BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Makeup dne

Make up dne: Kachní oči - Inspirace Getthelouk

2. prosince 2014 v 10:05 | Amaya
Ahojky!
Dnešní make up je inspirovaný jedním z aktuálních tutoriálů od blogerky a youtuberky Getthelouk, určitě ji všechny kosmetické fanynky znají, jelikož má naprosto dokonalé líčení. A zrovna dnešní líčení se mi tak líbilo, že jsem jej hned použila!

Makeup dne: Pink heart

18. listopadu 2014 v 10:30 | Amaya
Ahojky!
Taky vám tak chybí teplo jako mně? Proto se snažím stále častěji líčit v teplých odstínech, který mi ztracené léto aspoň malinko připomenou.

Make up dne: Autumn summer

14. října 2014 v 9:30 | Amaya

Ahojky všichni!
Jelikož v neděli bylo nádherné počasí, rozhodla jsem se vyvětrat teplé líčení s lehkým oblečením ven a vyrazili jsme s přítelem do Brněnské ZOO, kde jsme si to náležitě užili plnými doušky, až ze mě chvíli měl pocit, že jsem malé dítě, jak jsem se dokázala rozpouštět roztomilostí nad malými mláďátky všech možných zvířat.

Makeup dne: Purple haze

5. srpna 2014 v 9:30 | Amaya
Ahojky!
Taky máte občas pocit, že nějakou barvičku na očích musíte provětrat? Přesně takový pocit jsem měla, když jsem hledala nějaké vhodné tričko do toho hrozného vedra a vyhrabala jsem takové krásné fialkové a hned jsem si řekla: k tomu musím mít super fialové líčení!

Makeup dne: Lagoon lines

29. července 2014 v 11:30 | Amaya

Ahojky!

Dnešní makeup je v takové lagun barvičce, jak už sám o sobě říká název článku. Jelikož je léto a já miluji paletku I divine Candy od Sleeku, která má plno pastelových barev, nemohu s ní dělat nic jiného, než si hrát a v těchto parných dnech se ty barvičky jen a jen hodí!

Makeup dne: Sweet candy

11. června 2014 v 14:52 | Amaya
Ahojky!
jelikož je venku obrovské teplo, všechno je barevné, obloha zalitá sluncem, i já dostala chuť vzít nějaké pořádně bláznivé líčení a použít jej na moje oči. A tak jsem si hrála a hrála, až z toho vznikla tahle krása, no není to skvělé? K tomu mi velice pomohla paletka od Sleek - I divine candy.
 
 

Reklama