BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Maličkosti, které dělají lidi šťastnými

4. prosince 2014 v 11:00 | Amaya |  Mé myšlenky
Ahojky,
Dnešní článek bude po dlouhé době tak trošku k zamyšlení a vykecání. Dlouho tu nebyl žádný článek s mými myšlenkovými pochody, a téma týdne na blogu k tomu doslova vyzývalo.Téma tohoto týdne, jak už jste si mohli přečíst v názvu článku je "maličkosti, které dělají lidi šťastnými".

Vždyť se říká, že malá maličkost od milované osoby potěší daleko více, než drahý dárek. A je to naprostá pravda, protože právě maličkosti, jsou jedna z mnoha věcí, které lidi dělá šťastnými. A proč? Protože víme, že tyto drobnosti, které nám náš partner/ka dá, jsou od srdíčka a měli s tím dobrý úmysl, tudíž ten, aby nás rozveselili, potěšili, udělali ŠŤASTNÝMI. A proč? Protože chceme, aby každý byl šťastný.

Když dám v příklad svůj skoro půlroční vztah s přítelem. Pokaždé mě udělá daleko víc šťastnou to, že mu chutná moje snídaně /oběd / večeře / buchta atd. nebo že ho potěší, že jsem mu vyžehlila košile, zatímco on připravoval jídlo. Taktéž jak on se sám snaží - tím že se mnou půjde do kina na film, který sice ho moc neláká, ale ví, že když to pro mě udělá, budu nadšená (viz kino s filmem Drákula, na který jsem dělala recenzi (ZDE), že byl zezačátku k tomu skeptický a nakonec odcházel nadšený stejně jako já).

To samé je jako když po několika týdnech se ozvete svojí babičce, ke které tak často nejezdíte (což mi připomíná, že bych té svojí měla zavolat) a strašně ji potěší, že jí sdělíte svoje zážitky za uplynulé dny, řeknete novinky z rodiny na druhé straně republiky a ona vám sdělí co má na srdci a hned bude šťastnější, jelikož ví, že my mladí jsme stále někde v centru dění, tudíž nemáme tolik času na vykecávání (jak by řekla moje babička) s důchodci, kteří mají moře času, protože jste si na ni chvilku svého hektického a vzrušujícího života, udělali čas a věnovali ji pár minut k rozhovoru.

Z toho vyplývá, pokud máte někoho rádi, stačí jakákoliv drobnost, která druhá tu dotyčnou osobu šťastnější. A hlavně, važte si své rodiny, přátel, svého vztahu, protože nikdy nevíte, co se může stát, protože se snažte, aby byli všichni spokojeni a ne pohádani.

Přeji pěkný zbytek dne

Vaše Amaya
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama