BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Přijela k nám pouť 2/2

13. října 2011 v 21:04 | Amaya |  Yaoi/shounen-ai povídky
Druhá část této jednorázovky, je moc dlouhá no :D
Takhle bude asi ae víc zajímavá :D
Muhehe :D
Když dám upozornění, všem to dojde, no nevadí :D
18 + :D
Tak hodně štěstí ve čtení ^^

Schody do čtvrtého patra bral po dvou. Už úplně věděl, co chce, nebo spíš koho. Sakuře se omluvil, že jí takhle opustit nechtěl, ale ona to chápala, vždycky to byla super holka.
Rozhodně zazvonil na zvonek bytu. Celý se třásl, ale ne zimou, ale nervozitou. I když věděl co chce, nevěděl, jak bude Naruto reagovat. Ozvaly se šoupavé kroky, cvaknutí zámku a zavrzání dveří.
"Sasuke?" překvapeně se na černovlasého mladíka koukal modroočko.
Sasuke nic neřekl, jen se po blonďáčkovi vrhnul a začal jej líbat. Zatlačil ho do bytu a zavřel za nimi dveře.
"Co blbneš?" povedlo se modroočkovi říct, když jim docházel kyslík a oni se konečně rozpojili.
"To, co jsem měl udělat už dávno," usmíval se široce černovlásek. "Vím, že mě miluješ, promiň, že jsi musel tak dlouho čekat," znovu se přisál na jeho dokonale hebké rty. Jazykem si dobýval přístup do jeho úst přes hradbu zubů. Mírně nasál a skousnul spodní ret, který vzápětí políbil.
Společně se přesunuli do obýváku, kde se svalili na sedačku. Černovláskovi nenasytné ruce začali šmejdit blonďáčkovi pod tričkem. Sice nevěděl jak na to, ale nějak to zkoušel.
Když blonďáček slabě zasténal, když si to prstem zavadil o jeho bradavku, musel se sám sobě usmát.
"Přestaň," zašeptal blonďáček a zatlačil silně rukama do ramen černovláska nad sebou.
"Proč? Nelíbí se ti to?" zděsil se. A to si dával tak záležet, aby mu to bylo příjemné.
"Líbí, moc se mi to líbí," usmál se povzbudivě Naruto, "ale nechci se s tebou hned vyspat, nejsem takovej, copak ty jsi vždycky s každou holkou spal hned na ,druhé´ schůzce?"
"To ne," přiznal.
"Tak vidíš, ale to neznamená, že tě nechci, ano?" políbil ho na nos.

+ + +

"Sasuke! Jsem doma!" ozvalo se třísknutí dveří, zarachocení klíčů o plechovou micku, kam se dávali a odkopl boty a spěchal do obýváku. Ale jeho černovlásek nikde. Jenom na stole vzkaz. Naruto se zděsil. Bál se, co se stalo, protože Sasuke mu nikdy nenechal vzkaz.

Drahý Naruto,
Když tohle čteš, tak nejsem doma, překvapivě. Udělala jsem strašnou blbost a nedokážu se ti podívat po tom do očí. Ty víš moc dobře, kde mě hledat.
S láskou tvůj milovaný ale hloupý
Sasuke

Naruto jen tupě zíral na ty slova. Panebože, co provedl? Proletělo mu hlavou. Chtěl vědět co se stalo i kdyby ho to mělo zranit a ublížit mu.
Popadl bundu, klíček a pelášil na jediné místo, kde Sasuke mohl být - k Sakuře. Chtěl a musel vědět pravdu, zaslouží si to snad, ne? Když už teda má být odkopnutý jako prašivý pes. A to si myslel, že mu tohle nikdy neudělá, vždy´t spolu byli tak šťastní.
Dorazil ke dveřím malého domku, kde bydlela růžovovlasá kamarádka a bývalá přítelkyně Sasukeho. Byl na nich nalepený kus papíru. "jdi na zahradu". Podivil se nad tímto vzkazem, ale uposlechl. Prošel brankou na zahradu.
"Všechno nejlepší NARUTO!" zvolal Sasuke společně s růžovovlasou dívkou. Blonďáček překvapeně koukal.
"A já už si myslel, že jsi mě podvedl," začal bušit do hrudi svého milence.
"Promiň, ale já vím, že nemáš rád oslavy, proto jsem to napsal tak, aby to vyznělo, že jsem něco provedl, vždyť víš, že bych ti to neudělal," políbil ho smířlivě jemně na rty. Sakura se mohla pominout blahem vždycky když je viděla ty dva po hromady a hlavně když se líbali.
"Ježiš to je hodin," zhrozila se, když se podívala na hodinky. "Příjdu pozdě do práce, tak to oslavte beze mě," mrkla na ně a zmizela.
"Tak, a teď je to na mě," usmál se černovlásek.
"To si mě budeš muset nějak udobřit," řekl vyzývavě blonďáček a šibalsky se usmál.
"O to se neboj," chytil ho za ruku a táhl jej do domku, do speciálně vyzdobené místnosti.
Byla to ložnice. Celá byla vyzdobená v černé, oranžové a modré barvě. Velká postel, která stála uprostřed místnosti, měla saténové závěsy, povlečení, ale i polštáře. Všude plály svíčky a dodávalo to pokoji romantickou atmosféru, kterou podtrhovala pomalá hudba.
"Sasuke," vydechl překvapeně modroočko a vlepil mu polibek. Prodral se přes hradbu zubů černovláskových úst, které plenil svým hbitým jazykem. Prozkoumal každou skulinku jeho úst a vyzýval jeho jazyk k boji o nadvládu.
Celý jejich polibek ještě víc prohloubil, byl plný vášně, chtíče, ale i lásky. Aniž by si to uvědomili, přesunuli se k velké posteli. Naruto byl zcela uvězněn pod Sasukem, který ho hladil po vypracovaném bříšku a rukou šmejdil po jeho bradavkách, které chvíli žmoulal v ruce.
"aaaah," uteklo blonďáčkovi z úst.
Černovlásek ho i sebe zbavil trička. Přisál se mu znovu na rty a poté si razil mokrou cestičku přes krk, kde po sobě zanechal pár červených značek, přes klíční kost k pravé bradavce, kterou cucal, žužlal, lízal, občas i mírně skousnul, ale v zápětí ji políbil. Dělal to tak dlouho, dokud nebyla tvrdá. To stejné udělal i s tou druhou.
Modroočko se pod jeho doteky i polibky svíjel ve slastné extázi. V kalhotách se mu rýsovala nepatrná boule a měl pocit, že mu ty kalhoty co nevidět prasknou. Po velké péči, co věnoval Sasuke jeho bradavkám, pokračoval dál ve své mokré cestě k pupíku, kde se jazykem zavrtal až se Naruto zachichotal, jak to lechtalo.
Rukou jemně přejel o naběhlý klín svého milence pod sebou až zasténal rozkoší. Třel mu jeho bouli rukou přes kalhoty a užíval si každého stenu, který se vydral z jeho úst.
"Netrap mě," zašeptal blonďáček a zrychleně dýchal. Tváře měl zrůžovělé vzrušením. Sasuke poslechl jeho prosbu, stáhl mu kalhoty i s boxerkami, takže se mu před nosem tyčila jeho nemalá chlouba.
Oblízl jej po celé délce, polaskla uzdičku i varlata a pohltil jej do úst. Sál, lízal, mazlil se s ním, občas mírně okusoval špičku, přetahoval předkožku tak dlouho, dokud mu modroočko nezajel prsty do vlasů a neurčoval si své tempo. Po chvíli zděsilého kouření Naruto s tichým zasténáním vyvrcholil černovláskovi do úst. Ten poctivě všechno spolykal a i jeho penis zbavil poslední kapičky bílé telutiny.
Teď byl na řadě černovlásek. Teď on musel vyventilovat ten tlak v kalhotách, které mu začínaly být poměrně těsné. Roztáhl modroočkovi víc nohy od sebe a nasliněným prstem vyhledal jeho konečník, do kterého pronikl jedním prstem. Vytahoval ho, zajížděl s ním hlouběji, všelijak ho roztahoval až přidal druhý, a posléze i třetí prst.
Blonďáček slastně zarýval nehty do povlečení a mačkal ho.
"Sasůů," zasténal protestně, když z něj černovlásek vytáhl své prsty. Odněkud Sasuke vytáhl gel, potřel si s ním svůj úd, přetočil si blonďáčka na břicho a zajel mu mezi půlky svou chloubou a začal do něj pomalu pronikat. Po každém kousku chvíli setrval a pokračoval, dokud nebyl v blonďáčkovi celý až po kořen.
Mučivě pomalu začal pohybovat pánví. Na každý příraz se soustředil a užíval si ho. Blonďáček pod ním sténal rozkoší, aby dal najevo svůj nesouhlas s pomalým tempem, přirazil pánví proti Sasukeho údu, až sám zasténal ještě víc. Sasuke teda zrychlil tempo přírazů. Místností se rozléhalo mlaskání dvou upocených těl, které se svíjeli v rozkoši a také sténání dvou chlapců.
Když černovlásek cítil, že se už blíží vrcholu, uchopil blonďáčkův úd, který byl znovu ztopořený a začal pohybovat rukou v rytmu přírazů.
Nejdříve zasténal vyvrcholením blonďáček, který už podruhé za dnešní večer dosáhl svého ráje a zkropil bílou tekutinou černovláskovu ruku a i povlečení postele. Vzápětí na to vyvrcholil i černovlásek do útrob svého milence. Před očima mu vybuchl v tu chvíli celý vesmír a on vysíleně se svalil na postel vedle svého milence.
"Miluji tě, Naruto," přitáhl si blonďáčka k sobě blíž a políbil jej do vlasů. Oba v pevném objetí usnuli. Byli šťastní, že mají sami sebe a nikoho jiného k životu nepotřebovali.

+ + +

"Sasuke! Pohnít!" táhnul ho za rukáv blonďatý mladík. Usmíval se a něco plánoval.
"Kam mě to táhneš?" nechápal Sasuke.
"Uvidíš," usmál se blonďáček, "věř mi," mrknul na něho.
"Jako bych tohle už někdy slyšel," zabrblal Sasuke. Měl pravdu, něco podobného řekla Sakura, když jej táhla na pouť. Černovlásek měl podivné podezření, kam ho blonďáček táhne.
Po chvíli svižnější chůze dorazili k velké bráně, která hlásala "Vítá vás pouť". Sasukemu se při tom pohledu vzpomněl na jejich první setkání.
"Naruto," mával na něj strážník od brány.
"Iruko," zamval mu nazpět blonďáček a široce se usmíval.
"Rád tě vidím, řekl strážník, "už zase?" zasmál se když pohledem spočinul na černovlasém mladíkovi. "Tak běžte," poplácal je po ramenou a bez koupeného lístku je pustil dovnitř.
"Tady jsem ti kdysi dal tento řetízek," vytáhnul stříbrný řetízek s malým ruským kolem, "a teď ti ho dávám znovu," usmíval se modroočko. Připnul černovláskovi jej na krk.
"A já tentokrát pro tebe taky něco mám," usmál se šibalsky a z kapsy vytáhl malou krabičku. Položil jí blonďáčkovi do dlaně. Ten jí otevřel. V krabičce se třpytil stříbrný řetízek se "psí známkou", kde bylo napsané "Navěky s láskou Sasuke"
"Sasuke…" vydechl překvapeně blonďáček. "Ten je úžasný," očička mu zazářila štěstím a radostí.
"Stejně jako ty," připnul mu řetízek na krk a vášnivě jej políbil černovlásek.

A ještě obrázek z jejich dětství ♥
 

27 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Blacky | 14. října 2011 v 14:15 | Reagovat

Naprostá nádhera. Něco tak skvělého umíš vytvořit snad jen ty. x)

2 Muff* | Web | 15. října 2011 v 19:43 | Reagovat

Ten konec... bože to byla krásná dvojrázovka :D klaním se

3 Hanako | Web | 16. října 2011 v 2:11 | Reagovat

Moc povedený .. :)
Jen ty vztahy se Sakurou by se mohly krapet omezit :D

4 Saruki | 17. října 2011 v 18:53 | Reagovat

ňyááá, to byla paráda! ^.^
Musím souhlasit s Han, Sakuru bys tu a tam někde opomenout mohla :D

5 terkic | Web | 18. října 2011 v 20:07 | Reagovat

hezká oddechová povídka:-)

6 nova | E-mail | Web | 21. října 2011 v 20:47 | Reagovat

moc krásný :-)

7 Yuki | 11. listopadu 2011 v 22:20 | Reagovat

Kyaa ! úžasná povídka :) na konci mi ukápla slza ..dojetím :') jen tak dál :) máš talent :) :-)

8 Eclair | Web | 15. listopadu 2011 v 22:59 | Reagovat

to byla ale pěkná povídka ;-) a ten obrázek je taky pěkný ;-)

9 yumari | E-mail | Web | 14. prosince 2011 v 22:37 | Reagovat

no nemam slov ja placeem tak pekne to bolo uplne ma to dojalo suupeer :D

10 JeanneDean | E-mail | Web | 25. března 2012 v 1:25 | Reagovat

I had a dream to begin my own company, however I did not have got enough amount of cash to do this. Thank goodness my mate said to utilize the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/business-loans">business loans</a>. Therefore I received the car loan and realized my desire.

11 Love | 19. listopadu 2012 v 17:28 | Reagovat

oh,super!

12 Nika | 18. září 2013 v 18:26 | Reagovat

Krásnééé! ^^

13 kiki riki | 27. května 2014 v 18:48 | Reagovat

Úžasná povídka:D:'33♥ ták kawaii♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama