BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Song fiction - Teď hned

17. června 2011 v 16:02 | Amaya |  Yaoi/shounen-ai povídky


Song fiction - Teď hned
Pár: SasuNaru
Žánr: shounen-ai
Amaya se trošku vypsala ... nudila se ^^ Má to jen A4 to je málo :D Ale už začínám pracovat na povídkách na přání, :)


Doopravdy nechápu, proč se to stalo. Vždyť jsem se choval jako vždy, nebo snad ne? Proč mi neodepisuješ na SMSky? Příjdu si jako stíhačka, když ti neustále píšu, když tě neustále prosím o to, abys mi napsal, aby ses mi věnoval, abys mi řekl CO ti vadí.

"…..Na zlý časy se zas blýská
Na zlý časy patent zdá se zas mám
Už deset nocí se mi stýská
Už deset nocí marně zkouším být sám….."

Ano, stýská se mi, je to doopravdy deset nocí, deset nocí, co usínal jsem sám, deset nocí, co jsem se pořád budil a hledal tě, jestli jsi náhodou nepřišel. Nechápu to, tvé věci zmizeli jak pára nad hrncem, klíče jsi sice měl, ale… proč tak z ničeho nic? Vždyť to byla jedna blbá diskotéka…
Zase sám sedím na parapetu okna, kolena přitažené k tělu. Kdybys tak věděl, jak mě to mrzí, jak mě to bolí.Znovu ti píšu SMSku plnou zoufalství, že tě miluji, že nechci o tebe přijít, že v noci nespím, abych náhodou neprošvihnul, kdyby ses náhodou vrátil. Zpráva odeslána a doručena, jako vždy, ale nečekám na ní odpověď, protože ty mi nikdy neodpovíš.

"….Jsi hebkej důkaz že funguje svět
Blonďatéj úkaz Smysl všech vět
Do nebe průkaz Tak zapomeň to zlý teď hned
Uvěř v sílu druhých dílů A návratům……"

Prosím, zapomeň na to, zapomeň, že jsem se vykousnul znovu s Gaarou, i když už s ním dávno nechodím, promiň mi to, vždyť víš, že nikdy nad sebou nemám kontrolu, když začnu pít, prosím, odpusť mi.
Ani nevím, jak jsem usnul, musel jsem být doopravdy hodně vyčerpaný, když jsem skoro dva týdny kvůli tobě nespal. Necítil jsem to mírné zhoupnutí postele, když sis vedle mě lehl a pozoroval mě, jak spím. Jen jedno vím určitě, byl to nejkrásnější okamžik v mém životě, když jsem otevřel oči a uviděl ty tvé nádherná blankytně modré nebeské oči. Srdce mi v tu chvíli poskočilo radostí.
Nepotřeboval jsem v tu chvíli slova, protože jsi řekl všechno za mě. Pohladil jsi mě něžně po tváři a poté políbil. Náš polibek se prohluboval, nabíral na intenzitě, mazlil ses s mými rty a já pochopil, že jsi mi odpustil, že se ti nesmírně moc stýskalo. Když jsme se od sebe odpojili, všiml jsme si až poté, že tvé oči jsou zarudlé a máš kruhy pod očima. Vypadal jsi mnohem hůř než já.
Posadil jsem se společně s tebou a přitáhl si tě do náruče, pevně tě obejmul a vískal ve vlasech. Měl jsem zlost sám na sebe, že ses kvůli mně trápil, že jsi plakal, že jsem ti ublížil. Proto jsem si přísahal, že už se budu hlídat, že budu mít nad sebou kontrolu a už nikdy nechci vidět ty tvé nádherné oči ubrečené.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 akiko-san | E-mail | Web | 17. června 2011 v 17:33 | Reagovat

lol..............moe............nej

2 Delight ^^ | Web | 31. července 2011 v 1:51 | Reagovat

Bože, to je tak neskutečně krásná povídka.. :-) obdivuju tě...♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama