BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Friends - 13. kapitola

23. října 2011 v 21:07 | Amaya |  Friends
Tak jo, další díleček je na světě ^^ Doufám, že se vám bude líbit. Příští neděli bude POSLEDNÍ, aby jste si to uvědomili, ano? :**
Tak a teď hurá číst. Jo, ještě upozornění, 18+ ^^ ale to je jedno :P13. kapitola

"Myslíš to vážně, že mě miluješ?" zašeptal, když jsme se rozpojili a já se na něho díval.
"Myslím, smrtelně vážně, i když jsem doposud spal s holkama, ty seš vyjímka, kterou neumím odmítnout," znovu jsem ho políbil.
"Díky Sasuke," a už ani nevím, jak jsme usnuli. Jedno si ale pamatuju. Tu noc jsem se přiznal k něčemu, co bych nahlas nikdy neřekl. A později toho budu i litovat.

Ráno jsem se probudil se šílenou kocovinou. Hlava mi třeštila jak prase, že jsem se nemohl skoro ani hnout. Naruto ještě spal, vymánil jsem se z jeho objetí a neslyšně si vzal své věci a vypadnul z jeho bytu. Když jsme za sebou zabouchnul jeho dveře, zavřel jsem bolestně oči. Panebože co jsem to udělal? Já kretén…

Z pohledu Naruta
Zašmátral jsem rukou po matraci, ale byla prázdná. Polekaně jsem otevřel oči a rozhlédl se po pokoji. Nikde jsem neviděl pohozenou jeho černou bundu. To už jako odešel? Odkopal jsem ze sebe peřinu a šel se podívat po bytě. Ani jeho boty nebyli v chodbě, takže odešel, aniž by mi cokoliv řekl. Posmutnil jsem.
Vzal jsem do ruky telefon. Chvíli jsem si s ním hrál a pak mu zkusil zavolat. Típnul mi to. Takže se mnou se nechtěl bavit, no skvělý. Zlostně jsem mobilem švihl o zeď, tak nějak jsem si neuvědomil že se může rozbít, ale co už, měl jsem náhradní pro případ nouze.
Celý den jsem byl jak tělo bez duše. V hlavě mě stále vířili vzpomínky na včerejší noc, na jeho vášnivé polibky, doteky, na ty dvě slova… nevědomky jsem si přejel po rtech a zavřel oči.
Bylo mi najednou do breku. Cítil jsem se podvedený, co když mi lhal? Je pravda, že opilí lidé říkají pravdu, ale co když to řekl jenom proto, aby mě utěšil? Nijak jsem nevnímal to kručení v žaludku hladem. Schoulil jsem se do klubíčka na sedačku a přemýšlel.
Z myšlenek mě vytrhl zvonek. Líně jsem se zvednul a šel otevřít, věděl jsem, že to Sasuke není, byl v práci, kam jinam by asi šel?
Jenže to byla Sakura. Ubrečená, celá opuchlá, oči zarudlé se mi vrhla okolo krku.
"Naruto, spal tu Sasuke? Byl tady? V noci nepřišel domů! A tys celé ráno měl vypnutý mobil!"
"Jo, byl tady, ráno odešel do práce, promiň, rozbil se mi," vtáhl jsem jí do bytu. "Poj´d, uvařím ti kafe,vypadáš hrozně."
"Dík," popotáhla a otřela si oči. Ta mi tu tak scházela. Nic jí o včerejšku nebudu říkat, neřeknu jí, že mě Sasuke miluje, i když bych možná měl.
Věděl jsem, že na to řeč přijde, ptala se mě, co jsme včera probírali, řekl jsem jí, že nic moc extra. Zase jsme probírali mojí minulost. Jen se nad tím mírně usmála. Pochopila, že se snažím co nejvíce dozvědět o sobě a své minulosti, abych si co nejrychleji vzpomněl.
Poté odešla, když se ujistila, že celou noc byl teda se mnou. Poděkovala mi za kafe a omlouvala se mi, za starosti a za náhlý vpád. Jak odešla, spěšně jsem sebral věci a vypadl na univerzitu. Nechal jsem se předělat na jinou fakultu, už jsem nechtěl pracovat na experimentech s koloniemi, šel jsem na ekonomiku, ta mě tak nějak připadla užitečnější.
Večer jsem domů došel celkem pozdě a našel jsem u dveří sedět, nebo spíš spát Sasukeho. Musel jsem se ušklíbnout. Jak dlouho tady takhle asi spal? Drcnul jsem do něj nohou, přece se nebudu ohýbat.
"Naruto, konečně," probudil se celkem rychle.
"Co tady chceš?" zavrčel jsem na něho naštvaně.
"Chtěl jsem tě vidět," usmál se mírně.
"Hn," řekl jsem jenom a pustil ho do bytu.
"Ty jsi na mě naštvaný?" pozvedl obočí, když viděl na stole můj rozbitej telefon, asi mi volal.
"Ne, proč bych měl být?" ušklíbl jsem se.
"Promiň, že jsem tak ráno vypadl ani s nerozloučil, ale musel jsem do práce, měli jsme důležité jednání na které jsem úplně zapomněl, promiň," obtočil mi ruce okolo pasu.
"Mohl jsi mi nechat aspoň nějaký vzkaz nebo mě vzbudit, připadl jsem si, jako kdybys litoval toho, co jsi udělal, a co jsi řekl," uhnul jsem pohledem.
"Omlouvám se, stačí?" políbil mě na rty. Byli měkké, ale plné vášně. Poddal jsem se tomu polibku.
Vášnivě jsme se líbali. Hladil mě po zádech až sjel na můj zadeček. Naprosto mě hecoval, nesmírně mě to vzrušovalo. Ani nevím jak, dostali jsme se na podlahu. Stále mě líbal a hladil po bocích. Najednou se mi něco vybavilo.
"Ty ses zase zřídil," povzdechl jsem si.
"To kvůli tobě, ubožáku," řekl a posadil se. Sice neohrabaně a málem spadl, ale posadil.
"Kvůli mně? Hahaha, dobrý vtip!" zasmál jsem se.
"Jo, kvůli tobě, kvůli tomu, co jsi mi udělal," řekl Sasuke s vážným výrazem, když si mě chytil za tričko a přitáhl blíž.
"Počkej, nechápu o čem to mluvíš," opravdu jsem nevěděl, o čem to mele.
"Chceš to připomenout?" řekl zkrz zaťaté zuby. Nestihl jsem reagovat a už jsem ležel na zemi přišpendlen jeho tělem. Nervy okamžitě na to zareagovali. Celým tělem mi projelo vzrušení. Byl tak blízko. Najednou přitiskl svý rty na moje.
Prudce jsem od sebe Sasukeho odstrčil a tvářil se vyděšeně. Zrychlil se mi dech, možná tím, že mě před chvílí líbal, a možná i tou vzpomínkou.
"Naruto? Naruto!" mával mi rukou před obličejem. "Haloo!"
"Já… tě vnímám, neboj," řekl jsem docela přiškrceně.
"Co se stalo?"
"Vzpomněl jsem si… vybavila se mi vzpomínka,"
"Jaká?" řekl něžně, což mi k němu nesedělo. Pomohl mi abych se posadil na sedačku. Vyklopil jsem mu to na co jsem si vzpomněl. Mírně se usmál.
"Tys po mě vyjel…"
"Jo, já vím, a právě to dělám znovu," znovu mě políbil, rukou zajel pod mé tričko a znovu mě položil na záda na pohovku. Líbal mě, hladil a pod tričkem dráždil moje bradavky. Musel jsem tomu pocitu podlehnout. Tiše jsem zasténal do jeho úst.
"Aaaaaah!" táhle jsem zasténal, když se polibky přesunul na krk a druhou rukou, kterou mě nehladil na hrudi přejel přes můj rozkrok. Šíleně moc jsem po tom toužil, straně moc, ani jsem nevěděl jestli neexploduji rozkoší.
"Přece tohle neuděláš," řekl jsem a snažil se ho odstrčit, ale nešlo to. "Přece mě tu nevojedeš!! To není tvůj styl, pamatuješ, buzíky nemáš rád, tak toho nech!" povedlo se. Odstrčil jsem ho tak, že dopadl na zadek a koukal na mě. "Snad jsi nezměnil názor," ušklíbl jsem se.
"Co když jo?" naklonil hlavu na stranu a tvářil se tím svým pohledem, ze kterého jsem nikdy neuměl vyčíst, jak to myslí.
"Tak to pak klobouk dolů," udělal jsem, že smekám.
"Blbečku," znovu mě povalil, když jsem to nečekal, tentokrát mi ale dravě rozepínal kalhoty a druhou rukou mi mnul bradavku.
Zavřel jsem oči a skousnul si spodní ret. Sasuke mě zbavil trička a rozepnul mi kalhoty. Takže jsem pod ním ležel jenom v boxerkách. Ale on byl stále oblečený. Začal jsem mu pomalu rozepínat knoflíčky košile a odhaloval tím jeho bílou pokožku. Přejel jsem bříšky prstů po jeho dokonale vypracovaných svalech. Už vím na co Sakuru sbalil, s tímhle dokonalým tělem a dokonalým obličejem, vypadal jak anděl smrti, nadpozemsky krásný.
Nemohl jsem odtrhnout oči. Chytil jednu moji ruku za zápěstí a položil si jí na svou tvář. Opřel se do ní jak nějaká kočka a zavřel oči. Ruku jsem přesunul na jeho týl a přitáhl si ho pro polibek.
Přesunul se s nimi na krk, dále na klíční kost až přešel k bradavkám, které jemně začal zpracovávat, teda dodělávat práci, kterou nedokonal rukou. Sténal jsem a svíjel se pod jeho jazykem, rty a rukama, které mě dráždili, jak na bradavkách, tak na bocích, ale i přes chloubu.
"Sasukeeee!" táhle jsem zasténal jeho jméno. Přesunul se nad okraj boxerek. Pak začal líbal mou chloubu přes látku. "Netrap mě!" zachraptěl jsem. Poslechl. Stáhnul mi boxerky a uchopil mou chloubu do úst. Pomalu, mučivým pohybem hlavy mě uspokojoval. Přirazil jsem boky proti jeho hlavě, abych mu dal najevo, že mě to mučí. Přidal.
Lízal, žužlal, oblizoval, laskal uzdičku i varlata, dokonale zpracovával můj penis. Po chvíli této báječné péče, které se nic nevyrovnalo, jsem mu vyvrcholil do úst.
"Chutnáš sladce," řekl, když vše spolykal, nechal si trošku na rtech a dal mi sám sebe k ochutnání. Vášnivě mě znovu líbal jak nikdy předtím.
Naslinil si prst, roztáhl mi víc nohy a pronikl do mě. Zasténal jsem a přirazil proti jeho prstu boky. Roztahoval mě, dráždil, přidal další dva prsty. Až byl jistý, že jsem dost připravenej, což jsem byl, když několikrát zavadil o malou uzlinku v mém konečníku.
Přiložil svou chloubu k mé dírce. Nečekal jsem na to, aby do mě mučivě pomalu pronikal. Prudce jsem přirazil až jsem zkřivil obličej bolestí. Byla to sice blbost, ale byl jsem šíleně nadrženej, a nemohl jsem to déle vydržet.
Přirážel, pomalu, postupně rychleji až se pokojem roznášelo naše sténání a mlaskání spocených těl. Kdyby nás někdo poslouchal, myslel by si bůhví co.
Znovu jsem byl nadržený. Má chlouba stála v pozoru. Sasuke se do mě udělal. Poté zpracoval ještě podruhé mě a vmáčkl se vedle mě na sedačku. Obejmul mě majetnicky a políbil na rty.
"Asi jsem si vzpomněl na všechno," zašeptal jsem.
"Teď o tom nemluv, prosím," pohladil mě po tváři a zadíval se mi do očí.
"Miluji tě," řekl jsem a vtiskl mu polibek.
"Ne, já tebe miluji," nemohl jsem se vynadívat těch onyxových očí, ve kterých jsem se doslova topil. Byl jsem šťastný.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Saruki | 23. října 2011 v 21:23 | Reagovat

*srdce jí poposkočilo* Já ty dva miluju ♥__♥ krása!

2 Caroll | E-mail | Web | 23. října 2011 v 21:41 | Reagovat

neskutečně kawaii ^_^

3 Blaky | 23. října 2011 v 22:08 | Reagovat

Nemůžu uvěřit, že se to celé chýlí ke konci x( Ale skvělá práce x)

4 nova | E-mail | Web | 23. října 2011 v 22:33 | Reagovat

neskutečně nádherný kawaii :-)

5 alisandra | Web | 24. října 2011 v 8:02 | Reagovat

to je tak hezké xD tak hezky naiivní a to se mi líbí xD

6 Zukashi Uchizumaki | E-mail | Web | 27. října 2011 v 19:24 | Reagovat

Pááááááááááááááni... No teda... Mňaaaaaam...xD
Pane jo, ty jsi mi dala, krásná to Kapitola, vážně, úžasně píšeš...
A proto se chci zeptat, budeš pls moje SB?
Dyžtak mi píšni na blog bo na Email... Ale tam moc nechodím, chodím spíše na můj druhý -> Mianako-san@seznam.cz
Díky Zetko. :-D

7 Muff* | Web | 29. října 2011 v 22:10 | Reagovat

Týhle povídky se nemůžu nabažit..Smekám ;) máš talent

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama