BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Nepamatuji si tě

3. prosince 2011 v 0:01 | Amaya |  Hanako jednorázovky
Kratší jednorázovka ze sbírky Hanako ^_^
Doufám, že se vám bude líbit, ptže mě se mooc líbí ^^
A pár? Zjistíte sami :*


Zrzavovlasý mladík otevřel své krásně zelené oči a porozhlédnul se po okolí. Byl v nějakém neznámém pokoji. Všude okolo drahý nábytek, bohaté obrazy a postel byla velikých rozměru. Zaregistroval okolo sebe pohyb. Pootočil tedy hlavou a spatřil černovlasého staršího muže, jak klidně oddechuje zavrtán do peřin.
První reakce Kazukiho byla zděšení. Nikdy tu nebyl, neznal to tu a ještě ke všemu ten muž ležící vedle něj. Nezná ho, ale jako by mu něco říkalo, že už ho viděl. Když v tom se začal černovlasý probouzet, jakmile zpozoroval, že na něj Kazuki kouká, přitáhl si ho do náruče a spokojeně mu zavrtal svůj obličej do jamky mezi krkem a ramenem.
"Jak ses vyspal Kazuki?" zeptal se a nasál jeho lahodnou vůni. Kazuki úplně nevnímajíc pozoroval druhého muže se strachem v očích.
"Kdo jste?" zeptal se a byl oslyšet, že se mu klepal hlas. Černovlasý vzhlédl překvapeně a pustil zrzavovláska.
"Děláš si ze mě legraci, že? To jsem přece já, Osamu, tvůj milenec. Nepraštil ses náhodou do hlavy?" zeptal se ho Osamu a položil mu dlaň na čelo. Kazuki sebou trhl a jeho ruku mu sundal. Celý rozklepaný se sebral z postele - nevnímajíc, že je nahý - a utíkal pryč.
Naštěstí našel koupelnu, kde se zamkl. Jak zjistil, celý tento dům je opravdu honosný. Ten Osamu musí být veliký pracháč, že si tohle všechno může dovolit.
Ozvalo se zaklepání. Kazuki se schoulil do klubíčka a vyčkával, co se bude dít dál. Bál se, nevěděl kde je nebo proč tu je. To bylo nejhorší.
"Kazuki, prosím otevři. Já ti nechci ublížit," mluvil tiše Osamu. "To bych si nikdy nedovil. Na to tě až příliš miluji." Víc už neřekl, bylo slyšet jen další ťukání. Kazuki se tedy osmělil a odemkl dveře. Dovnitř ihned vešel černovlásek a podíval se na zrzka. Přiklekl si k němu a pomalu ho zatáhl do náručí. Sledoval každou reakci jeho těla a byl velmi opatrný. Neděl, proč si on nic nepamatuje, ale nechtěl ho vyděsit víc než byl.
"Proč? Nic si nepamatuju, neznám tě. Neznám nic z toho co tu je, tak proč jsem tady?" ptal se s brekem zrzavovlasý a ještě víc se tiskl na černovláska.
"To nevím, ale věřím ti, že si nic nepamatuješ, protože Kazuki, kterého znám je pořád usměvavý a miluje mě." Usmál se na něj Osamu a dál ho hladil rukou po zádech.
+ + +
Trvalo dlouho než si Kazuki zvykl na svůj život. Nejprve všechno pletl, nevěděl co a jak a bál se jakéhokoliv styku s černovlasým kromě obětí. Osamu z toho býval smutný a nevrlý. Pamatoval, že každý den se dali minimálně pět polibků. Když vstali, když Kazuki odcházel do školy, když přišel, když si přáli dobrou chuť k večeři, a když šli spát. Jenže teď jakýkoliv pokus o polibek byl zmařen. Nechtěl zmiňoval milování, to by si zavařil ještě víc.
Jeden den, ale Kazuki Osamu překvapil. Když přišel ze školy, tak místo toho, aby zaplul do pokoje, ho dlouze políbil. Chudák černovlásek z toho byl vykolejený, ale po počátečním šoku se zapojil. Pořádně ho objal a tím ho natlačil ještě víc na sebe.
"Co ta změna?" zeptal se Osamu, poté co se od sebe oddálili.
"Už mě přestalo bavit koukat na tebe, jak si skleslý. A taky k tobě začínám něco cítit," zčervenal a pohledem sledoval svoje nohy. Černovlásek mu chytl bradu, aby na něj pohlédl.
"Opravdu? Tak to jsem moc rád!" Usmál se na něj a chytl ho do náruče. Odnesl ho k nim do ložnice, kde ho poté položil do peřin.
"A když už jsme u těch pokroků, mohl by ses se mnou dnes milovat? Pokud nejsi připravený, pochopím to. Jen mi prosím řekni."
Kazuki přemýšlel. Téhle otázky se bál, věděl, že jednou přijde, ale netušil, že takhle brzo. Chvíli se rozhodoval jestli mu to má dovolit nebo ne. Zvykl si na něj, měl ho i rád, nebo ho dokonce i miloval. Zhluboka se nadechl a pohlédl do černých očí.
"Ano," zazněla z jeho úst krátká odpověď. Osamu byl nadšen, opět se bude milovat se svým drahým, jak dlouho se na to těšil.
"Děkuji, neboj, slibuji, že budu jemný a nebudu na tebe spěchat," přislíbil a pomalu mu začal sundávat kravatu se školní košilí. Pohlédl na jemně vypracovanou hruď a pousmál se. Jazykem vyhledal ústa zrzka a začal ho líbat. Dobýval se jazykem dovnitř, a taky se mu to za chvíli povedlo. Kazuki vzrušeně vzdychl, to bylo pro černovláska dobré znamení.
Přemístil se na jeho krk, kde zanechal cucflek a přesunul se dál dolů. Zkoumal jazykem a rukou jeho bradavky a dal si opravdu záležet, aby se mu to líbilo. Obvykle býval totiž tvrdější, ale slíbil, že bude jemný, tak to dodrží.
Jezdil tam i zpět a poslouchal Kazukiho steny. To v něm vyvolávalo vlnu vzrušení, a tak přešel k dalšímu kousku oblečení, které obratně sundal. Nyní před ním ležel zrzek jen v boxerkách. Cítil v kalhotách, že jsou mu těsné a podle boxerek, které měl Kazuki pořád na sobě, bylo vidět, že je také vzrušený.
Osamu si sundal svoje černé tričko a rifle, aby to bylo vyrovnané. Poté si lehl a zrzka vytáhl do sedu.
"Zkus to teď ty," usmál se na něj. Měl rád, když se jeho milenec zapojuje, ale jelikož předtím Kazuki moc nereagoval, vyřešil to jinak. Zrzavovlasý pomalu přejížděl rozklepanými prsty po zvedající se hrudi. Připadalo mu to povědomé, začal se pohybovat rukou rychleji a na jiná místa. Připojil i jazyk, a pak jen poslouchal steny, vycházející z černovláskových úst.
Bavilo ho to, ale černovlasý už měl pořádnou bouli a chtěl se ujat vedení. Překulil se nad něj a roztomile se usmál.
"Teď zas já." Sundal Kazikimu boxerky a pohlédl na jeho úd, který se tyčil se do výšky. Vzal ho do úst a začal ho zpracovávat. Zrzavovláskovy steny se rozléhali všude. Poté se prohl a vyvrcholil černovlasému do úst. Zhluboka oddychoval a cítil se příjemně.
"Prosím teď se uvolni, nechci, aby tě to bolelo." Kazuki tedy poslechl a snažil se co nejvíce uvolnit. Osamu odněkud vytáhl tubu a dal si trochu na prst. Poté mu roztáhl nohy a prstem mu začal vnikat do jeho dírky.
Zrzavovlásek nejprve sykl bolestí, ale poté se jím rozlila touha. Pohyboval se proti prstu a ani nezpozoroval, že už v něm jsou tři prsty.
Když Osamu uznal, že je Kazuki už připravený, vytáhl z něj prsty a opět hmátl po tubě. Vymáčkl si trochu víc na ruku a poté si jí potřel svůj úd. Trochu si zrzka nadzvedl a začal do něj pomalu vnikat. Bystře pozoroval jeho obličej, a když zpozoroval bolest, na chvíli přestal. Když byl v něm celý, opět čekal, až si na něj zvykne.
Kazukiho tvář byla uvolněná, a tak Osamu začal přirážet. Nejprve pomalu, a poté přidával na rychlosti. Chytil zrzkův penis a začal s ním pohybovat stejnou rychlostí, jako přirážel. Kazuki vyvrcholil a chvíli na to do něj vyvrcholil i Osamu. Poté z něj vystoupil a svalil se na něj.
"Bylo to nádherné," konstatoval Osamu a zářivě se při tom usmíval.
"Jo to jo," zamumlal potichu zrzek. Černovlásek na něj podíval a neskryl svůj krásný úsměv.
"Neříkej, že se to ti nelíbilo!" naoko se urazil a odkulil se od něj zády k němu. Chvíli na to ležel v jeho náručí opečováván v podobě vískání vlasů od Kazukiho.
"Líbilo, jen nedokážu pochopit, jak jsem na tohle vše mohl jen tak zapomenout," uvažoval.
"Už to dál neřeš. Jsem tu s tebou a to je hlavní. Tak už se na mě usměj," zaškemral Osamu a nahodil štěněčí úsměv.
"Někdy se mi zdá, že jsi v chování mladší než já," ušklíbl se na něj Kazuki a vyplázl jazyk.
"To se ještě uvidí."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nova | E-mail | Web | 3. prosince 2011 v 0:30 | Reagovat

mně se taky moc líbí je nááááááááádherná :-)  :-)  :-)  :-)

2 Blacky | 3. prosince 2011 v 10:36 | Reagovat

Jsen uchvácena. Naprosto dokonalá práce x)

3 petratetra | 29. ledna 2012 v 23:18 | Reagovat

nádhera :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama