BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Friends - 3. kapitola

25. července 2011 v 19:29 | Amaya |  Friends
Omlouvám se, tato kapitola měla vyjít už včera, ale neměla jsem jí napsanou, takže se omlouvám a přináším vám ji teď ^^
Asi budete mile překvapeni, jak se hned na začátku tento příběh vyvine, ale nebojte, bude to pak hodně zamotané, takže ^^
Zde jí máte ^^


Friends - 3. kapitola

"Něco jsem si musel zařídit," řekl jako by se nechumelilo a ani se na mě nepodíval. V jeden okamžik studoval kolonie a ve druhém už mě líbal. Ztrnule jsem na něho hleděl, jak přitiskl své rty na moje. Málem jsem omdlel.

Docela mě tahle situace mile překvapila. Asi jsem si o Sasukem myslel to špatné, ne, on ne, ale Sasuke ano. Že by se mu to v hlavě rozleželo? Cože tak nejednou? Vždyť jsem nic neudělal, jen mu řekl své city. Že by si uvědomil, že je jako jeho bratr?
Náš polibek se pohloubil. Jemně mi přejel po rtech a já myslel, že umřu touhou. Zcela automaticky jsem pootevřel rty a on mi začal plenit ústa tím svým hbitým jazykem. Prozkoumal snad každou skulinku a když jsem myslel, že to právě došlo do nejlepšího, když jsem ho chtěl chytit za zátylek, abych si ho přitáhl blíž, odstrčil mě. Překvapeně jsem zamrkal. Moje boule v kalhotách po tomhle vášnivém polibku byla nemálo patrná a před Sasukem jsem se za to nestyděl, proč taky, vždyť sám věděl, že ho miluju a s tím snad souvisí i že mě vzrušuje.
"Fakt mě miluješ," řekl jenom a odešel z laboratoře. Totálně jsem byl zmatený a nechápal jsem, co to mělo znamenat. Co tím myslel fakt mě miluješ? Snad netestoval, jestli je to pravda?
Rychle jsem se vzpamatoval a vyběhl za Sasukem na chodbu. Mihnul se mi za rohem, takže jsem se rozběhl a chytil ho za zápěstí.
"Cos tím myslel?" otočil jsem ho k sobě a když se rozhlížel po ostatních, že nechce aby nás někdo viděl, povzdechl jsem si a zatáhl ho na záchody, kde jsem ho přirazil ke zdi a ruce mu položil vedle hlavy. "Ptám se, cos tím myslel, Sasuke?" Ten uhnul pohledem a snažil se mě od sebe odstrčil, ale já se nedal.
"Prostě jsem zkoušel, jestli je to pravda, kdyby ně, nepřidal by ses," nakonec mě od sebe doopravdy odstrčil.
"A na co jsi teda přišel?" štěkl jsem po něm zoufale.
"Že seš v tom až po uši, lituji tě, Naruto," a odešel. Zaťal jsem pěst a praštil do kachliček na záchodech.

+ + +

"Pinzetu prosím,"
"Na,"
"Tuhle nechci, tu menší,"
"Hm,"
"Řekl jsem tu malou pinzetu, ne skalpel, soustřeď se!" zprdnul mě černovlásek. Byl jsem ten den nějak mimo.
"Promiň," a podal jsem mu správné náčiní, které chtěl, zrovna testoval nějaký malý kousek s koloniemi. Zrovna, když jsem měl přebírat od něj nějaké sklíčka, zazvonil telefon, div jsme oba nepustili sklíčka na zem. Sasuke se na mě zamračil a já jej šel zvednout.
"Uzumaki," sedl jsem si na židli obráceně a loktem se opřel o opěradlo.
"Čau Naruto! Tak už by měl být balík na cestě," ozvalo se z telefonu.
"Vážně? Tak to ho budu očekávat," usmál jsem se.
"Doufám, že se ti bude líbit, jsou tam nějaké věci, co by se ti mohli hodit," řekl Itachi a za ním se ozval smích.
"Jasně, jak jsem čekal, co ty bys jiného vymyslel, že?" zasmál jsem se taky. Bylo mi jasné, co tam bude - bičík, podvazky, tanga, pouta.
"Jasně, hodili jsme vám tam i pozvánku na svatbu," řekl Itachi.
"Jojo, neboj, nějak to vymyslím, ano? Pa," a položil jsem telefon. Sasuke se na mě prvně podíval s vytaženým obočím a pak se zamračil.
"Itachi," to jméno procedil skrz zuby s takovou nechutí jako vždycky. Povzdychl jsem si. Tohle mě zabíjelo. Celý týden se se mnou skoro nebavil, vyhýbal se mi a já nevěděl jak to mám vrátit do starých kolejí, kdy jsme se hodně bavili, blbli spolu a další věci, teď to je jako bychom se úplně odcizili.
Čekal jsem, že se Sasuke zase po tom telefonátu opije jako duha, aby zapomněl na to, jak ponižujícího má bratra, špinavého, nemocného, zvrhlého.
Tentokrát se ale zlil doma. Aspoň že tak, nemusel jsem ho odnikud tahat jak posledně.
"Naruto!" zakřičel na mě přes celý byt. "Běž koupit nějaké pivo, tady už žádné není," zakymácel se na nohách, když se díval do ledničky a nenašel tam žádnou láhev či plechovku s pivem.
"Ne, už nebudeš pít, chováš se jak malý fracek!" okřikl jsem ho a raději si šel sednout do obýváku. Slyšel jsem, jak začal něco hledat ve skříňkách, jestli tam nemám něco schovaného. Musel jsem se sám pro sebe usmát, protože nic víc než minerálku doma nenajde. Jenže pak jsem si to uvědomil. Já do krabičky od mouky schoval tu lahvičku od Kiby. Rychle jak střela jsem dolítl do kuchyně, ale bylo pozdě. Sasuke celou tu lahvičku do sebe vyklopil.
"No fuj, co to je za chlast, ty sis ho přede mnou schovával, co? Nechápu tě, vždy´t je to hnusný," odhodil lahvičku do koše.
"Ne," zašeptal jsem. "Tos neměl." Skryl jsem obličej do dlaní. Sasuke se vrávoravě přesunul do obýváku a sedl si na sedačku.
"Co to- " nechápavě se podíval na svůj rozkrok, ve kterém se dost dobře rýsovala boule. Bude se toho muset zbavit, a ty mu s tím pomůžeš - vzpomněl jsem si na slova Kiby. Ten debil!
"Ukaž," klekl jsem si před Sasukeho a začal mu rozepínat rifle.
"Co to děláš, Usurantonkachi, přestaň," začal se se bránit, ale byl zesláblý alkoholem. To byla moje jedinečná šance. Rozepnul jsem knoflík a zip a sáhl mu po naběhlé bouli. "Okamžitě přestaň," snažil se mě odstrčit, tlačil mi vší silou do ramen, ale nepohnul se mnou.
"Zbavím tě toho, neboj, bude to poprvé a naposled," řekl jsem a vytáhl jeho chloubu na světlo. Znal jsem jeho přirození, několikrát jsme se spolu ve školních sprchách sprchovali, ale nikdy mě nepřestal fascinovat, jak je vyvinutý tento nádherný černovlasý kluk.
Fascinovaně jsem na něj zíral a jemně zatáhl za předkožku až Sasukemu utekl ze rtů tichý sten. Mírně jsem se usmál a podíval se mu do očí. Nevěděl jsem, jestli má červené tváře z alkoholu, nebo z toho, že se styděl. Sklonil jsem se tedy k jeho chloubě a pohltil ho celého do úst. Cítil jsem, jak mu v něm pulzuje a jak zarytě zatíná ruce v pěst a okusuje si spodní ret aby nedal znát, že se mu to líbí.
Začal jsem jemně pohybovat hlavou. Jemně jsem mu oblízl špičku a přejel po celé jeho délce až k uzdičce a zase nahoru ke špičce. To už Sasuke nevydržel a zasténal. Jemu se to líbilo a já byl potěšený. Ještě párkrát jsem ho takhle oblízl a poté zase začal ho sát a pohybovat hlavou.
Ani neuběhlo pět minut a Sasuke s tichým výkřikem se mi vystříkal do úst. Byl jsem až nadmíru spokojený. Vše jsem poslušně spolykal a dal si záležet, aby na něm nezůstala jediná kapička. Když jsem se mu poté podíval do očí, uhnul a byl rudý jak rajče. Poté mě odstrčil a já nevzdoroval. Jen jsem se přiblble usmíval a děkoval Kibovi jak je úžasnej.
"Baka," řekl Sasuke a snažil se rychle se upravit, ale když vstal, nohy ho zradili a spadl přímo na mě a k mému štěstí čelem ke mně. Chytil jsem ho okolo pasu a vyhledal jeho rty. Překvapeně zamrkal, jsem ho políbil a úlekem mi dokonce pootevřel ústa, což jsem bral jako vstupenku do ráje.
Začal jsem ho líbat. Nejdříve jemně. Snažil se mě od sebe odstrčit, ale pevně jsem ho svíral v náruči. Jeho tělo jsem cítil na svém, bylo mi tak úžasně, že se mi v hlavě zrodil ďábelský plán. Ani nevím jak jsem to udělal, ale přetočil jsem si ho zády k sobě, rychle mu sundal kalhoty i s boxerkama a už jsem si slinil prst.
"C-co to děláš?" teprve teď došla Sasukemu, co se hodlám udělat.
"Bude se ti to líbit," řekl jsem jen a začal jsem kroužit nasliněným prstem okolo jeho konečníku.
"P-Přestaň!" snažil se mi vyškubnout, ale jednou rukou jsem ho pevně držel a druhou mu pomale zajel do útrob. Začal jsem pomale s prstem pohybovat sem a tam a různě Sasukeho roztahovat až jsem přidal další prst. To stejné jsou opakoval až jsem si myslel, že je dost připravený. Sasuke mě celou dobu mlátil do ruky, štípal, zmítal se jak nezkrocený kůň, ale já ho nepustil.
Rychle jsem si sundal domácí tepláky i s boxerkama oranžové barvy, párkrát přetáhl předkožku na svém nádobíčku a nastavil jej k Sasukemu krásnému zadečku. Začal jsem pomale do něj pronikat. Cítil jsem ten tlak, bylo to tak vzrušující, ale Sasuke se stále zmítal. Popostrčil jsem ho blíž ke zdi aby se mohl opřít a on nehty na zdi nechával po sobě otisky, jak mocně škrábal. Zaklonil hlavu a zasténal, když jsem zavadil uvnitř o malou uzlinku. Udělal jsem to tedy znovu. Zase zasténal a zatnul ruce v pěsti.
Začal jsem pomale přirážet, aby ho to moc nebolelo, i když jsem ho dost dobře připravil na můj velkolepý vpád. Přidal jsem na tempu a sledoval černovláskovi reakce. Neprotestoval už, držel a měl jsem i pocit, že si to užívá. Znovu už mu totiž stál a už ani neskrýval steny.
Přirážel jsem jak o život a cítil jsem, že už se blížím k vrcholu, protože jsem přestal a vystříkal se vedle, nechtěl jsem aby si o mě Sasuke už úplně myslel, že jsem prase, když bych se do něho vystříkal.
Když jsem si ulevil, podíval jsem se na Sasukeho, který stále stál opřený u zdi a zrychleně dýchal. Najednou se na mě otočil a v očích mu bylo vidět, že je naštvaný.
"A že bys to dokončil?" zavrčel. Povytáhl jsem obočí, ale nic jsem neřekl, jenom jsem k němu přistoupil blíže, tělem jsem se na něj přitiskl, uchopil jeho chloubu do ruky a začal jsem ho zpracovávat.
Po chvíli se mi udělal do ruky a tváře mu žhnuli studem a vzrušením zároveň. Nikdo by mi to nevěřil, ale v tu chvíli jsem měl neuvěřitelnou radost. Poté se po zdi sesunul na zem, hlavou byl opřený o stěnu.
"O-Odnes mě do postele, prosím." Řekl tiše a bylo na něm vidět, že je zesláblý. Vzal jsem ho tedy do náruče a položil na svou postel, protože byla v našem společném pokoji blíž než ta jeho a on přece jen nebyl jak pírko.
Sotva jsem ho položil do peřin, usnul jak nemluvně. Usmál jsem se, dal mu pusu na čelo a zašeptal: Krásné sny, Sasuke," a odešel jsem pryč.
Jenže ráno bylo horší než jsem čekal.
"Narutooooooooooooooooooooo!" rozlehlo se celým bytem a já se s úlekem posadil na sedačku, kde jsem strávil noc.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Saruki | 25. července 2011 v 19:42 | Reagovat

páni! o.O Pro mě je docela neobvyklé vidět Sasukeho, jako ukeho hele:D Ale byla to docela příjemná změna^.^
A teď jsem parádně napnutá, jak Sasuke bude zuřit. Muhááh:D

2 Smajli | Web | 26. července 2011 v 9:17 | Reagovat

Hahááá a teď chci vidět, jak se bude Naruto Sasukemu zodpovídat =D =D Pěkný díl ;)

3 alisandra | Web | 26. července 2011 v 10:47 | Reagovat

huhuhu...neispiroval se tady někdo Koisuru boukun? xD hm...tahle povídka mě začíná zajímat, konečně někdo toho Uchihovskýho spratka dal jako ukeho...xD

Mimochodem děkuji za pochvaly, ještě se mi nestalo, že by někdo takhle v masovém okomentoval moje povídky x)

4 Alex Pettersonová | Web | 26. července 2011 v 12:04 | Reagovat

juhuuu :D ideš Narutoo!! len tak ďalej!! :D skvelá poviedka... milujem ju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama