BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Odzkoušeno | DM BOX | Baby lips

29. října 2014 v 10:00 | Amaya |  Odzkoušeno
Ahojky!
Je tomu skoro 14dní, co jsem si vyzvedla DM box a některé produkty již testovala, proto vám přináším novou serii článků na jednotlivé produkty z tohoto balíčku.
Jako první bych chtěla udělat recenzi na všude známé BABY LIPS. Jeden jsem měla v DM boxu, druhý jsem dostala k svátku, a proto vám je shrnu oba.Baby lips - když se tyto dvě slova řeknou, vybaví se vám davové šílenství po těchto balzámech na rty, které jsou buď mírně zabarvené nebo bezbarvé s mnoho vůněmi a chuti.

V mém DM boxu byl červený - Cherry me. Tento balzámek opravdu voní jak třešně a má červenou barvu, jak vidíte na níže uvedeném swatchi, opravdu má mírnou červenou barvu, tudíž moje rty dostanou trochu "šťávy". Někde jsem četla, že tento balzám má být sladký na chuť, ale já teda nic takového necítila. Je příjemný na rtech, lehce se nanáší a voní i po na nesení, ale žádný zázrak jsem od něj nedostavil, tak jak se čekalo.
Druhý Baby lips mám v Mint fresh. Tento lehce peprmintový balzám má SPF 20 a podle obalu by měl hydratovat až 8 hodin. Musím vás ale zklamat, nevydrží mi na rtech déle než dvě hodiny, takže jej poté musím znovu nanést.

Jak už vypovídá jeho název, je lehce peprmintový, tudíž když jej nanesete na rty, drobet tento balzám štípe. Nanáší se o trošku hůř než cherry me, ale když jej máte v kapsy a trošku se "rozpustí" jde to s ním jak po másle.


Asi jsem skeptická, ale tyto balzámky mě nadchly jedině svou vůní a roztomilými obaly, jinak nic jiného. Cherry me se mi líbí taky díky tomu, že já nejsem milovnice rtěnek, že mi aspoň nějak ty rty obarví a nemusím nosit rtěnku, sice málo, ale i to stačí.

Tyto balzámy stojí v DM drogerii momentálně ve slevě 60 Kč, což mi přijde přehnané na tyto balzámy. Je vidět, že si platíme opravdu jen to, že je to značka Maybelline, jinak nic víc, což mě celkem zklamalo.

Shrnutí mého hodnocení:

Klady
+ příjemná vůně
+ hezká barva

Zápory
- malá výdrž
- čekala jsem,že budou sladké na chuť, ale nejsou
- cena, mimo akci skoro 80 Kč, v akci 60 Kč

A co vy, jaký vy máte názor na tyto balzámy, pokud nějaký vlastníte?

Přeji krásný den,

Vaše Amaya
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama