BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Recenze knihy: Myši - Každému jednou dojde trpělivost

26. listopadu 2012 v 19:22 | Amaya |  Recenze knih
Ahojky!
Já vím, prostě to tu zanedbávám -.-" jsem děsná, ale škola je děsně náročná, každej den se děsně moc učím, nebo po škole něco mám - doučování, kroužek, brigádu ... je toho moc .. ale rozhodla jsem se, že když poslední dobou opět jsem se pustila do čtení knih, že vám sem nějakou moji recenzi a pocity napíšu :) aby to tu aspoň malinko nestálo ladem ;)


Dnešní knížka se jmenuje "Myši - každému jednou dojde trpělivost"
Autor: Gordon Reece
Žánr: teenstriller
Počet stran: 260
O čem kniha je?
Příběh vypráví 16-letá Shelley, kterou na škole brutálně šikanovali její nejlepší kamarádky (jaká ironie), díky kterým poté skončí v nemocnici s popáleninami v obličeji, manželství rodičů je v troskách a ona se společně s matkou odstěhuje na venkov, daleko do města, daleko od všech. Jejich nejbližší soused je kilometry daleko.
Vše by se po rozvodu rodičů a přestěhování do nádherného staršího domu zdálo v pořádku, kdyby na den 16.narozenin se do domu nevloupal zloděj ... Jak jeden člověk dokáže zničit život dvěma lidem.
Rozjíždí se kolotoč lží, přetvářky, snahy být lepší ... Ale hlavně, už nebýt ty utlačované myši, co si nechají všechno líbit.

Můj názor
Tato kniha mě zprvu nějak nezaujala, spíš mě zajímalo, jak někdo chce popsat šikanu ve škole ... ale už samotná šikana byla svým způsobem ... brutální a fascinující, že jsem od knihy nemohla odtrhnout oči. A když jsem dospěla do scény se zlodějem, nemohla jsem knihu prostě odložit z ruky, jak se děj stupňoval a napětí rostlo. V hlavě mi při každé další stránce běhala myšlenka "jak toto sakra dopadne? vždyť z tohoto už není cesty ven!" :)
Je to opravdu zajímavý poutavý příběh, opravdu triller, který vám nedovolí jej odložit :)

Moje hodnocení
* * * a půl hvězdičky z 5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuuka | Web | 26. listopadu 2012 v 19:59 | Reagovat

tuhle knihu mám už dlouho rozečtenou a pořád se k ní nedokážu vrátit. snad už brzo naberu síly v ní pokračovat, už jenom kvůli tomu námětu, který se mi zdá celkem originální a rozhodně se nevyskytuje v každé třetí knize. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama