, oba dva, chci vědět, proč svedl mého kluka," vstala, popravila si sukni a založila si ruce v bok.
"Tvého kluka? Tím jako chceš říct že ty a já …"
"Spolu ode dneška chodíme," usmála se na něj přívětivě a sklonila se pro polibek. Stáhl si jí na klín a chytil jí za zátylek a jejich první oficiální pusu prohloubil ve vášnivý polibek.
"Páni," vydechl blonďáček překvapeně. "Líbáš líp než včera Sasuke," smál se. Sakura to nevydržela a popadla polštář, kterým ho chtěla majznout. Pomale zapomněli na to, co se stalo den předtím, dokud nezazvonil telefon.
Naruto jej zvedl a po pár slovech, co mu osoba na druhém konci řekla překvapeně sluchátko pustil na zem.
"Naruto? Naruto!" přiběhla k němu Sakura z obýváku do předsíně, kde byl telefon. "Co se stalo?"
"Sakuro…. Sasuke měl nehodu…." Řekl se slzami na krajíčku. "Byl v autě s celou rodinou, on jedinej přežil," obejmul jí strašně moc silně. Oba hned spěchali do nemocnice, aby viděli, jak na tom je.

Z pohledu Sasukeho
Černovlasý chlapec, který ležel na bílém lůžku v nemocnici začal procitat. Zamrkal ztěžka víčky a poté světu ukázal své onyxově černé oči. Rozhlédl se po místnosti a všiml si, že v rohu pokoje na křesle sedí jeho blon´datý kamarád, kterého včera svedl a v jeho náruči spí s uslzenou tváří růžovovlasá dívka.
"Sakuro, probudil se," pohladil růžovovlásku po ruce blonďáček, který se právě probudil. Bylo něco kolem deváté večer.
"Sasuke," sedla si vedle lůžka rychle Sakura. "Jak se cítíš?"
"Jak přejetý buldozerem," ušklíbl se, ale nebyl to klasický úklebek, který vždycky dělal, protože mu v tom bránilo pár stehů na obličeji. "Co se stalo?"
"Měli jste nehodu, s mamkou a Itachim," sklonila zrak Sakura.
"Kde jsou? Jsou v pořádku? Pamatuji si, že to byla ohromná rána a víc nevím," chtěl se posadil, ale blonďáčkova ruka mu v tom zabránila.
"Sasuke, seš jediný, kdo tu nehodu přežil, je to velký zázrak, že ti není nic vážného," řekl Naruto, který stál na druhé straně postele od Sakury.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Saruki.. | 21. února 2011 v 20:00 | Reagovat

Hele! Tohle teda ne, nejdřív se začnu tlemit jako úplný pako.
Dobře, absolutně nebyl žádný důvod se smát, ale ono.. Aby ONA líbala líp než Sasuke? xD A pak.. nehoda? Nojo, muselo být vtipný sledovat moje reakce. Takže...Ano, jsi úžasná.. Ale očekávám další díl. ^.^

2 lolo 121 | 22. února 2011 v 14:10 | Reagovat

chudak sasuke :-(  ale jinak to je skvrli dil tešim se na dalši :D

3 Uchiha's girl | Web | 1. června 2012 v 23:35 | Reagovat

Neee Sasu líbá nejlííp :( :-D  :-D  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama