BLOG JE ZRUŠEN.

POKUD TI BUDU CHYBĚT, NAJDEŠ MĚ NA NOVÉM MÍSTĚ :)

NOVÝ BLOG

Recenze filmů a seriálů

Recenze seriálu | Hra o trůny

16. listopadu 2014 v 10:00 | Amaya

Ahojky!
Dneska vám přináším další recenzi a to tentokrát na seriál Hra o trůny (Game of Thrones). Tomuto seriálu jsem DLOUHO odolávala, ale nakonec jsme podlehla, jelikož ten "mediální" tlak mého okolí byl tak nesnesitelný, že jsem prostě musela jednoho večera si jej pustit a koukat.

Seriál je na námět knih od Goerge R. R. Martina. Doposud je vydaných a přeložených pět knih, ale když hledáte dobře na internetu, naleznete i pár kapitol nové, šesté knihy.

Recenze filmu | Drakula: Neznámá legenda

9. listopadu 2014 v 11:30 | Amaya

Ahojky!
Dneska vám přináším recenzi na film, na kterém jsme byli s přítelem v kině. Jelikož jsem fanynka jakéhokoliv upíra, a Drákula je hodně stará legenda, která nikdy neomrzí, tudíž když jsem viděla na tento film trailer, věděla jsem, že jej musím vidět za každou cenu!

Anime recenze: Toshokan sensou

8. června 2014 v 12:19 | Amaya
Ahojky!
Dneska Vám přináším recenzi na anime, které jsem shlédla hned po animefestu, kde mě na něj nalákali celovečerním filmem "Válka knihoven: Křídla revoluce" (fakt děsný, když se musíte učit na maturitu ale vaše nadšení vám to nedovolí, protože prostě to anime musíte vidět :D )

Recenze filmu: Latter days

29. srpna 2012 v 13:04 | Amaya
Ahojky!
Rozhodla jsem se založit novou rubriku s názvem "Recenze" budou zde recenze na všechno možné, od anime, přes mangu a knížky až po filmy (hlavně s gay tématikou ^^ )
Tak doufám, že snad někoho těmi svojemi kecy nalákám na zkouknutí pár filmů, přečtení pár knížek atd ^^

Dnešní recenze bude o filmu LATTER DAYS
 
 

Reklama