BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Ach ty děvky

1. dubna 2012 v 15:33 | Amaya |  Yaoi/shounen-ai povídky
Ach ty děvky
Gratulujte nám! Konečně jsem se dokopali se Saruki napsat nějakou povídku a že nám to trvalo (no mě spíš trvalo jí dopsat, :D ale co už :D)
Upozornění: HARD YAOI, mučení, svažování, horký vosk atd! Nic pro něžné povahy! Toto není apríl, toto upozornění! :D

Růžová: Amaya
zbytek SarukiVěnoval jsem jí poslední opovrhující pohled, který jsem ze sebe dostal z posledních sil. Otočil se na patě a nechal ji tam stát samotnou, tak jak si zasloužila. Tenhle krátký okamžik, který obsahoval pár gest a rozhodnutí mě stálo tolik energie, tolik emocí, které mi rvaly srdce na malé kousíčky. Měl jsem co dočinění s tím, abych udržel slzy tam, kde by být měly. Kdyby alespoň pršelo, ale on byl krásný sluneční den. Smůla.
"Děvka!" ozvalo se mi v hlavě. Nechápajíc jsem se zastavil "Je to děvka, pro ni je zbytečné uronit byť jen jednu slzu." Ozvalo se znovu mé svědomí a uvědomil jsem si, že má obrovskou pravdu.

Ale udělala to schválně? Přece jen, byli jsme spolu tak dlouho, takovou dobu jsme spolu byli. Pět let je přece hodně času, abychom na sobě zjistili, co nám vadí a co ne, měli jsme dost času si to vyříkat a popřípadě je změnit.
"Byla děvkou už na začátku, než jsi jí poznal, vždyť to víš," ozvalo se znovu mé svědomí a já musel pevně stisknout zuby, abych sám sobě něco neřekl. Ale byla to pravda. Než jsem jí poznal, než jsem jí našel, tu pravou, dokonalou holku, lezla z postele do postele každému klukovi, aby si trochu vydělala, jelikož její rodina byla na mizině a já jí z toho dostal.
Zastavil jsem se. Mé oči zabloudili k modrému nebi, na kterém plulo jen pár bílých obláčků.

Sluneční paprsky mě začaly oslepovat, přimhouřil jsem oči a dál koukal nahoru. Vybavil se mi její obličej, krásný, bez chybičky s dokonalým úsměvem, kterým jsem tak miloval… Donutil jsem se pohnout z místa na další. Dostal jsem jí ze svrabu a špíny a ona se mi odvděčí tím, že se vyspí s prvním chlapem, který jí přeběhl přes cestu, když se dostala na vrchol. Pochopitelně mojí zásluhou. V mém nitru se kupil vztek, který se míchal s bolestí. Začínal jsem jí opovrhovat, ale zároveň ji stále miloval. Nakopl jsem kamínek, který ležel na chodníku, ale moc se mi neulevilo. Šel jsem slepě bez cíle, míjel jsem ulice, mezi lidmi jsem proplouval jako neviditelný duch a usadil se v prvním baru, kde jsem v další vteřině popíjel pivo. No a, že je teprve odpoledne.

Pohrával jsem si se sklenicí od piva, která byla překvapivě prázdná.
"Ještě jedno," pokynul jsem barmanovi a dál se utápěl na dně té sklenice. Dostal jsem jí navrchol, dal jsem jí slávu, peníze, lásku, všechno po čem toužila. Milovala tanec - zaplatil jsem jí drahé kurzy a když jsem viděl, že má talent a nejenom se kroutit okolo tyče, posílala jsem jí na konkurzy, bral na taneční soutěže a když se chytla jako tanečnice a choreografka tak byla nejvíc spokojená a její sen se splnil.
Chtěla cestovat - za těch 5 let jsme objeli snad celou planetu, milovala dárky, překvapení a krásné básničky - zahrnoval jsem jí kyticemi, kupoval jí drahé dárky, psal zamilované básničky kde jsem vždy nechal kus svého srdce.
A ona? Po tomhle všem co jsem pro ní udělal, narval do ní strašně moc peněz, skočí po prvním krásném chlapovi, co se jí dvoří víc než já a vyspí se s ním?
"Celou dobu říkám, že je to děvka," ozvalo se svědomí. Měl jsem chuť ho okřiknout, že jsem si toho vědom, ale asi by se na mě koukali jako na blázna.

Svědomí bylo už otravné, nemuselo mi to pořád připomínat. Měl jsem na výběr, buď ho budu ignorovat a utápět se ve své zoufalé náladě, nebo se zpiju - třebaže i do němoty ignorující všechny pocity, krom nevolnosti od žaludku.
Napil jsem se z orosené sklenice a porozhlídl se po baru. Začínalo sem chodit čím dál tím víc lidí, sexy oblečené dívky, odhalující především své přednosti, odhodlané se opít a sbalit nějaké borce a možná zažít i pořádně vášnivou noc. Když jsem po pár hodinách viděl, jak se některé dívky plazí navzájem po sobě, tak jsem se přesvědčil, že dnešní generace dívek je zkažená a vystačí si i samy, klidně před zraky všech přítomných na gauči v rohu celé místnosti. "Tak která se ti líbí?" zeptal se hlas, který mě vyrušil z mého zhnusení. Vedle mě seděl kluk, zhruba ve stejném věku. "Žádná," odpověděl jsem a on nechápavě podzvedl obočí. "Neříkej, že nechceš žádnou zkusit," zasmál se, cinknul svou sklenicí o mou a napil se.

Podivil jsem se nad jeho chováním, ale neřešil jsem to. Měl jsem už poměrně upito.
"Hele, zahrajeme si hru "cesta do lesa a zpátky" samozřejmě je to chlastací hra jak jinak a na tobě vidím, že se dneska chceš ztřískat do němoty." usmál se kluk vedle mě.
"A jak se to hraje?" zajímal jsem se. Když už se ztřískat do němoty, tak aspoň s trochou srandy, když se naskytla.
"Do piva se budou přilívat panáky zelené a ty to budeš stále upíjet, až bude převládat zelená, začne se zpátky míchat pivo, ale to myslím, že budeme oba v lese, ale z něj se nedostaneme," znovu se zasmál kluk a objednal dva panáky zelené.
"Proč ne, jdeme na to," přiťuknul jsem si s ním tím panákem zelené a nalil jej do trochu upitého piva. Pěkně se prolínalo s tou zlatavou tekutinou v půllitrové sklenici. Objednali jsme rovnou dalších šest panáků, abychom se moc nezdržovali a u toho jsme pozorovali dívky, co se v rohovém boxu vášnivě líbali a sahali si pod trička.

"Vsadím se, že ta bruneta bude mít tričko jako první dole," řekl kluk a se zájmem se napil. Když jsem se na ty dvě podíval, usmál jsem se a protestoval: "Pleteš se. Ta blondýna ho bude mít dole první. Se na ně pořádně podívej. Copak se v holkách nevyznáš?" rejpnul jsem si při poslední otázce.
"Vsadíme se!" křikl kluk a zároveň si odfrkl.
"Ok, o co?"
"Mhh, to ještě nevím. Prostě si pak řekneme," na to jsme se oba napili.
Další půl hodina spočívala v topení se v alkoholovém opojení. Žaludek jsem pořád necítil a bolest u srdce se každou sklenicí piva, panákem a všem možným otupovala. Po chvilce jsme zaslechli pár mužských hlasů ječících nadšením, podívali jsme se tím směrem a všichni jsme se dívali na ty dvě divošky v rohu. Blondýna byla už jen ve spodním prádle a smála se od ucha k uchu snažící se brunetce vysvlíknout tričko. Když se jí to povedlo, zahodila ho nemotorně do místnosti a ztratilo se v nenávratnu, povalila ji na gauč a vášnivě jí líbala a šahala na prsa… V tom se nám výhled zastínil zády dalších zvědavých chlapů. "Viděls? Říkal jsem to. Vyhrál jsem!" zasmál jsem se na kluka.

"No tak jsem se sekl, sorry brácho," zazubil se kluk.
"Takže, co bude moje výhra?" ušklíbl jsem se. Hlava se mi silně motala a já si pomalu ale jistě šlapal po jazyku.
"Já," řekl mladík a zazubil se.
"Co ty?" nechápal jsem. Asi jsem byl vážně opilý, když jsem nechápal co tím myslí.
"Já jsem tvoje výhra," zubil se dál. Ani ni nepřišlo najednou úchylný, že seděl těsně vedle mě, ruku měl na mém stehně a cestu si razil k mému rozkroku. Škytl jsem pod vlivem alkoholu. "Dnešní noc bude geniální, uvidíš," zašeptal a stiskl můj rozkrok. Tiše jsem zasténal. No co, když už jsem namaděru, udělám nějakou blbost. Když ona se může kurvit tak já taky.
Najednou mi tak nějak bylo jedno, že nenávidím gaye a že s jedním klukem přemýšlím, co s ním budu dělat v nadcházejících hodinách. Nohy se mi při chůzi pletli, podpírali jsem se navzájem a hlasitě se smáli. Ani nevím, jak se ten kluk jmenoval, ale bylo mi to celkem i jedno.
Bydlel pár bloků od baru. Asi deset minut jsme zápasili s klíčkem a klíčovou dírkou. Ta mrcha stále vyhrávala, nemohli jsme se do ní ani jeden trefit, ale nakonec jsme jí porazili. Se smíchem jsme vpadli do bytu jako velká voda s tím přesvědčením, že jsme se snažili dělat co nejmenší hluk. Byl jsem rád, že jsem si vůbec sundal boty a pleskl jsem sebou na koberec v obýváku, kam jsem stačil dolézt po čtyřech.

Ležel jsem na zádech a civěl do stropu, svět semnou tak trošku točil, ale špatně mi nebylo.
"Co kdyby jsme si hráli?" usmál se škodolibě kluk, nechápavě jsem se na něj kouknul, když jsem se posadil a než jsem se nedál, tak mi zavázal oči. "Hej, co to děláš?" ptal jsem se vysmátě. Povalil mě na zem a strhal oblečení. Ruce mi zvedl nad hlavu a spoutal. Nehybně a nechápajíc co se bude dít tam ležel. "Teď budeš moje oběť," zašeptal kluk do tmy a já se docela i těšil, co mě čeká.
Sedl si na mě a chytl mírně pod krkem, chvíli mi dýchal do ucha a pak olízl ušní lalůček, který pak i jemně skousl. Tělem se mi pomalu rozlévalo vzrušení. Od ucha se přesunul k mému klínu, kde rukou zpracovával penis, který pak olízl a vrátil se nahoru pro polibek. Trošku víc mě přiškrtil a já zalapal po dávce vzduchu. Jednou rukou si pohrával s bradavkou a druhou zpracovával můj penis. Když už jsem se začínal klepat návalem obrovského vzrušení, tak přestal. "Ne, ještě se nesmíš udělat," zašeptal mi do ucha, do kterého následně opět kousl.

"Zlobíš, skrčku," zachrčel jsem vzrušeně ač jsem nevěděl, kde se zrovna nachází, protože přes zavázané oči jsem toho moc neviděl.
"Já vím, a bude to ještě lepší," ozvalo se jako kdyby z dálky, což mě celkem zmátlo. Najednou jsem na svém těle ucítil váhu jeho těla a poté jsem vykřikl bolestí, protože mi něco rozžhaveného kapalo na tělo - dalo se předpokládat, že to byl vosk ze svíčky.
"Tak se mi líbíš," zatáhl mě za vlasy a dýchnul mi do tváře. Nejspíš kouřil, protože z něho táhla cigareta. "Když kňučíš, jak pes," zavrčel a olízl mi ucho. Najednou mě surově zvedl za vlasy ze země, přirazil ke zdi, ruce mi do něčeho zaháknul, takže jsem je měl nad hlavou pořád spoutané a ozvala se tupá rána na mých zádech. A druhá, a třetí. Bičoval mě.
Skučel jsem, kroutil se bolestí, cítil jsme, jak mi po holém zadku stékají kapičky krve, ale nějak mě to ... rajcovalo?! Ano, dělalo mi to strašně dobře.
"Přidej, nešetři mě, jsem zlobivý kluk!" zakřičel jsem mezi jednotlivými švihy na svého trápitele.
"Takovou radost ti neudělám." odhákl mě ruce, švihl se mnou o zem, takže jsem ležel na břiše a do ran na zádech mi začal sypat sůl. To štípalo jako prase. Ale pořád se to dalo vydržet.

I když jsem pořád na zádech cítil štiplavou bolest, dalo se to ignorovat, když mě zase zvedl a švihl semnou o stůl. Stál jsem s roztaženýma nohama a hlavu s trupem jsem měl na desce stolu. Evidentně vzal znovu svíčku a vosk mi kapal na půlky, nadechoval jsem se, abych mohl zařvat, ale on mi rukou přikryl ústa. "Ne! Nesmíš křičet," a dal ruku na stranu. Stále kapal se svíčkou a já poslušně nevydal ani hlásku. Místo toho jsem se kousal do rtu, který už byl celý pokousaný, protože jsem na jazyku cítil kovovou chuť krve.
Kapající vosk najednou ustal, chtěl jsem nohy stáhnout k sobě a otočit se, ale on mi v tom zabránil. Ze zadu mě chytl za krk a přirazil zpět na stůl, až to zadunělo. Roztáhl mi půlky a s něčím kroužil kolem mé dírky. Jednu ruku dal pryč a slyšel jsem mlaskání a ta věc co s ní kroužil se vzdálila. Za moment, když se ruka vrátila zpět na mou půlku se i ta věc vrátila k dírce, akorát že ta věc byla jak kdyby mokrá. Když se s tou věcí snažil probojovat dovnitř do mé zadnice, tak mi došlo, že to je zřejmě jeho penis. Jenže zděšením se mi zadek kompletně stáhnul a jeho průboj se svěračem byl velice bolestiví - pro mě.

Jedním prudkým pohybem do mě vstoupil a já bolestně zařval i přes jeho ruku, kterou mi pohotově přiložil k ústům. Ani chvíli nepočkal a začal do mě bolestně pro mě, přirážet. Bral si mě náruživě, dravě, jak kdyby neměl sex nejmíň rok, jak kdyby měl největší absťák na světě.
Držel mi ústa abych nemohl křičet, po tvářích se mi kutálely slzy bolestí a nadával jsem si, kam jsem to zase vlezl. Najednou ze mě ten alkoholovej opar opadal, jaký to byl šok, když ho do mě narval, bolestně ale narval.
Po chvíli s přirážením přestal. Děkoval jsem bohu, že mě vyslyšel a že už konečně přestal s tím běsněním, ale ne, zakřikl jsem to, chvíli jenom si dal pauzu aby se pořádně nadech, lepící páskou mi přelepil ústa aby mi je nemusel držet rukou a chytil mě za boky a přirážel ještě víc bolestně, že jsem cítil, jak jeho kulky mlaskaj o můj zadek.
Pár přírazů a vystoupil ze mě. Otočil mě na záda, nohy mi přivázal k nohám stolu, takže jsem byl doširoka roztažený a znovu do mě vstoupil. Teď to bylo mnohem horší, předtím jsem mohl zavřít oči nebo koukat na desku stolu, ale on na mě stále křičel: "Otevři ti oči kurva, dívej se na mě, dívej se na mě, jak mi tvoje tělo dělá dobře, kurva dívej se!"
Když se po pár přírazech chýlil k vrcholu, vystoupil ze mě, rychle mě odvázal ruce , donutil mě kleknout si a celého mě do obličeje postříkal. Chutnal hořce, byl hnusný a mě se z něj navalovalo. Zadek mě nepříčetně pálil a cítil jsem, jak mi z něho kape krev.
Ani už nevím, jak jsme se dostali do postele, ale on usnul okamžitě. Spal jak poleno a já využil situace a odešel jsem do kuchyně. No, spíše jsem se tam dokulhal, jak nehorázně mě bolel zadek, který jsem měl celý od krve.
Chvíli jsem v kuchyni jen tak postával opřený o linku a koukajíc na kachličky. Hlavou mi proběhl celý dnešní den a do očí se mi znovu vedraly slzy. Cítil jsem se ponížený dvojnásobně, proto jsem se rozhodl, že udělám něco, co mi konečně pomůže být volný. Popadl jsem nůž a šel do koupelny. Pomalu jsem si sedl na studené kachličky. Sice to bolelo, ale bolest konečníku byla mnohem menší než bolest z ponížení, zlomeného srdce a zničeného štěstí.
Přiložil jsem nůž na své pravé zápěstí, mírně zatlačil a řízl. Po ruce a prstech mi najednou začali stékat pramínky krve a já cítil, jak se mi z těla odplavuje veškerá bolest. Udělal jsem dalších pár "škrábanců" na svém zápěstí a nechával odplavovat veškerou tu bolest. Nevnímal jsem chlad, který se mi tělem rozléval, točící se hlavu a mdloby, které na mě šli. Po chvíli mě ztěžkla víčka a já se propadl do spánku.
Druhý den ráno se mladík v posteli vzbudil a viděl, že je v ní sám, šel se podívat po bytě, kam se jenom oběť schovala. Však zalapal po dechu, když uviděl bezvládné tělo v jeho koupelně v kaluži krve.
 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Saruki^.^ | 1. dubna 2012 v 17:57 | Reagovat

krutě! :D Konečně jsem se dočkala konce a jak do dopadne . Ačkoliv mám na tomhle veledílu svůj podíl. ^^ Budeme muset splácat ještě něco :D

2 arashikyuketsukineko | E-mail | Web | 6. dubna 2012 v 13:13 | Reagovat

Oooopps...Tak to bylo brutální...Dá se k tomu ještě něco říct? Asi ne prostě se mi to líbilo...Líbílo se mi to.

Ps: Možnost přečtení nějakých YAOI povídek na mém blogu: http://arashikyuketsukineko.blog.cz/ O_O  :-D  8-O  :-)

3 OtakuCommunity | Web | 9. dubna 2012 v 15:08 | Reagovat

Zdravíím :) Vymenite ikonku ? (ak ano napíšte do shoutu na mojej stránke a podpište sa adresou vášho blogu)
Čo je OtakuCommunity ? Je to nová stránka pre otaku, a zároveň jediná svojho druhu kde môžete voľne pridavať svoje vlastní články a to poviedky, fanfiction, amv videa, pv videa a rôzne novinky. Môžeš si vytvoriť vlastnu fan skupinu svojho obľubeného anime alebo postavy, nájsť priateľov a omnoho viac ! Zaregistruj sa ešte dnes. :)

4 Shiro | 13. dubna 2012 v 17:53 | Reagovat

Boží...!!!!

5 Omikron | 20. dubna 2012 v 18:35 | Reagovat

Doporučil bych vám pečíst si nějaké FF od Durcenwe, třeba, aby jste pochopili, jak se píše hard yaoi. >zavreneoci.blog.cz< Nechci jí dělat reklamu, ale tohle byla vážně slátanina postrádající logiku..Řekněme.. ze začátku parodie na Pretty woman a na konci parodie na znásilněnín :D :D Neberte to ve zlym, i když...můžete 8-)
Ale hádat se se s vámi vážně nebudu.
Sayo.. :-P

6 Zetsu Akatsuky | E-mail | 20. července 2012 v 3:26 | Reagovat

Heh trošku krutá povídka :D ,ale pecka ! Měla bys napsat ještě něco takového

7 Hikari - san | Web | 13. srpna 2012 v 21:42 | Reagovat

luxuss !! :D nejdřív to vypadalo jako prostej, ožraleckej sex a pak se to vyvrbilo v docela velký drámo ! :) Super ! :)

8 Yuki | 5. února 2013 v 15:08 | Reagovat

Hustý...to se vám teda vážně povedlo někdy si vážně, ale připadám divně že se mi něco takovýho líbí :D

9 Michaela | 8. února 2013 v 15:13 | Reagovat

Ahoj tohle je sice hezký příběh ale mě to strašně šokovalo....nejsem zas tak slabé povahy ale šokovalo mě to....

10 주자 | Web | 14. února 2013 v 20:21 | Reagovat

Tywe, tak to byla bomba :DD
sorry, že sem dávám takovou reklamu, ale píšu taky yaoi a nevím, jak svůj a zároveň i blog mých dvou kamarádek propagovat. Ještě jednou se moc omlouvám, ale nemohli by jste se na ten blog, jehož adresa jsem uvedla, podívat? A když už tam budete, tak, pprosím, hodit alespoň jeden koment? Nechci toho moc, ale... prosííím? *psí očička* děkuju^^

11 senpaii | Web | 21. srpna 2013 v 16:29 | Reagovat

souhlasím,byla to bomba,jen je mi ho chudáka líto ;) ale užasně napsaný ;)

12 merylyn | 15. prosince 2013 v 0:53 | Reagovat

Krutý :D poprvéjsem si řekla "moc dlouhý" ale jak jsem se začeta a dočítala tuto povídku, říkala jsem si "co? To už je jako konec ???" :D

13 Osoba | 5. února 2014 v 19:33 | Reagovat

Na tuto povídku jsem narazila asi po šesté, je to bomba :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama