BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Recenze knihy: Panika

30. listopadu 2014 v 17:35 | Amaya |  Recenze knih

Ahojky!
Konečně jsem se dostala pořádně k práci na PC a přináším vám další recenzi knihy. Konečně jsem ji přečetla, se mi doma válí od mých narozenin (tudíž od června). Tuhle knížku jsem vám ukazovala v TOMHLE videu.Tak jdeme na to!Autor: Lauren Oliverová
Název: Panika
Originální název: Panic
Přeloženo: z Angličtiny
Hodnocení podle ČBDB: 75 %

Heather je obyčejná dívka, která má za sebou úspěšně maturitu společně se svojí nejlepší kamarádkou Natalii a kamarádem Bishopem. Každoročně se pro maturanty u nich ve městě koná soutěž - Panika. Je to velice nebezpečná soutěž, avšak výhra je královská.

Zprvu jsem si říkala, když jsem si přečetla zadní titulek "hooo, to by mohlo být něco jako Huger games!" ale mýlila jsem se. Těšila jsem se na tu knihu, čekala od ní něco nečekaného (asi jsem si to hoodně představovala jako HGčka) a zklamala mě.

Ne že by mě nebavila, to ne, kniha se čte velice svižně, dobře, místy jsem se i od srdce krásně zasmáala, ale z některých situací autorka vybruslila až moc lehce, nebo nějaké konflikty řešila příliš málo a prkotinami se zabývala až moc.

Ačkoliv se kniha velice dobře četla, nikterak mě nenadchla. Ano, příběh je zajímavý, jak se parta skoro dospělých teenů přihlásí do nebezpečné a tajné hry, která je řízená porotci o kterých nikdo nic neví, ale nijak mě neuchvátila.

Tudíž moje hodnocení je:A to jenom proto, že nápad to byl skvělý, jen zpracování malinko pokulhávalo.

A co vy, četli jste tuto knihu? Byli jste z ní zkalamaní?

Přeji pěkný zbytek dne
Vaše Amaya
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama