BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Jak to všechno bylo|11. Už mě nebuďte! >Extra<

2. srpna 2011 v 13:15 | Amaya


*překvapeně povytáhnu obočí*
Téééda...
Jen tak pro info: YAOI, takže 15+ a 18+ :D
I když je to asi zbytečné.. No co, upozorněni jste byli :D


Tušil jsem, co bude následovat a nebránil se tomu. Byli jsme od sebe 7cm,5,3 a 1, až se naše rty spojily. Vůně vanilky zahalila moje smysly. Jednou rukou jsem pořád držel jeho zraněný prst, ale druhá byla volná. Zaměstnal jsem jí Narutovými vlasy a kůží. V jednu chvíli jsme se setkali pohledem. Sledoval mě s důvěrou a láskou. Nemohl jsem si pomoct a zvedl ho ze země. Odnášel jsem ho směrem k mému pokoji. Naruto si toho nejspíš ani nevšiml. Narychlo jsem otevřel dveře a přešel k posteli. Něžně jsem na ni Naruta položil a já si lehl vedle něj.
Při líbání jsem ho hladil pod tričkem po rozpálené a vypracované hrudi. Vnímal jsem tlukot jeho srdce jako rytmus pro naše pohyby. Přetáhl jsem mu tričko přes hlavu a on udělal to samé. Užívali jsme si chuť jeden druhého. Moje vzrušení už začalo dosahovat vrcholu a já musel pokročit o stupeň víš.
Přemístil jsem se nad něj a začal zkoumat pusou jeho tělo. Nevynechal jsem jediný kousek na jeho opálené hrudi neprozkoumán. U bradavek jsem se zastavil, aby taky Naruto dosáhl vzrušení. Nespěchal jsem. Chtěl jsem, abychom si to užili oba dva, co nejdýl. Naruto ale nechtěl být pozadu a vmžiku byl nade mnou.
Opakoval to samé, co před chvílí já jemu. Začínal mi stahovat kalhoty, až po chvíli odletěli i se spodním prádlem. Jazykem kroužil okolo mého přirození, až ho plně vzal do úst. Potichu jsem křikl slastí a dal své ruce do Narutových vlasů. Nemohl jsem se nabažit, jak Naruto kroužil jazykem okolo mého přirození, až jsem dosáhl vyvrcholení. Poté mě Naruto políbil a strčil 2 prsty do konečníku. Slabě jsem se prohnul v zádech, až nakonec Naruto přidal všechny prsty. Sundal jsem mu kalhoty a chytil ho za penis. Vdechl mi do úst horký vzduch a já rukou pohyboval nahoru a dolu. Až na mé hrudi zůstala bílá teplá tekutina. To už zase moje přirození stálo v pozoru a tak jsem se podíval do Narutových očí.
"Můžu?" zeptal jsem se a on přikývl. Jemně jsem strkal svůj úd do jeho konečníku. Trošku sykl bolestí, ale poté se jeho tvář rozjasnila blahem. Začínal jsem čím dál tím víc rychleji přirážet.V rytmu přírazů jsem uchopil blonďákovu chloubu. Naráz jsme vykřikli orgasmem a vyčerpaně si vedle sebe lehli. Políbil jsem Naruta do vlasů a objal ho.
"Miluju tě, Naru." Šeptl jsem a usnul.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Iruka sensei tvoje SBí | Web | 3. srpna 2011 v 18:36 | Reagovat

Muhahaha... konečně yaoi :-D  :-D  :-D
*nosebleed*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama