BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Milostný trojúhelník - 13. kapitola

26. května 2011 v 14:53 | Amaya |  Milostný trojúhelník
Ha! Jsem dobrá, napsala jsem další díl!
Jako tohle je moje snad nejdelší kapitolovka podle kapitol :D Ale Amayi už dochází nápady, už jí asi ukončí :D Hehe :P:P

Ale teď už nový díleček, užíjte si ho a nezabijte mě :D Prosím :D

"N-Naruto?" vykoktala ze sebe růžovovláska. "Panebože, co jsi dělal?" zděsila se, když viděla blonďáčka, jak má ruku v závěsu a v sádře.
"No, víš, Sakura-chan," poškrábal se ve vlasech, "raději to neřeš, byl jsem proznej nešika," zazubil se, jak u něho bylo zvykem.
"Jasně, tak moc si ho honil, až si vykloubil zápěstí," chechtal se na druhé straně brány Kiba s jeho partou, kteří málem padali na zem smíchy. Naruto jim nijak nevěnoval pozornost.
"Bože, s jakými nešiky já to kamarádím," protočila panenky a chytla je každého za jednu ruku a táhla do školy.
Ve škole to probíhalo poklidně. Sakura se bavila s Narutem, ale ten jí chvílemi vůbec neposlouchal, protože neustále koukal na černovláska, který se jim snažil nekřenit.

+ + +

"Narutooooo! Sakra Narutoooooo!" křičela za běhu na blonďáčka růžovovlasá dívka. Volaný zastavil a otočil se.
"Hoří snad, Sakurko?" usmál se na ní mile a něžně políbil na rty.
"Ano, táta …." Opřela se o své kolena, aby se vydýchala z běhu.
"Co táta?" zděsil se blonďáček.
"Můj táta je v nemocnici," řekla růžovovláska. Blonďáček si oddechl, že Minato je v pořádku, ale i tak nechápal, proč mu to utíkala říct. "Takže musím odjet, protože není v Japonsku, letěl na služební cestu a srazilo ho auto." Vrhla se mu okolo krku s brekem.
"Ježiš, Sakuro, tos měla říct hned! Pojď, pomůžu ti sbalit." Chytil jí za ruku a šel s ní k ní domů.
Pomohl jí sbalit a během půl hodiny a odvedl jí na letiště, kde jí koupil nejbližší let. Byla moc ráda, za to, že ho má.
"Děkuji ti Naruto, prosím, řekni Sasukemu, proč jsem ho dneska nepřišla zkontrolovat, udělej to za mě ano? Je v tom domě teprve pár dní, nechci aby se zhroutil." Řekla mu růžovovláska a obejmula svého přítele.
"Jistě, neboj se," utěšoval jí.
"Nevím kdy se vrátím, snad brzy, ahoj, Naruto!" zamávala mu od odbavovacího pultíku a blonďáček se z letiště vracel rovnou k Sasukemu.
Procházel Konohou a věděl, že u něho doma byl snad jen jednou v životě. Ne, vlastně dvakrát, podruhé ho se Sakurou našli v kuchyni.
"Sasuke? Si doma?" zaklepal a vešel do domu.
"Na verandě!" zavolal černovlásek odněkud a tak se blonďáček vydal za ním.
"Ahoj, kde je Sakura?" zeptal se černovlásek, když spatřil blonďáčka. Nemohl si pomoct, ale cukli mu koutky, když ho viděl v oranžových kraťasech a černém tílku, ve kterém šla vidět jeho krásná postava a ty svaly.
"Musela odletět, její taťka leží v nemocnici, letěla za ním," řekl a sedl si vedle něho na terasu.
"Aha, zůstaneš tu se mnou chvíli nebo spěcháš? Nechci tu být zase půl dnes sám, Sakura tu se mnou vždycky chvíli byla,"
"Jasně," řekl blonďáček a díval se společně s černovláskem na zahradu za domem. "Teda, nemáš sekačku? Ten trávním je pěkně zarostlý,"
"V garáži," zavedl ho černovlásek do garáže. "Nechceš to posekat, že ne?" Povytáhl obočí.
"A ty si chceš hrát na šípkovou růženku co zaroste ne v trpí ale v trávě?" smál se blonďáček. "Super, nemáte sběrný koš, tak na," strčil černovláskovi do ruky hrábě. "Hezky za mnou budeš chodit a shrabovat to na jednu kopu,"

+ + +

"Pojď, najíme se," pomohl černovlásek bloďáčkovi na nohy, když sebou pleskl na příjezdovou cestu ke garáži, museli posekat trávním i před barákem.
"Čteš mi myšlenky, jííídlooo, potřebuji jíídlooo," opakoval pořád dokola blonďáček a žaludek se mu ozval, že s ním souhlasí.
Oba si udělali rýžové onigiri, protože na nic jiného se tak nějak nedohodli a navíc ani nic jiného neuměli, rámen doma Sasuke neměl, takže Naruto byl bez své oblíbené stravy. No, a jelikož doma našli flašku saké, dali si i nějakého malého panáka.
"Sasuke, škyt, víš.. škyt, já tě vždycky nesnášel, škyt, ale to se změnilo," zavrávoral blonďáček a málem si vylil skleničku s nealkoholickým pitím a spadl do polštářů na zem.
"Jo? A co ke mně teda cítíš ty usurantonkachi?" řekl stejně opilecky Sasuke, i když nebyl tak moc nalitý jako Naruto. Ne nadarmo se říká, že opilí lidé říkají pravdu.
"Miluji tě, škyt, Sakura už pro mě není nic, od té doby, škyt, co jsi mě, jakože, škyt, násilnil," přišel k němu po čtyřech jako pejsek.
"Nevěřím ti to!" rozmáchl rukama černovlásek až málem vylil flašku saké co držel v ruce.
"Dokážu," přikývl blonďáček a nemotorně ho políbil. Sasuke pustil flašku sakého na zem, takže se rozlila a obejmul blonďáčka a jejich polibek prohloubil.
"Na to jsem čekal," zašeptal černovlásek a překulil blonďáčka pod sebe. Ten se jen přiblble chichotal jak malá holka.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Saruki | 26. května 2011 v 18:22 | Reagovat

Víš, kdykoliv napíšeš ať tě nezabíjíme, automaticky si řeknu, že tě zabiju. Tentokrát ti nic neudělám, protože čekám na další díl :D Tenhle díl se fakt povedl *___* Takže šup šup psát :P

2 Iruka sensei tvoje SB | Web | 27. května 2011 v 15:37 | Reagovat

Kyréééééééééé!!!
Ty mě vždycky dokážeš překvapit ;-)

3 Lištička-chan | 30. května 2011 v 10:11 | Reagovat

:-D Kawai :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama