BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Song fiction: Heart Attack

20. srpna 2013 v 12:17 | Amaya |  Yaoi/shounen-ai povídky
Tak jo, po dlouhé době přidávám něco z NARUTO světa a yaoi .. drastické yaoi :D ale co už, snad se vám tato Song fikce bude líbit :) nevím proč, ale mě se celkem líbí :D (nechápu proč jsem poslední dobou tak drastická k mým postavám O.o) asi to bude tím, že ke mě se život taky nechová dvakrát mile :D

Tak snad se vám to bude líbit :)
a prosím zanechte komentář ^^ jako důkaz, že jste tu byli a četli ^^


Heart attack
žánr: yaoi, drastický yaoi
Pár: to poznáte sami ^^
Text hudby:zlato jsem z Tebe blázen
Nevím, co jsem udělal
Potřebuju si vzít pauzu a přijít na to,yeah
Mám Tvůj hlas v mé hlavě
Říkáš buďme jen přátelé
Nemůžu uvěřit, že ty slova vyšli z tvé pusy

Mladík stál opodál a pozoroval zamilovaný pár, jak se drží za ruce a po chvilce se i líbají. Všechno v něm vřelo. Proč on to nemohl být? Proč si vybrat někoho jinýho? Vždyť… o něm věděl snad všechno, ale přátelství nebylo zrovna to, co chtěl, aby mezi nimi bylo …

Zkouším být okay
Zkouším být v pohodě
Ale vidět tě s ním
Mi nedělá dobře


Pozoroval blonďatého mladíka s nádherně modrýma očima, jak se objímá s černovlasým a stejně tmavými oči mladíkem, který napovrch vypadal jako nějaká kamenná socha. Copak takový člověk může ocenit jeho krásu? Zlostí praštil pěstí do stromu, o který byl opřený.
"Já vám ještě ukážu, čeho jsem schopný," zabrblal si pod vousy.

A já jsem jako OW
Nikdy jsem si nemyslel, že by to tak bolelo
Dostat se přes Tebe
A OW
Způsobuješ mi infarkt
Vypadá to, že to děláš
Protože ty jsi vše, co jsem kdy chtěl
Myslel jsem, že ty by si mohla být ten pravý, který
Způsobuje mi infarkt dostat se přes Tebe

Otočil se na podpatku a odcházel domů. Nemohl se už na ně více dívat, víc a víc mu to rvalo srdce, že jeho milovaná láska ho odmítla, nabídla mu chabé přátelství a odešla si pryč s tím nejvíc oblíbeným borcem a přitom nejvíc divným borcem.
Došel domů a plácl sebou na postel. Jeho pes si k němu přilehl a hlavu položil na jeho hrudník. Vděčně ho podrbal za ušima.
"Pověz mi, co bych měl dělat, Akamaru," povzdechl si mladík a protřel si obličej. Jeho červené trojúhelníky ještě víc zčervenali. "Asi bych měl něco dělat, že?" chabě se usmál na psa, který jen zavrtěl ocáskem. "Beru to jako souhlas,"
Počkal pár hodin a vyrazil k bytu blonďatého chlapce.

Baby teď když jsi pryč
Nemůžu vystát blbý milostný písničky
To, že mi chybíš je vše, na co myslím,yeah
Všichni mi říkají, že jsem slepý, když nevidím
Jak si mě zničil, jsem teď lepší

Pár přátel, po tom, co mu Naruto nabídl pouhé přátelství, si všimlo, že s ním není něco v pořádku. Najednou chodil jak tělo bez duše, o nic nejevil zájem, a jemu se snažil vyhýbat, ačkoliv si toho Naruto ani moc nevšiml.
Když se náhodou potkali, vždycky sebral veškerou sílu a snažil se chovat zcela normálně, jako kdyby se nic nestalo. Blonďáček byl jen rád, že to Kiba bere tak v pohodě, že si o něho nemusí dělat starosti.
"Kibo, měl by ses tím přestat trápit," pověděl mu jednoho odpoledne Neji, jeho jeden z dobrých přátel.
"Přestat? A jak mi řekni? Pověz mi účinný lék na odmilování," odsekl mu hnědovlásek.
"Zkus se znovu zamilovat," poklepal mu po rameni.
"Jako kdyby to bylo tak jednoduchý," odfrkl si hnědovlásek.

Zkouším být okay
Zkouším být v pohodě
Ale vidět tě s ním
Mi nedělá dobře


Ale když stál před blonďáčkovým domem, uvědomil si, že by vlastně s tím opravdu něco měl dělat. Zasáhne, získá to, o co mu jde a pak mu milerád dá pokoj.
Zazvonil. Dlouho se nic nedělo, ale po chvíli se ozvaly šoupavé kroky, zarachocení klíčku v zámku a mumlání za dveřmi. "Sasuke, to ti dneska nestačilo mě tak dlouho vidět?" Ale když majitel dveří otevřel, stál tam někdo úplně jiný, než koho předpokládal.
"Kibo?" vypískl překvapením blonďáček.
"Ahoj Naruto," podrbal se nesměle ve vlasech. "Mohl bych s tebou mluvit?" mírně se usmál.
"Jasně, pojď dál," uhnul stranou ze dveří a pustil ho dovnitř. Sotva za ním zaklapl dveře, Kiba se po něm vrhl. Přimáčkl ho ke dveřím a začal ho vášnivě líbat.
"Co-co blbneš?" vyjekl znovu blonďáček, když se ho od sebe povedlo od sebe odstrčit.
"Přišel jsem si vzít to, co mi patří," znovu ho silně přitiskl k sobě, ruce mu chytil nad hlavu, aby se nemohl bránit a dál útočil na jeho rty. "Podvol se, nebo to bude kurva bolet," zamumlal mu do rtů
Odstrkal ho až do obýváku a tam z kapsy vylovil pouta a připoutal blonďáčka k noze sedačky. Měl pěkně na něho vyšpulenou prdelku.
"Sakra Kibo, o co se tu doprdele snažíš?!" vyštěkl po něm už nasraně Naruto.
"O to, co ses sám připravil, když jsi řekl, že chceš být JEN kamarád, to ti nedaruji, protože já chci víc!" zavrčel a strhl z něho spací kalhoty.
Někde v rohu pokoje zavibroval telefon. Vibrace nepřestávali, ale Kiba ani Naruto si jich nevšimli, jelikož byl vypnutý zvuk.
Volající celkem na druhé straně nervil. Zlostně to típl a rozběhl se k domu volajícího. Měl zlé tušení, že se něco děje, něco … špatného.
"Kibo okamžitě mě pusť a promluvme si!" zanaříkal Naruto, když se mu rukou sápal po rozkroku. Neměl kam uhnout. Ležel na jeho zádech přišpendlený a nedovolil mu nijak se pohnout.
"Ne, dostanu to, co mi patří a to je tvoje tělo," řekl chraplavým a zastřeným hlasem. Aniž by blonďáčka nějak připravil, bez milosti mu do jeho krásné prdelky narval své již dost ztopořené nářadíčko. Blonďáček vykřikl, že se ten křik ozval celým bytem a mohl být slyšet snad až ven.
"Ki-kibo … pře-přestaň, to-to bolíííííí!" vypískl bolestí blonďáček a slzy mu stékaly po tvářích.
"Ne," ozvalo se někde mimo ty dva. Neslyšeli rozražení dveří. "Ty prevíte, okamžitě z něho slez!" zařval někdo. Blonďáček zkrz mokré řasy viděl jen černou čmouhu pohybovat se po bytě. Najednou Kibův penis už ho nenaplňoval a on se s radostí svalil na bok, nohy si přitáhl k tělu, ale ruce měl stále připoutané.
Padlo pár tvrdých ran a hnědovlásek ležel nehybně na zemi.

"Už je dobře, už je dobře," utěšoval blonďatého andílka černovlásek a odpoutával mu ruce. Přitáhl si ho do náruče a konejšil ho.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 senpaii | Web | 21. srpna 2013 v 15:50 | Reagovat

skvělý ;) opravdu moc pěkná povídka ;)

2 Nayy | 24. srpna 2013 v 22:03 | Reagovat

Ahh,konečně něco novýho! jinak úžasná povídka ^__^

3 Tolpen | Web | 30. prosince 2013 v 12:26 | Reagovat

dobře, dobře…tohle je mi takový…upřímně, trapný. Házím ti sem reklamu. Svojí…. odpusť mi to, ale moje obvyklá návštěvnost blogu prostě stagnuje a já se to snažím oživit jak se dá…
Napiš si, prosím (smutný kočičí očíčka) o povídku: http://blooding.blog.cz/1302/povidky-na-prani-infoclanek
mám jakés takés povrchní povědomí o Narutu, jestli se mi to přičte k dobru...

4 willow | 8. ledna 2014 v 15:19 | Reagovat
5 Smithc644 | E-mail | Web | 27. března 2017 v 9:34 | Reagovat

Its actually a nice and helpful piece of information. Im glad that you shared this useful information with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing. kdgckkbdbbddddeb

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama