BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Rai a Shou | 5. díl

28. února 2012 v 16:02 | Amaya |  Rai a Shou
Tak další díleček ^^
nechte si čvachtat :PZívnul jsem. "Nepůjdeme už spát?" zeptal se mě Rai. Přikývl jsem a zahrabal se pod prostěradlo. Moc dlouho jsem pod nim nevydržel, skoro hned jsem ho odkopal pryč, bylo mi pod ním strašné horko.
"Tak dobrou, Raii!" "Dobrou Shou," a Rai zhasnul světla.
Už jsem nevnímal, když jsem ucítil něco divného. Něco jako polibky na těle. Ale to nedávalo smysl. Otočil jsem se na druhý bok a chvilku se nic nedělo. Jenomže pak jsem to ucítil zase. Nebyl jsem natolik vzhůru, abych si plně uvědomoval, co se děje, ale věděl jsem, že se mě někdo dotýká. Bylo mi to i celkem příjemné.
Šlo se spát, mně se teda spát nechtělo, ale Shou byl evidentně ospalí. Zhasnu světlo a koukám do tmy. Prostě to nevydržím a otočím hlavu na spolunocležníka vedle sebe. On je vážně jak šroubovák když se sním točí. Triko se mu vyhrnulo až pod krk jak se kroutil. Po chvíli už pravidelně oddychoval a byl v klidu. Jeho tělo bylo vyhublé, ale krásné. Ještě víc než jsem si představoval. Mmmm.. Přiblížím se ještě trochu blíž abych lépe viděl. Jeho vůně byla zajímavá.
Nečekaně jsem ho políbil na bříško. Ale přece, jeden polibek nemůže nic zkazit, když spí. Další polibek na bříško, a další,další..
Nedokázal jsem se ovládat. I když mozek na mne řval ať toho nechám, že to není správné. Odtrhnu se od něj a vyjeveně koukám. To přece nejde! Tohle nemůžu. Najednou se Shou otočil. Vůbec jsem se nehnul natož abych dýchal. Bál jsem se že jsem ho probudil, naštěstí spí dál jako když ho bacíš po hlavě papiňákem.
Řeknu si že už ne! Už se ho ani nedotknu. Bohužel, nejde to vydržet. Mé oči si všimli jeho bradavek, tak to je špatný.
Můj nos šimrá pravou bradavku a poté se k ní přisají mé rty, druhé se věnuje má ruka. Shou ze spánku vzdychne. To mě povzbudí ještě víc. Rty se přesunou na jeho rty. Nejdříve je ochutnávám jazykem, jejich tvar a chuť. Fantastický! Bez váhání se na ně přisaju. Užívám si ten polibek naplno. Čekal jsem na něj tak dlouho! Dobře, tak moc dlouho ne. Ale i tak.
Tělo pode mnou se zavrtí. Průser? Otevřu oči, ve Shouovo očí jde vyčíst zděšení. Odtrhnu se od něj jen o pár milimetrů. "Promiň mi to Shou, ale už od toho letadla jsi mne děsně přitahoval, nemůžu ti odolat. Ale neboj, bude se ti to líbit." zamumlám, aniž bych čekal na jeho reakci.
"Rai! Pusť...." umlčím ho polibkem.
Ležel na mě celou svou vahou. Byl jen kousek ode mě. I ve tmě byly vidět jeho světle modré, jakoby chladně mrazivé oči, jak se na mě dívaly. Koukal se na mě a v očích měl velký chtíč a vášeň. Říkal něco o tom, že jsem se mu líbil už od letadla a že se mi to bude líbit. "Rai! Pusť-" nemohl jsem doříct větu. Přisál se mi na rty a nechtěl se pustit.
Ruce jsem měl pod jeho hrudníkem, začal jsem jimi šmejdit sem a tam, abych je dostal ven, ale omylem jsem zavadil o jeho bradavky. Cítil jsem, jak jeho bradavky okamžitě ztuhly. Ihned jsem se přestal úplně pohybovat. Toho využil a do polibku zapojil i jazyk.
Kdyby to nebyl kluk, kterého sotva znám a nebyl by to můj potenciální nový nejlepší kamarád, možná by se mi to i líbilo. Ale nechtěl jsem, aby se tohle stalo. Vždyť jsme se sotva znali!
Trochu jsem ho kousl, ne moc, ale dost, aby ucukl hlavou dozadu. Já uhnul hlavou do strany. "Nech toho! Proč to děláš?" Rai oblízl své rty. "Vždyť jsem ti to už říkal! Mimochodem, chutnáš sladce," znovu mě políbil, tentokrát ale nezapojil jazyk. Nesnažil jsem se mu pomáhat, ležel jsem jako dřevo prolezlé stonožkami na veliké hoře uprostřed sněhové vánice.
.Rai kroužil rukou pod svým tělem po mojí bradavce. Poté ji začal různě mačkat a dráždit. A já věděl, že s ním chci zůstat kamarád, začal jsem se bránit.
Byl to divoch, bránil se zuby nehty. Jindy bych toho nechal, ale... Já nemohl. Mozek se přesunul kompletně do mého rozkroku. Pořád se bránil, to mě vzrušilo ještě víc! Ale potřeboval jsem ho nějak uklidnit. Líbal jsem ho na rty a rukou jsem rejdil čím dál tím níž k jeho rozkroku.
Chytl jsem ho za jeho úd a tělo pode mnou okamžitě ztuhlo. Rty jsem přesunul k jeho oušku "Neříkej, že když udělám tohle," párkrát jsem po jeho penisu přejel celou dlaní "že se ti to nelíbí." skousl jsem mu jemně ušní lalůček. Zarytě zakroutil hlavou že nesouhlasí.
Rukou jsem stále tvaroval jeho chloubu, která se zvětšovala. Když jsem pohlídl na Shoua kousal si ret "Miláčku, vždyť si rozdrásáš celý ret. A to by byla škoda." Začal jsem jemně ukusovat, sát, olizovat jeho bradavku, druhá ruka škádlila druhou. Nikdo tohle nemohl vydržet dlouho. Pro mé uši zazněl ten nejhezčí zvuk v této chvíli. Potichounku zasténal. To mě povzbudilo. Stáhl jsem mu trenky a s potěšením jsem okukoval jeho penis.Na jeho tvář - i v té tmě jsem viděl - naběhl ruměnec.
Špičku jeho penisu jsem ulízl a poté pohltil do svých úst. Shou se prohnul v kříži a slastně zavzdychal. Udával jsem si své tempo. Jednou velice pomalu - což se mu vůbec nelíbilo - nebo rychle. Rukou jsem mnul jeho koule. Trápil jsem ho. Tohle byla má oblíbená technika, abych ve svých milencích našel vášeň a touhu .
I když jsem stále moc nechtěl, bylo to tak vzrušující a příjemné. Rai byl u mého rozkroku a dráždil mě. Ne, on mě přímo mučil. Chvilku pohyboval hlavou rychle, chvilku strašně pomaloučku. Myslel jsem, že to nevydržím. A taky že ne, vyvrcholil jsem s malým výkřikem, co připomínal spíš hodně hlasitý sten, Raiovi do úst. On všecko spolykal a ještě dodatečně dolízal. Slízal i ty nejposlednější zbytečky.
Chtěl jsem mu to oplatit, ale on mě nenechal se ani zvednout, otočil mě na břicho a zastrčil mi do zadečku prst. Trošku jsem se táhnul, na tohle jsem opravdu nebyl zvyklý. Vlastně to bylo poprvé. Chvilku mi ho tam nechal, ale opravdu jen kraťoučkou chvíli, a pak začal pomalu jezdit sem a tam. Poté přidal i další prst. Zase to byl menší tlak, ale byl hodný a chvilku mě nechal si zvyknout. Nakonec mi tam zastrčil tři prsty. S těmi si dal nejmenší práci a vytáhl je. Bylo vidět, že je nedočkavý. A já byl vlastně taky. Načapal jsem se, že jsem čas od času Raiovi pomáhal zadečkem proti prstům. Líbilo se mi to. Bylo mi to příjemné. Chtěl jsem to. Chtěl jsem ho. Nemohl jsem se dočkat, až do mě Rai pronikne. Jenomže ta chvíle byla nekonečná.
"Hele Shou?" zeptal se trochu rozechvělým hlasem. "Chceš to? Opravdu to chceš i ty?" zněl bojácně. Já se trochu uchychtnul a kdyby mi viděl do tváře, uviděl by, že jsem se trošku začervenal. "Em jo, chci!" a vzápětí jsem slyšel, jak si oddechl. Ani ne vteřinku potom jsem ucítil tlak ve svém zadečku.
Okamžitě aniž bych ho varoval jsem mu strčil do jeho úchvatného, pěkně tvarovaného zadečku prst. Trochu se stáhl, což jsem očekával. Prstem jsem pohnul a trochu se šťoural. Poté jsem přidal další, chvíli jsem počkal a začal ho roztahovat. Netrpělivě jsem přidal i třetí prst, přece jen je to jeho poprvé, tak ať ho to tolik nebolí. Pohyboval jsem prsty a Shou se proti nim i pohyboval. To jsem opravdu nečekal. Nedočkavě jsem prsty vytáhl a chtěl do něho okamžitě vstoupit, ale nechtěl jsem být už takový násilník.
"Hele Shou? Chceš to? Opravdu to chceš i ty?" snažil jsem se znít bojácně. Trochu se zavrtěl a uslyšel jsem v to co jsem doufal. "Em jo, chci!" křiknul potichu. Bál jsem se, že mě odmítne. Že po tom kouření nebude chtít. Ale chtěl! To byl jackpot. Penis jsem si nasměroval k jeho dírce, chvilku jsem kolem ní kroužil a hned do něho vstoupil. Všechna vášeň světa do mne vstoupila. Připadal jsem si jako v euforii a extázi najednou. Cítit kolem svého penisu jeho osobní teplo. Slast.
Po chvilce se proti mně pohnul, to bylo znamení . Začal jsem pomaličku přirážet, z úst mi unikl sten.
Shou se začal proti mně zase pohybovat. Měl jsem snad přidat? Zkusil jsem přidat na tempu přirážení, byl to ještě hlubší pocit, ale bral jsem ohledy na toho modrovláska. Ten však byl velice náruživí. Jeho penis byl opět v pozoru, chytl jsem ho do své ruky a pohyboval jsem ve stejným tempu přirážení.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Macík | Web | 28. února 2012 v 17:02 | Reagovat

Dokonalé,luxusní,rchle další..:)

2 Blacky | 28. února 2012 v 20:27 | Reagovat

Další díl opět nezklamal. Konečně ,,TA" chvíle ^^

3 Xiss | 22. dubna 2012 v 2:06 | Reagovat

Tahle kapitolovka je úžasná, zvlášť tenhle díl mám moc ráda... a jak se mu brání! :) Už by to chtělo tu druhou řadu! Jinak celej blog moc fajn, tak jen piště, piště, děvčátka :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama