BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Knihy ke stažení | Hunger games serie

9. ledna 2015 v 11:30 | Amaya |  Knihy ke stažení
UPOZORNĚNÍ: knihy NEJSOU uloženy na tomto serveru, jsou zde dané pouze odkazy na jejich stažení.

Ahojky!

Jak jsem se onehdy ptala, tak konečně i konám. Budu sem na blog přidávat odkazy na knížky, které mě samotnou zaujali a chtěla bych si je přečíst nebo už jsem je četla v Ebook formě.

Sice jsem si čtečku ještě nekoupila, takže povětšinu čtu v mobilu či na tabletu (ale je to hrůza, řeknu vám, bolí z toho hlava jak děs), ale mám jich poměrně velké množství.

A jako s prvním příspěvkem do této nové rubriky je hoodně propíraná serie HUNGER GAMES.

Anotace z ČBDB:
Vítězství znamená slávu a bohatství. Prohra znamená jistou smrt. Hunger games začínají... V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games - zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život. Šestnáctiletá Katniss chce zachránit svou sestru, která byla vylosována, a nabídne svou účast dobrovolně. Do hry o přežití se přidávají i lidskost a láska... Dokáže přežít v divočině, když se všichni snaží o to, aby nespatřila další úsvit?

Sama jsem tuto knihu ještě nečetla, dobře, četla pár stránek z první knihy, ale měla jsem jiné povinnosti, abych ji dočetla a poté jsem na ni zapomněla, ale filmy jsem viděla všechny a jsem z nich nadšená!

A co vy, četli jste už tuto serii?
Vaše Amaya
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabča | E-mail | Web | 9. ledna 2015 v 12:14 | Reagovat

Tuto skvělou sérii jsem poprvé četla vloni na podzim a velmi jsem si ji oblíbila. Je vážně skvělá :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama