BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Hračka

18. dubna 2012 v 21:21 | Amaya |  Saruki jednorázovky

Po dlouhé době zase něco přidávám ^^ a zase ne z mojí tvorby, ale pokud mě k tomu Saruki zítra přiměje, abych dopsala povídku, co jsem dneska nakousla, možná by se tu něco konečně zase mého mohlo objevit ^^ Ale teď už k její povídce.
Takhle povídka jí ležela dva roky v komplu a nebyla dodělaná a dneska se tak trošku nudila a dodělala jí ^^ a mě se mega moc líbí, takže doufám, že i vám :)
Pěkné počteníčko :)

Hračka
Pár: SasuNaru
UPOZORNĚNÍ:ZNÁSILNĚNÍ!Mladý chlapec s blonďatými vlasy a modrými oči jak studánky procházel ulicemi své rodné vesnice. Byl krásný slunečný den, takže ideální den na procházku. Zrovinka šel jednou ne moc oblíbenou cestou pro ostatní vesničany. Onen chlapec byl, dá se říct nebojácný. O té ulici se říkali různé žvásty. On jim nevěřil, co by se mu mohlo v tak poklidné vesnici stát. A že by mu přes cestu přeběhla krysa velikosti menšího psa se opravdu nebál. Procházel tou ulicí skoro každý den.
Chlapec byl i osamocen, přátelé neměl žádné. I když se jí mi nazývali. Byli to jen známí, kteří s ním párkrát prohodili pár vět. O rodiče přišel již v raném věku, když zemřeli při autonehodě. Litoval toho dne, že nebyl s nimi. Nemusel se sám trápit na tomhle světě a mohl být s nimi. Ačkoliv to pro něj bylo velice citlivé téma z polovic se s tím smířil. Co jiného mohl také dělat. Byl hold především optimista a s ničím si nedělal hlavu. Což se mu občas vymstilo.
Jednou šel zase tou ulicí. Myslel na ty řeči.
"Naruto, neměl bys tou ulicí chodit. Je tam gang, který tě lapí a nikdo tě nenajde! "
"Slyšel jsem, že tě lapí a budeš pro ně pracovat, dokud se nesedřeš."
"Když tě chytí, budou tě mučit. Aby zahnali nudu" .. Naruto nad tím kroutil jen hlavou "Blbost." pronesl do ticha ulice. Šel zrovna kolem jednoho baru, kde bylo ztlumené světlo. Z venčí to vypadalo jak doupě všech ďáblů, ve vnitř to byl luxus. Ke vchodovým dveřím vedlo asi deset schodů a ještě přejít plac, na kterém byla honosná křesla. Kolem jednoho stolku seděla jakási parta mužů. Všichni střelili pohledem na Naruta.
"Vidíte ho? Ten by se našemu pánu mohl líbit." řekl jeden z nich.
"Máš recht.. Hej ty, blonďatej!"
Naruto s rukama za hlavou je pečlivě ignoroval a šel dál. Neměl zájem o jakoukoliv nabídku a vůbec chuť se pouštět do problémů. Ten co ho okřikl, přeskočil oplocení a stál před blonďáčkem.
"S tebou já mluvím." zamračil se na něj.
"Ale já s tebou ne." zakřenil se a obešel ho. To vyvolalo, že všichni z party se zvedli a obklíčili Naruta.
"Půjdeš s námi. A to není otázka, ale hotová věc." Naruto nebyl schopný reagovat. Hlavou mu znovu přilítly varovné věty, které slýchával pořád. Když mu došlo co se děje, začal sebou škubat, vzpírat se, kousat, kopat. Nebylo mu to platné. Omráčili ho.
Naruto se probudil v nějaké místnosti na posteli. Zmateně se posadil a rozhlídl se. Pokoj měl tmavší barvu, byl vybavený luxusním a už od pohledu drahým nábytkem z masivního dřeva. Postel měla dokonce nebesa. Zaposlouchal se do ticha a uslyšel z protějších dveří nějaké hlasy. Slezl z postele a poslouchal.
"Můžete mi vysvětlit kdo je ten kluk co mi právě spí v posteli?!"
"Ale, ale pane. Mysleli jsme, že budete rád." řekne hlas, který Naruto poznával. Byl to ten, co ho jako první oslovil. Přejel mu mráz po zádech, když si na tu situaci vzpomněl.
"Takže vy jste mysleli. Pokud vím, tak nemáte myslet ale poslouchat mé rozkazy!" rozeřval se hlas ještě víc. Blonďáček nechápal, o co tu vlastně jde, ale radši se vrátil poslušně do postele. Jen co se usadil do tureckého sedu, tak se dveře rozletěli. V nich stál vysoký a pohledný muž s přísným a děsivým pohledem. Naruto sám nevěděl, jestli je vyděšený z jeho krásy, nebo z jeho naštvaného výrazu."Šípková Růženka se probudila." Pronesl velice nepříjemně muž. Blonďák ho nevnímal, prohlížel si jeho rysy. Jeho havraní vlasy a černé oči jako netemnější noc. Jeho světlou kůži, jako sníh, který pokrývá zemi v zimě. Netušil že na světě opravdu existuje dokonalost. Teď se o tom přesvědčil.
"Přitáhnete sem týpka, aniž bych vám něco řekl, a ke všemu je hluchej?" otočil se na jednoho chlápka z té party. Chtěl promluvit, ale černovlasý ho zarazil. Neměl náladu na další řeči a vymlouvání se jeho neschopných poskoků.
"Jak se jmenuješ?" přijde blíž k chlapci sedícímu na posteli a chytil ho za bradu, jak si ho prohlížel. Naruto opět nereagoval. Černovlásek začínal zuřit, neměl rád, když ho někdo ignoroval.
"Tak jinak. Jsem Sasuke Uchiha." procedí skrz zuby. Ostatní nemohli uvěřit, že jejich pán ustoupil a představil se první. Tohle mu nebylo podobné. Nikdo však nemohl vědět, co si myslí.
"Co po mně chceš?" promluvil Naruto a ostatní se zděsili. On mu tyká?
"Jak se jme-nu-ješ?" řekl postupně Sasuke, opravdu ho ten blonďák štval, ale nemohl popřít, že mu líbil a měl na něj chuť, když už se mu válí v posteli.
"Mm.. Naruto."
"Fajn, a co tu pohledáváš?" Naruto nevěřil, opravdu dobře slyší? Pozvedl obočí a začal se smát.
"To myslíš vážně Uchiho? Tvá zpropadená partička mne sem dotáhne a ty se ptáš, co tu chci? Fajn, tak já pudu domu." zvedl se z postele a chtěl vykročit. Nevadilo mu, že neví kde je, ani jakým směrem se vydat. Hlavně že bude pryč.
Najednou se Naruto ocitl zpátky na posteli a nad ním se skláněl Sasuke.
"Když už tě tu mám, tak tu taky zůstaneš." Olízl mu rty a velice nebezpečně se usmál.
"A co když nechci zůstat?"
"Tak to máš blbý." Mrknul na něj, pravou rukou mu zajel pod tričko a zjišťoval jaké má Naruto tělo. Sasuke se zatvářil velice perverzně, až se blonďáček lekl. "Co to semnou ten perverzák chce dělat?" prolítlo mu hlavou.
"Všichni ven!" zařval Uchiha, všichni se otočili a odešli. Chlapec pod ním se snažil také zvednout, však marně.
"Ty nikam. Zůstáváš" pronesl na chlapce pod sebou a začal ho líbat na krku. A rukou mu stále jezdil po těle. Naruto tam ležel jak poleno, netušil, co má dělat. Líbání na krku se mu sice líbilo, ale jemu by to teď nepřiznal. Vlastně mu skoro nic nedocházelo. Líbá ho muž, to není normální, příroda zařídila lásku mezi ženou a mužem. Nebo snad i mezi stejným pohlavím? Čím dál víc přemýšlel tím víc byl zmatenější. Sasuke z něj svlíknul tričko a začal se posouvat níž k bříšku a nakonec se dostal k rozkroku, kde mu rychle stáhl kus oblečení a pevně chytil penis, který následně začal o líbávat. Narutův úd v rukách tmavovlasého začal takřka okamžitě reagovat na každý dotek a stisk. Aniž by chtěl tak mu unikl z úst sten. Líbilo se mu to, víc než líbilo, byl vzrušený na každém kousku svého těla.
Černovlásek pohltil celý vztyčený úd do úst. Bloňdák když ucítil teplo kolem svého penisu se prohnul rozkoší. Uchiha si jeho sténání užíval plnými doušky, proto zrychloval tempo svých úst, nepřestal, dokud mu do úst nevystříkla bílá tekutina. Mlsně se olízl s velice úchylným výrazem. Naruto vydýchával právě prožitý orgasmus a byl červený až za ušima. Naivně si myslel, že už je všemu konec a bude moct odejít, ale v tom na něj Sasuke promluvil.
"Aby ti bylo jasné Naruto, jsem teď tvůj pán." Než se stačil oslovený vzpamatovat, tak ho náruživě líbal a při tom mu strčil do zadečku tři prsty. To blonďáčka vyděsilo a začal sebou házet jak kapr před porážkou. Jak sebou házel tak ne že bavil svého pána, ale na ty tři prsty v zadečku si zvykl a bylo mu to příjemné. Užíval si tu plnost tří prstů, ale nevydal ani vzdech. Prsty se v něm různě hýbaly a roztahovaly dírku, která se postupně otvírala.
Když Sasuke usoudil, že je dost připravený vyndal prsty a otočil ho na bříško. Nastavil si ho tak, že zadeček měl vystrčený a hlavu měl zabořenou v polštářích. Naslinil si prsty a znovu klouzl prstem do rekta, kde s ním kroutil, navlhčil ještě dírku a olízl si mlsně prst. Nasměroval svůj napuchlý ztopořený penis k dírce, kam také pomaličku vstupoval. Naruto vykřikl, ačkoliv byl otevřený a připravený. Neskutečně ho to pálilo, když v něm byl Sasuke z půlky chvilku počkal. Blonďáček se vydýchával a zvykal si na tu velikost, co se mu drala do zadečku. Pomaličku povoloval stisk, kterým mačkal polštáře. Jenže to by Naruto nesměl být ve spárách Uchihi, který udělal jeden velký příraz a byl v mladém chlapci až po kořen. Naruto ze samého šoku nevydal ani hlásku, jen tupě koukal před sebe. Sasuke začal přirážet opravdu rychle, až to mlaskalo. Naruto vzdychal na celou místnost, hlavu už neměl položenou v polštářích, ale byla vztyčená se zbytkem těla, včetně penisu. Sasuke to využil jako možnost, jak se vyřádit, protože mu dlaní zacpával pusu i nos zároveň, když ho nechal se nadechnout, tak ho zas zatahal za vlasy, až byl donucen zaklonit hlavu do zadu. Nakonec ho chytil za zadek a začal přirážet pomalu, ale za to tvrdě. Když už cítil, že se dočká vrcholu, rukou přirazil Narutovu hlavu do polštářů a pak chytil jeho penis. Udělal několik šikovných pohybů rukou, až se do prostěradla nasávalo Narutovo sémě. Sasuke rychle využil situace, kdy jeho mladík byl paralyzován orgasmem, udělal pár pohybů v bocích a naplnil Narutovo zadeček svým spermatem. Vystoupil z něj a nechal Naruta rozpláclého na posteli. Sám se oblíkl, jako by se nic nestalo a sledoval jak z Naruta vytýká bílá tekutina a na jeho těle se lesknou kapičky potu. Po chvilce si všiml, že usnul a Sasuke odešel do vedlejší místnosti…
Naruto se probudil a první co ucítil, byla bolest v zadečku. Takže se mu to nezdálo. Po chvilce vzpamatovávání si uvědomil, že v místnosti je pořádný šero a že ho polovina těla studí. Když se zvedl, zachrastily řetězy. Podíval se na své ruce, které byly spoutány těžkým železem přikovaným ke zdi. Takže se mohl po už tak malé místnosti pohybovat minimálně. Na sobě měl jen krátkou roztrhanou dřív nejspíš bílou košili. Povzdychl si nad tím, jak dopadl. Hladový, znásilněný a zraněný, především na duši zavřený bůhví kde ve tmavé, špinavé místnosti. Sedl si zpátky na zem a schoulil se do klubíčka. Z očí se mu kutálely slzy, které nemohl zastavit. Slzy bolesti a smutku. Chtěl umřít na místě, ale nebylo mu dopřáno. Byl mu dopřán akorát pochybný spánek.
Probudilo ho nějaké vrzání a štrachání. Naruto nevěděl, jak dlouho spal, jestli minuty, hodiny, dny… Bylo mu to vlastně jedno. Jen netrpělivě čekal, co s ním zase bude. "Vstávej, pán chce s tebou mluvit. Napřed se ale půjdeš umýt," řekl jakejsi zrzavej chlap, odpoutal Naruta a pomohl se mu vyhrabat na nohy. Doprovodil ho do koupelny, kde na něj čekala velká vana plná teplé vody s pěnou. Naruto se do ní mile rád naložil a louhoval se tak dlouho co se dalo. Nakonec byl přiveden k Sasukemu. V místnosti zůstali sami dva.
"Chceš si zase zašukat?" začal Naruto hořce, ačkoliv se bál. Sasuke se jen ušklíbl a prohlížel si ho.
"A víš, že docela jo?" rozepnul si pásek u kalhot a vysoukal se z nich. U Naruta to nebylo dvakrát těžké, když měl kolem pasu pouze ručník. Přesunuli se oba do postele a Sasuke začal kupodivu jemně. Líbal ho a hladil. Naruto si naivně myslel, že bude jemnější a nebude ho to už bolet, že už ho nenechá zavřít do nějaké kopky, ale pletl se. Po chvilce ho Uchiha překulil na břicho a vstoupil do něj. Bez přípravy, beze všeho. Naruto plakal, vůbec se mu to nelíbilo a hrozně ho to bolelo. Nechápal, jak může být tak necitelný.
Sasuke z něj vystoupil a převalil ho zpět na záda. "Neboj, ještě jsem neskončil. A užívej si, dokud můžeš," zašeptal mu do ucha. Nadzvedl mu zadek a svůj penis do něj zase strčil. Rukou si začal hrát s penisem Naruta, až se postavil. Hrál si a přirážel do něj do té doby, dokud jeho sperma neskončilo na břichu Sasukeho.
V Sasukem jak kdyby se rozvířilo bláznovství. Přilepil se na Naruta břichem a tím pádem se všude rozmazala ona bílá tekutina. Naruta chytil pod krkem a začal vášnivě přirážet. Sasuke cítil že se brzo dostaví už tak vytoužený orgasmus, neuvědomoval si, co dělá a čím dál tím víc mačkal Narutův krk. Když přirazil naposledy a vystříkal se mu do zadečku, vydýchaně si lehl na Naruta. Z kterého už dávno vyprchal život. Sasuke z něj slezl a díval se bez špetky citu na nehybné tělo blonďatého chlapce. Oblíkl si svůj župan a nechal zavolat své poskoky. Když přišli, přikázal jim odklidit tělo a vyčistit jeho lože. Nechtěl ho v něm cítit. Políbil Naruta na rty a jeho tělo bylo odneseno.
Sasuke se posadil do svého křesla a zapálil si svou oblíbenou značku cigaret. Když vyfoukl kouř do prostoru pokoje, pousmál se. "Stejně byl v té posteli dobrej,"

The end
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Minako Uchiha | E-mail | Web | 19. dubna 2012 v 18:32 | Reagovat

O_O  O_O  O_O *trochu vyvedena z míry* Musím přiznat,že ráda píšu podobné povídky.... sice tolik násilí,ale k tomu dospěju časem :D Je njsem se chtěla zeptat byla by sis (myslím tím autorku článku) napsat podobnou povídku,ale s Orochimarem a Kabutem? :) Kdyby jo,tak bych byla ráda

2 Blacky | 20. dubna 2012 v 6:27 | Reagovat

Až na tu malou chybičku s ,,modrými oči" to bylo skvělé. x) Moc se mi líbí, jak píšeš.

3 AlexP | Web | 20. dubna 2012 v 21:30 | Reagovat

no- ja snáď nemám slov... bolo to perfektné.. už dávno som takéto niečo na SasuNaru nečítala, popravde mi chýbalo :D ale... wraagrgh!! prečoo? prečoo? Naruto, Sasuke... to to je ako keby Sasuke zabil svoju polovicu :) ale i tak... perfektné!!

4 Aki | 6. května 2012 v 10:20 | Reagovat

Ahoj, našla som super anime shop! Neviem či o ňom vieš ale chcem sa o to podeliť so všetkými!!! www.otaku-shop.sk

5 Uchiha's girl | Web | 1. června 2012 v 20:33 | Reagovat

Ahoj Ahoj, máš prostě úžasný blog
Moc se mi to tady líbí :) prosím podívala by ses na ten můj mám ho s kamarádkou a právě to rozjíždíme je úplně nový :) :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama