BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Friends - 1. kapitola

10. července 2011 v 1:26 | Amaya |  Friends


Tak a máme tu první díl, hlasovali jste pro dlouhé díly, tento má 2 a 1/4 stránky, ale časem to bude delší, snad, tohle byl takový ten úvod :D Aby jste byli vtáhnuti do děje ^^


"Podáš mi prosím tě, támhle tu zkumavku?"
Už dlouho si pokládám otázku, jestli má láska lhůtu vyprchání, protože pokud ne, tak asi zešílím. Jak dlouho to mám ještě před ním tajit? Vždyť vím, že on nesnáší homosexuály, ale prostě… "Naruto," dloubl do mě loktem. "Podáš mi tamtu zkumavku?"
"Eh, jasně," zase jsem se topil ve svých myšlenkách.
"Nad čím přemýšlíš?" optal se mě můj kolega a zároveň spolubydlící.
"Ale nad ničím," mávnul jsem nad tím rukou a zářivě se usmál.
"Obdivuji, že se dokážeš neustále takhle usmívat," zavrtěl hlavou a dál se věnoval našim pracně vytvořeným koloniím. Pamatuji si jak jsme se poprvé setkali. Mám pocit, jako kdyby to bylo včera.
Přišel jsem jako nový žák na místní střední školu, na Konoha High school. Sotva jsem vešel do své třídy, kde jsem měl přebývat další čtyři roky, spatřil jsem jeho. Jeho úžasné postava se vyjímala dobře i v té školní uniformě, vlasy nosil stejně načesané, jako nosí dnes, tehdejší jeho arogantní pohled, kterým zmrazil každého. Už od prvního pohledu bylo jasné, že si nesedneme. Mezi námi bylo podivné napětí.
"Ty seš ten novej?" pohrdavě si mě prohlížel. Tehdy jsem nosil ještě víc rozcuchané vlasy než nosím dnes, změnil jsem mírně image.
"A co když jo?" nasadil jsem stejný tón, nechtěl jsem nechat se sebou jednat jak s kusem hadru.
"Také kuře neopelichané, to bude sranda ho odsud vystrkat," řekl někdo za zády mého, no ne mého, černovláska. Byl to Sugeitsu.
"Máš pravdu, dlouho se tu neohřeje," řekl Sasuke a odfrkl si. V tu chvíli mi vyhlásil boj.
Byli jsme neuvěřitelní rivalové. V tehdejší době jsem něco měl i s dívkami, kluci mě až tak moc nepřitahovali, jako on. Nejvíc jsem ho naštval, když jsem se mu snažil přebrat jednu s největších koček na celé škole - Sakuru.
Pozval jsem jí jednou na rande a Sasuke to samozřejmě zjistil. Rande mi dokonale překazil. Když jsem se stavil pro Sakuru a chtěl jí odvést na jedno tajné místo, tak mi Sasuke píchnul všechny gumy, jak nenápadné. Sakura samozřejmě s klukem, co má zničené auto nikam nepůjde, takže na těch svých vysokých jehlách odkráčela zase domů.
To jsem byl nehorázně vytočený, přišel jsem k Sasukemu domů a chytil ho pod kkem.
"Co blbeš, Usurantonkachi? Sakura ti nedala?" i v takovéhle situaci se dokázal chovat arogantně a opovrhovat mnou. Zmlátil jsem ho, do krve, ale pak toho litoval, samozřejmě až jsem byl doma, že.
Nějakou dobu jsme se spolu nebavili, asi tak jeden rok, protože po tom Sakura samozřejmě chodila s ním a on se cítil vítězoslavně, ale přiznejme si, chodila s ním jenom kvůli tomu, že měl a má peníze. To dělá divy.
Jenže nějak se to zlomilo, když jsme maturovali. Už na maturitním plese jsme se nějak bavili a zjistili, že máme docela dost společných zájmů.
"Jsem nečekal, že vydržíš můj psychický nápor," svěřil se mi po asi šestém panáku vodky. "Pokaždé jsem každého "Rivala" vyštípal, nikdo to nevydržel, obstál jsi, máš mou poklonu," a udělal jako že se klaní, přitom ale neudržel rovnováhu a strhl mě sebou na zem. Oba jsme se šíleně hlasitě smáli a nemohli se vyškrábat na nohy. Teprve tehdy jsem si pořádně všiml, jak krásné jsou ty jeho onyxově černé oči.
"Nekoukej na mě jak na nějakou buznu," a odstrčil mě od sebe.
"Co máš proti homosexuálům?" zeptal jsem se, protože jsem se cítil, že se to týká i mě, nějak jsem prostě začal Sasukeho i přes tu jeho arogantní masku rád, hlavně se mě strašně líbil.
"Jsem na ně vysazený, jsou to prasata, neuvěřitelná, můj bratr je homosexuál a čeká, až se tady v Japonsku povolí sňatky pro gaye, ale já podepsal petici, co je proti tomu a modlím se, aby jim to nevyšlo, opovrhuji jím, je to nehorázný prase, není normální, je to nemoc, vyhnal jsem ho z domu, když umřeli rodiče, ze strachu že mě nakazí touhle chorobou taky. Byl bych všem pro smích."
Bylo mi Itachiho líto, že ho vlastní bratr takhle dokonale vyštípal, nechápal jsem Sasukeho, podle něj to byla nebo je nemoc, jaký nesmysl. Pak jsem se nějak začali více bavit a když jsem odmaturovali, jsme jsem společně na jazykovou školu na rok, protože jsme se oba nedostali na tuto univerzitu, kde momentálně jsme, ale povedlo se nám to po tom roce, kdy jsme se hodně spřátelili a já dokonce zamiloval, protože Sasuke pod tou svou arogantní maskou byl neuvěřitelně zábavný a milý kluk, kterého jsem z celého srdce miloval.
"Naruto, přestaň snít nad nějakou zdejší kočkou a věnuj chvilku koloniím," znovu do mě dloubl Sasuke. Nějak jsem se zapomněl v minulosti.
Asi půl hodiny jsme různě testovali naše kolonie, snažili jsme se vymyslet ekologičtější bakterii, která se dává do sýrů, které občas hraničí vážně i s plesnivostí, která dokáže být smrtelná, když tu zazvonil telefon.
"Uzumaki," zvedl jsem telefon a usadil se na židli vedle stolku, kde byl v naší laboratoři umístěn telefon.
"Čau Naruto!" vybafl na mě hodně známý hlas.
"Jé, Čau Itachi," pozdravil jsem staršího z bratrů Uchihů.
"Právě se nacházím v USA," oznámil mi šťastně.
"Vážně? V USA? A co tam? Do kasina v L.A.?" utahoval jsem si z něho a pozoroval zamračeného černovláska, který mě poslouchal.
"Ano, v USA, povolili tady nedávno sňatky," řekl a bylo na něm slyšet, že je opravdu šťastný.
"Sňatky? Takže se vážně s Deidarou budete brát, to je skvělý! Kdy pošlete svatební oznámení?" byl jsem z toho taky nadšenej.
"Chci abyste se Sasukem přijeli na svatbu, moc rád bych vás tu oba viděl,"
"Se mnou klidně počítej, já vám na svatbu přijedu, moc rád!" Odvětil jsem radostně, na svatbě jsem ještě nikdy nebyl. Chtěl jsem s Itachim toho probrat víc, ale Sasuke mi vyškubl telefon z ruky.
"Tak ty si tu děvku nakonec bereš jo? Zklamal jsi mě bratře, čekal jsem, že když jsem tě vyhodil, že se ti to v hlavě zpraví a vyléčíš se z té ohavné nemoci! Ale ty v tom klidně pokračuješ dál! Nepočítej s tím, že ti půjdu na svatbu, na to zapomeň!" a zavěsil rozzuřeně telefon, že jsem jenom překvapeně zůstal koukat, protože takhle rozhozeného jsem ho ještě neviděl. Jo, věděl jsem, že mu vadí, že Itachi, jeho dětský vzor je teplej, ale že ho svatba vezme tak moc.
"Co vyšiluješ?" nechápal jsem.
"Jak vyšiluji? Chápeš to?! On mě chce ještě víc zesměšnit než to udělal!" zuřil, doslova. Málem shodil na zem moji pracně poskládanou seminární práci na hromadu, tak tak jsem jí chytil.
"Uklidni se," posadil jsem ho násilím na židli.
"Kretén! Jak si může vzít takovou děvku?! Nepochopím!"
"Deidara není žádná děvka, je to slušný kluk, co se umí postarat," zavrčel jsem naštvaně.
"Děvka to je, zkazil mi bratra, předtím byl ještě na holky, objevil se tento hezounek a udělal z mého bratra prase," to už jsem nevydržel a odešel z laboratoře.

+ + +

"Bože! Choval se jak pominutej! Jako kdyby neměl srdce," povzdechl jsem si nad další sklenicí vína, když jsem seděl v univerzitní kavárně v odlehlém koutě, kde jsme se slízali jenom my, což byl Kiba a já.
"Smiř se s tím, že on se nezmění," pokrčil rameny Kiba a hodil si nohy na stůl.
"Já nemám sílu na to, abych mu řekl, co k němu cítím, vždyť on je schopný mě zavrhnout, vyhodil, pomale i zabít!" zoufale jsem schoval obličej do dlaní.
"Na," vrazil mi do ruky malou lahvičku.
"Co to je?" nechápal jsem.
"Počítám s tím, že se dneska večer půjde Sasuke ožrat jako pokaždé po telefonátu Itachiho, je to v lahvičce od malého saké, takže si bude myslet, že je to alkohol a vypije to," šibalsky se usmál Kiba.
"Sakra, co v tom je?"
"Můj vynález, tohle ho zaručeně nabudí, je to něco jak viagra a bude se toho muset zbavit, a ty mu s tím pomůžeš,"
"To ho mám jako tímhle nadopovat a pak ho vojet? A debil nejseš?" vrazil jsem mu do ruky zpátky tu jeho lahvičku a byl na odchodu.
"Počkej, ona se ti bude hodit," a strčil mi jí do kapsičky u pláště. Raději jsem se s Kibem nehádal a schoval si lahvičku do kalhot, aby to Sasuke neviděl a neměl blbý kecy.
A měl pravdu, Sasuke se večer ožral jak to prase.

Taaak to je konec první části.
Chtěla bych poděkovat autorce mangy The tyran who fall in love, díky které jsem měla inspiraci na tuhle kapitolovku, nějaké věci, tedy děje, doopravdy budou z tého mangy, ale nějak obměněné. ^^ Kdo tuto mangu nečetl, zdroj je zde -> The tyran who fall in love
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Aken | E-mail | Web | 10. července 2011 v 2:08 | Reagovat

Líbí, těším se na pokráčku :)

2 Smajli | Web | 10. července 2011 v 9:57 | Reagovat

Máš pravdu, podobá se to té manze (i tomu anime, které je, mimochodem, taky hodně dobré!), ale... JEŽÍŠ JÁ CHCI DALŠÍ KAPITOLU!!! ♥♥

3 Alex Pettersonová | Web | 15. července 2011 v 19:39 | Reagovat

♥__♥ moja nová droga... rýchlo ďalšia kapitola!! :D

4 Saruki | 18. července 2011 v 21:07 | Reagovat

jéé hned mi ti připomnělo anime KoiSuru Boukun xD Takže toto musí být zřejmě jejíž manga(?)^.^

Ale k tvé verzi-> Jsem zvědavá jak se to vyvine a jestli to bude fakt podle předlohy, tak stopro vím, jak to dopadne[ačkoli mangu přečtenou nemám] xD Ale každopádně to číst budu [tudíž se jdu vrhnout na druhý díl:D]  páč jsem zvědavá, na tvou verzi a pochopitelně, jaký tomu dáš směr.:) Ale s jistotou říct můžu, že první díl se povedl, už jen proto, že do hlavních rolích jsi obsadila zrovna Sasukeho a Naruta, ti se podle mého na tutou roli perfektně hodí!:D No a nesmím zapomenout, že pořádnou šťávu tomu dodáváš hlavně TY sama, protože tvé schopnosti ke psaní jsou skvělé. *.*

*kouká na předchozí text* ehe.. okej, svůj velice rozepsaný komentář ukončuji. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama