BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Spring

19. dubna 2012 v 21:34 | Amaya |  Novinky
Nejspíš jste si všimli,
že jsem dala nový design blogu ^^ přišlo jaro a do mého života vlilo trochu víc slunce ^^ začínám zase tak nějak pomalinku tvořit, zatím to není na blogu znát, ale to se brzy poddá. :) Věřím, že se zase vžiju do všech svých povídek i když mi teď, po tak dlouhé době dělá problém se pořádně vžít do yaoi ^^ ale věřím, že se mi to zase povede a dostanu se do toho a budu psát mnohem úchylnější scénky ^^

Více v článku :PDneska jsem si po dlouhé době koupila Bravo Girl! a překvapil mě jeden rozhovor :) Je s mladou spisovatelkou Míšou Burdovou, která píše fantasy knížky a docela mě inspirovala k tomu, abych začala pracovat na tajném projektu, kterej budu střežit jako oko v hlavě a pokusím se ze sebe dostat nejlepší co jsem kdy dokázala ^^ chci psát, mírně se tím živit a obšťastňovat lidi okolo mě mou tvorbou ^^ Už podle jména je mi souzeno, že s vhodným příjmením prorazím :D To je snad osud ne? :)
Pro zvědavce článek ^^


Přemýšlím, co vám dál povím ^^ Víte, že se blíží animefest? :D Asi jo, pokud jste velcí fandové anime & Japan :) a já tam jdu ^^ na celé tři dny :) juch! to bude dokonalé :) V sobotu mě určitě zastihnete jako Lucy z Elfen lied se někde po Brněnském výstavišti potulovat, takže kdo chce se mnou už předem foto, hlaste se! :D V neděli, nevím, jestli bude teplo, budu po výstavišti jako Sakura :D (no jo, nemůžu za to, mám jenom jednu paruku! :D)
Můje cosplaye:

¨

Nom, to je asi všechno jen tak na info ^^ Tak hodně zdaru a krásné jaro! :) usmívejte se! :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama