BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Mé myšlenky

Maličkosti, které dělají lidi šťastnými

4. prosince 2014 v 11:00 | Amaya
Ahojky,
Dnešní článek bude po dlouhé době tak trošku k zamyšlení a vykecání. Dlouho tu nebyl žádný článek s mými myšlenkovými pochody, a téma týdne na blogu k tomu doslova vyzývalo.

Fitness challenge?

26. října 2014 v 13:18 | Amaya

Ahojky!
Už nějakou dobu na sobě pociťuji, že bych potřebovala zhubnout, ale škola a práce a cvičení dohromady, to moc nejde, jak jsem zjistila, jelikož chodím FAKT hodně vyšťavená jak ze školy, tak z práce a jsem ráda, že zalezu do postele a tam tiše umřu do dalšího dne.

Advent

3. prosince 2013 v 6:35 | Amaya
Když se řekne advent, každému se jistě vybaví stres, dárky, cukroví a davy lidí. A právě ty davy lidí na tomhle období nejvíc nesnáším, očividně mám nějakou fobii, jelikož se mi z nich dělá špatně a nemohu dýchat.

Téma týdne: Praha

8. října 2013 v 21:04 | Amaya
Praha...
Stověžatá Praha, Praha věčná, Praha má...
Když se řekne "Praha" většina Brňáků si vybaví debilní SPZku s písmenkem A, hloupé řidiče, kteří neumí jezdit a jejich "trapný" protahování slov.

Ale Praha není jenom o jejích obyvatelích, ale i o tom, co sama přináší za kouzla umění, budov, míst, děl a umělců. Málo kdy se na 496m2 najde tolik významných staveb, domů, kde se narodili mnozí skladatelé, spisovatelé, herci, či snad zde jen pobývali významní lidé z celé historie.

Fastfoody

24. září 2013 v 20:43 | Amaya
Konečně téma pro mě!
Asi nestojíte o přednášku o zdravé výživě, že? :D To se dalo čekat, ale ne, já vám opět a zase vytknu výhody a nevýhody a bohužel i holé fakty o některých řetězcích, které buď víte, nebo nevíte, tak uvidíme :))
Let's go!


Když se řekne FASTFOOD, všichni si vybaví: McDonald, KFC, Burger King, ale taky některé vietnamské bistra. Všichni máme jídlo z nich rádi, i když nás bolí, že musíme za něho dávat tolik peněz. Bohužel, to všechno dělá reklama, pouze reklama a značka, jinak by po nás tolik nechtěli za to, co obsahují.

Život na vesnici

17. září 2013 v 20:18 | Amaya
Toto téma týdne se mi líbí, jelikož sama žiji na vesnici. Bydlím nedaleko Brna, takže zas tak moc nikde v divočině, kde lišky dávají dobrou noc ne, ale je tu velmi krásný klídeček ^^
Samožřejmě že to má své pro i proti, samozřejmě jak co komu vyhovuje. Ale pochybuji, že by si na život na vesnici oblíbila nějaká primadona s gelovými nehtíky a perfektním make-upem :)
V pár bodech bych shrnula nějaké ty protiklady ^^
Let's go!

Samota

28. listopadu 2012 v 17:54 | Amaya
Samota .. Ten odporný pocit, který nemá rád nikdo z nás ...
Seděla jsem na posteli a utápěla se ve svém žalu. Samota ... Zůstala jsem na všechno sama ... Úplně sama ... Jak jsi mi to mohl udělat? Jak jsi mě mohl takhle hnusně opustit? Švihla jsem polštářem proti zdi a rozplakala jsem se.
Byl to měsíc ... Měsíc, kdy jsem viděla tvé oči naposled plné života, radosti, kdy jsem viděla tvůj zářivý úsměv, kdy jsem cítila tvé horké rty na mém krku, ústech a uších. Týden ... Blbých sedm dní, které mi změnili život.
Byl to den jako každý jiný. Vypravila jsem se ráno do školy, musela jsem jít na přednášku, jinak bych neudělala v semestru zkoušky. Venku pršelo, bylo klasické podzimní počasí, hnusně, rozbleptané listí na zemi, po kterých to klouzalo. Blbá inverze, říkala jsem si, když jsem vycházela z domu a musela si zakrýt pusu šátkem.

Moje země? Nikdy více

20. března 2012 v 9:53 | Amaya
Jestli tímhle téma chtěli dosáhnout,
abych básnila o Česku, tak jsou autoři na omylu :D

Sociální sítě

27. ledna 2012 v 15:40 | Amaya
Sociální sítě... jojo, vládnou světu jak tak koukám a Anonymnus si na nich pochutnává, když shodili FBI a Bílej dům v Americe a onehdy Vládu tady v ČR....

Toaleťák

16. srpna 2011 v 20:57 | Amaya
Kdo vymýšlí téma týdne?
Protože toto je totální úleťárna :D
Jako nemálo jsem se smála když jsem si to přečetla :D
Toaleťák...

Druhá tvář

6. července 2011 v 19:39 | Amaya


Téma týdne je Druhá tvář a mě na to napadlo takové minipovídání :D Mini povídka :D
To se mi dlouho nestalo :D
To je mazec, ona má jenom 250slov :D WOW! :D
Jo, to večer tady budou dva drabble :D (drabble = povídka o 100 slovech :D)
Samozřejmě SasuNaru, ae jenom Shounen-ai :)
No jo, Amaya se doma nudí tak píše blbosti :D Co už :) Ale vyjadřuje to tak nějak co si o tomhle tématu myslím, stejně je pod touto povídkou napsaný i můj názor :D

Magie

26. června 2011 v 21:52 | Amaya


Téma dnešního týdne je Magie? Zajímavé.

Tak abych se vyjádřila k tomuto tématu. Magie mě vždycky přitahovala. Ty kouzla, rituály, zaříkávadla, průšvihy s tím, jééje, to bych mohla vyprávět.

Stroj času...

12. června 2011 v 18:07 | Amaya


No... osobně netvrdím, že bych ho nechtěla vlastnit...

Ono by to totiž bylo fajn, mít stroj času a moct se vracet do minulosti a změnit třeba něco, co jsme zvorali, ikdyž, co se stalo, mělo se stát a nemělo by se to měnit i když toho litujeme. Nebo se třeba podívat do budoucnosti, jak to bude vypadat za pár dní, týdnů, měsíců, let, jestli budeme šťastní, nebo naopak ne.

Úvaha: Ideální chlap

10. června 2011 v 14:27 | Amaya

Eh, Amaya se trošku nudila a napsala, jak podle ní vypadá ideální chlap :D

Nenutím vás to číst, ale prostě je to tak :D Dneska tu určitě přistane víc takových blbostostí :D Trošku uklízím v Pc a nacházím zajímavé věci :D dokumenty :D Co stojí za zveřejnění ^^

Zradáááá

13. května 2011 v 13:17 | Amaya
Toto není hezkééé :D:D
Jako našla jsem blog, kde se adminka taky jmenuje AMAYA! :D Grrr nelíbí se mi tooo :D
Jako to abych si jí změnila, jenže to bych si musela udělat novej DeviantArt, nové ikonky, fotky předělat, ptže na skoro všech mám Amaya nebo Amaya Usagi :D
Web druhé Amayi ↓

Asi si dopíšu do toho Amaya Usagi a bude :D

Krev - téma týdne

30. dubna 2011 v 14:50 | Amaya
Konečně téma pro mě :D
Tenhle článek není pro slabší povahy co nemají moc rádi krev, takže to berte v potaz ano? :) Já vás kdyžtak předem upozorňovala :D
Tento článek obsahuje faaaakt kruté fotky, raději nic nepíjte a nejezte když toto budete číst :D Jestli to budete číst :D

Téma týdne ... sex

23. února 2011 v 17:52 | Amaya
Tak to jsem nečekala,
že zrovna tohle téma někdy dají jako téma týdne, ale jednou to přijít muselo, že?

Téma týdne: Yaoi

29. prosince 2010 v 19:06 | Amaya
sex?? no...
Tak tohle mě celkem zaujalo ....

Že by i blogaři, myslím ty co vytvořili blog.cz, si všimli, že hodně holek, i možná nějací kluci se zajímají o Yaoi? Wow, :) To mě mile překvapuje.

Ale začneme teda na toto téma mluvit ^^
 
 

Reklama